adidas harden stepback

Visos prekės 100% originalios
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 dienas

80

James Harden antros serijos vardiniai krepšinio kedai

Spalva: tamsiai mėlyna / šviesiai mėlyna / raudona / juoda / balta
Svoris: 423 g.

  • 40.5
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 46.5
  • 47
Išvalyti
Produkto kodas: FW8482 Kategorija: Žyma:
Loading...

Aprašymas

James Harden visą 2019/2020 metų NBA sezoną žaidė su ketvirtaisiais vardiniais krepšinio bateliais adidas Harden vol. 4 kuriuos taip pat rinkosi ne viena NBA žvaigždė, tačiau Harden pristatė ir antrosios savo serijos kedus, kurie pigesni bent 60 EUR, skirti plačiajai rinkai bei savyje stengiasi išlaikyti 2018 metų sezono MVP James Harden dvasią. Taigi kokie šie kedai ir ar jie verti vieno iš geriausių planetos žaidėjo vardo?

Padas.
Tik apsiavus šiuos kedus, apie sukibimą iškart išduoda lipnumo prie grindų jausmas, o padarius kad ir patį menkiausią slydimo judesį, pasigirsta taip dažnai krepšinio aikštelėje girdimas batų cypimo garsas. Priekinę pado dalį dengia klasikinis eglutės raštas panašus į naudotą Harden vol. 3 keduose. Kulno srityje panaudotas identiškas Harden vol. 4 naudojamas iš kvadratėlių sudarytas raštas. Kad tai greitiems žaidėjams sukurtas modelis, išduoda priekinėje batų dalyje aukštai ant batų šonų užlipantis eglutės raštas, dėl ko kedai sukibs net kuomet darysite staigų judesį į šoną ir koją pastatysite įstrižai parketui. Dėl naudojamos gumos lipnumo, prie kedų pado greitai gali prikibti įvairių dulkių, tad žaidimo metu nepamirškite jų nusivalyti, kad nepradingtų sukibimas.

Šie kedai negalėtų pretenduoti į minkščiausiųjų titulą nors po visu padu panaudota adidas Bounce technologija. Kedai gana kieti, tačiau tuo pačiu tai reiškia, kad apsiavus juos bus galima ypač gerai pajusti aikštelės dangą ir daug greičiau atlikti staigius judesius.

Dydis / plotis.
Plotis šiuose keduose išties keistas. Nors priekinė dalis gana plati, tačiau vidurinėje bato dalyje gan ankšta, todėl būtent dėl šios priežasties, kedai savyje turi visiems trims pėdos tipams tinkančių savybių – jie gali tikti ir siaurų pėdų turėtojams, ir plačių, tačiau turbūt geriausiai jie tiks tiems, kurių pėdos vidutinio pločio.

Batviršis.
Žemo profilio James Harden antros serijos vardiniai krepšinio kedai turi dizaino panašumų į jo pagrindinius, ketvirtuosius vardinius batelius. Nors ir adaptuotas prie šio modelio, tačiau ryškiausias pasiskolintas elementas yra viršutinės batraiščių akutės padarytos per atskirą, lenktą detalę, kuri tapusi skiriamuoju Harden vol. 4 kedų simboliu. Kedai pagaminti iš reto tinklelio leidžiančio kedams geriau kvėpuoti bei lygios, sintetinės medžiagos, kuri priekyje turi papildomų skylučių dėl ko kedų ventiliacija dar geresnė.

Taigi bendrai įvertinant tai nėra elitiniai kedai krepšiniui, tačiau tuo pačiu tai puikūs bateliai atsižvelgiant į jų kainą.

Papildoma informacija

Aukštis

Vidutinio profilio

Spalva

Mėlyna

Gamintojas

adidas

Lytis

Vyriški, Moteriški

Medžiagos

Tinklelis, Sintetika

Plotis

Vidutinei pėdai