nike adapt bb 2.0 eu mag

320

Savaime užsirišantys krepšinio bateliai

Europinė pakrovėjo jungtis.

Spalva: pilka/ balta / mėlyna
Svoris: 537 g.

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: CV2441-003 Kategorija: Žyma:

Dydžių lentelė

Loading...

Aprašymas

Viskas prasidėjo dar 1989 metais pasirodžiusiame filme „Atgal į ateitį 2“, kuriame Marty McFly persikėlė laiku iš 1985 metų spalio 26 dienos į 2015-uosius metus ir apsiavė savaime užsiveržiančius Nike batelius.

Realiame pasaulyje ši pranašystė tapo tikru iššūkiu ir Nike kompanija įdėjo daugybę pastangų, kad pavyktų tai įgyvendinti. O kas stengiasi – tam sekasi, todėl 2015 metų pabaigoje pirmasis savaime užsiveržiančius Nike MAG’us išbandė Marty McFly įkūnijęs aktorius Michael J. Fox, o pirmoji ypač limituota serija buvo parduota eBay aukciono būdu ir visos surinktos lėšos skirtos Michael J. Fox įkurto fondo, tiriančio Parkinsono ligą, rėmimui. Kedai buvo išparduoti įspūdingomis sumomis, siekiančiomis net $100 000 už porą, todėl didžioji dauguma įsigijusių batelius, juos padėjo prie savo kolekcijų ir sutikti gatvėje ką nors juos avint beveik neįmanoma.

Nike, sukūrusi savaime užsivarstančią technologiją, ją tobulina toliau ir kiekvienais metais pristato vis naują siluetą, o 2019 metais pasirodė netgi profesionaliems krepšininkams skirti Nike Adapt BB krepšinio bateliai. Kedai susilaukė didžiulio susidomėjimo, tad Nike tobulinant technologiją toliau, 2020 metais turime galimybę išbandyti jau antruosius šios serijos kedus Nike Adapt BB 2.0.

Profesionalius krepšinio batelius geriausiai pristato NBA krepšininkai, todėl ir Nike Adapt BB 2.0 pirmą kartą viešai pasirodė ant Memphis Grizzlies atletiškojo naujoko Ja Morant kojų 2020 metų sausio 20 dieną. Kedų nuotraukos tiesiog užplūdo internetą bei greitai visi pradėjo analizuoti naujųjų batelių pranašumus prieš pirmtakus.

Kedus kūrė dizaineris Benjamin Nethongkome, kuris nuo ketvirtojo modelio yra atsakingas už Kyrie Irving vardinių batelių seriją, bei atsižvelgęs į atsiliepimus dėl pirmojo Adapt BB modelio kurie buvo laikomi per kieti, iš Kyrie 6 kedų perkėlė Zoom Turbo amortizacinę oro technologiją į Nike Adapt BB 2.0 kedus. Ši technologija pasižymi geromis amortizacinėmis savybėmis bei tuo pačiu leidžia gerai jausti krepšinio aikštelės parketą, kas ypač svarbu greitiems krepšininkams.

Visgi be įprastinių technologijų randamų ir kituose modeliuose, šiuose keduose žinoma svarbiausia yra užsivarstymo technologija Adapt 2.0Nike tikrai nestovėjo vietoje išleidusi pirmąjį Adapt siluetą, kuriame “užvarstymo” veikimas jautėsi nuo priekinės pėdos dalies kylant į viršų, dėl ko buvo jaučiamas nusivylimas tarp kai kurių juos dėvinčių krepšininkų, kadangi batai nesuteikė identiško pojūčio kaip užsivarsčius kedus su įprastais raišteliais, todėl kurdami technologijos atnaujinimą, Nike atsižvelgė į tai ir sukūrė ne tik mažiau pastebimą technologiją bei panašėjančią į įprastus raištelius, kuriuos galime matyti viršutinėje bato dalyje, bet svarbiausia jog jie užveržia pėdą iš visų pusių vienu metu ir tokiu būdu galima lengviau reguliuoti apspaudimą. Su atnaujintu varstymu jaučiamas ypač stiprus patobulėjimas ir po truputį kedai su Adapt technologija atranda ne tik pirkėją, kuris domisi technologinėmis naujienomis, tačiau ir tą, kuriam tai kaip įprasti kedai, tik geresni.

Kad ir kaip svarbu technologijos, tačiau dizainas joms negali nusileisti ir jei lygintume su pirmuoju Adapt BB modeliu, kuris buvo kojinės tipo minimalistinio dizaino, tai antroji versija pasikeitė kardinaliai ir tapo ryški bei atkreipianti visų dėmesį. Pado apačioje išliko užveržimo mygtukai, kuriuos spaudžiant batai suspaudžia pėdą stipriau arba mažiau, o kedui veikiant jie gali keisti spalvą bei taip visiems parodo jog nešiojami kedai yra išties išskirtiniai.

Ypač atkreipia dėmesį kita batelių detalė – išlietas kulnas, kurio apatinėje dalyje įspausti kedų pagaminimo metai. Didžiąją batelio paviršiaus dalį dengia tinklelis, kurį svarbiausiose vietose sustiprina Fuse technologija bei ypač ryškiai matomas Nike Swoosh‘as sudarytas iš atskirų detalių sukuriančių pikseliuotą vaizdinį.

Nike Adapt BB 2.0 kedai sukurti krepšiniui, tačiau puikiai tiks ir laisvalaikio pasivaikščiojimams – juk tokius išskirtinius kedus nesinori uždaryti sporto salėse!

Batelių priežiūra ir valdymas:
Tai kedai su viduje esančia technologija, tad priežiūra jiems reikalinga didesnė nei įprastų batų ir nors juose esanti baterija gali veikti net iki trijų savaičių, tačiau jai išsikraunant, svarbu batelių nepamirši pakrauti. Komplekte rasite pakrovėją, ant kurio pastačius batus, jie pasikraus naujoms kelionėms. Nike Adapt BB 2.0 valdomi per programėlę, kurioje galima reguliuoti batelių užveržimą bei keisti ant kedų esančių mygtukų spalvą. Taip pat veržimo stiprumą galima reguliuoti spaudžiant mygtukus, esančius prie pado išorinėje pusėje.

SAUGA

TRIKČIŲ ŠALINIMAS IR TAISYMAS

* Neardykite Nike Adapt gaminio ir nebandykite jo taisyti patys. Ardant galima sugadinti batus ir susižeisti.
* Jei Nike Adapt gaminys sugadinamas, sušlapinamas, praduriamas arba sudaužomas, dėl pagalbos kreipkitės į Nike šiuo adresu: https://www.nike.com/help/a/adapt.
* Jei Nike Adapt gaminys tinkamai neveikia:
– Bent 4 sekundes spausdami abu mygtukus, išjunkite batą. Tada vėl įjunkite, bet kurį mygtuką spausdami 1 sekundę.
– Mažiausiai 30 minučių įkraukite batą.
* Jei tai nepadeda išspręsti problemos, dėl pagalbos kreipkitės į Nike šiuo adresu: https://www.nike.com/help/a/adapt.

SAUGOS INFORMACIJA.

Nike Adapt nėra skirti naudoti asmenims, turintiems mažesnes fizines, jutimines ar psichines galimybes arba neturintiems patirties ir žinių (pavyzdžiui vaikams), nebent prižiūrint ar paaiškinant, kaip naudotis gaminiu, už jų saugumą atsakingam asmeniui.
* Neišimkite, nekeiskite ir neardykite baterijos ar kito komponento ir saugokite juos nuo vandens ar ugnies.
* Jei bedėvint Nike Adapt gaminį išsikrauna baterija, batus galima nusiauti rankiniu būdu patraukiant žemyn kulną.
* Nedėvėkite Nike Adapt gaminio, jei reguliuojant suveržimą išsieikvoja baterija ir nesuveržiama iki galo.
* Įkraudami bateriją neavėkite batų.
* Nestovėkite ant įkroviklio.
* Kad išvengtumėte sistemos perkaitimo, nenaudokite suveržimo ir atlaisvinimo funkcijų ilgiau nei 10 minučių iš eilės.
* Nenaudokite jokių kitų kintamosios srovės adapterių ar įkroviklių, išskyrus tuos, kurie yra pateikti. Įkraukite vėsioje vietoje.
* Nepalikite batų įkrauti ilgiau nei 24 valandas iš eilės.

BATERIJŲ IR GAMINIŲ ŠALINIMAS.

* Perbrauktas šiukšliadėžės ant ratukų ženklas reiškia, kad Nike Adapt gaminių negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis.
* Šie produktai turėtų būti pristatyti į atitinkamą surinkimo punktą ir perdirbti.
Nike Adapt gaminiuose gali būti medžiagų, komponentų ar substancijų, kurios tinkamai neutilizuotos gali būti pavojingos ir kenksmingos žmonių sveikatai bei aplinkai.
* Tinkamai utilizuojant ir perdirbant apsaugomi bei tausojami gamtos ištekliai. Be to, taip užtikrinama, kad perdirbimas vykdomas atsižvelgiant į žmonių sveikatą ir aplinką.
* Nebandykite patys išimti akumuliatoriaus iš Nike Adapt gaminio, nes tai gali sukelti rimtų sužalojimų ir (arba) pakenkti turtui.
* Norėdami gauti daugiau informacijos apie šio gaminio utilizavimą ir perdirbimą, susisiekite su vietos savivaldybe arba utilizavimo tarnyba. Prieš perdirbant akumuliatorius turi būti išimtas profesionalaus elektronikos perdirbėjo.
* Kai kuriose šalyse esant tam tikroms aplinkybėms galite nemokamai grąžinti gaminį platintojui nieko daugiau nepirkdami. Norėdami gauti daugiau informacijos susisiekite su pardavėju.

Papildoma informacija

Aukštis

Žemo profilio

Spalva

Pilka

Gamintojas

Nike

Lytis

Vyriški, Moteriški

Medžiagos

Tinklelis, Sintetika

Plotis

Siaurai pėdai, Vidutinei pėdai

Taip, nenešiotą ir tokios pačios būklės prekę kaip gavote, galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo dienos. 

Prekės siuntimo adresas:
UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 666 54899

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 666 54899

(dėl ypač trumpo atsiėmimo termino, nerekomenduojame siųsti per LPexpress terminalus, kadangi negalime garantuoti, jog spėsime atsiimti siuntą bei siunta tokiu atveju grįš jums atgal ir reikės persiųsti iš naujo)

SVARBU: grąžinant atgal, prekė turėtų būti nenaudota ir pilnos komplektacijos kaip gavote (originalioje dėžėje su visais popieriais). Siunčiant prekę atgal, ją įpakuokite į atskirą įpakavimą, kad nebūtų pažeistas originalus prekės įpakavimas. Prie prekės įdėkite atskirą lapą su jūsų banko sąskaitos duomenis kur reikėtų pervesti pinigus už grąžinamą prekę. Jei pageidaujate keisti į kitą dydį ar kitą modelį, galite atlikti naują užsakymą svetainėje www.baller.lt

Dėl operatyvumo, išsiuntę siuntinį, atsiųskite siuntos numerį el. paštu info@baller.lt kad galėtume sekti kur yra prekė. Gavę prekę, pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per ne ilgiau 10 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos.

Negrąžinamos prekės: kojinės, apatiniai bei visos kitos prekės, numatomos pagal Vartotojų teises.

Mes esame internetinė parduotuvė bei dėl saugumo klientai nėra aptarnaujami sandėlyje, o prekes galima grąžinti tik per kurjerius, Lietuvos paštą arba paštomatus.

Visoms prekėms taikome trijų mėnesių garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos, kuri nevaržo teisės aktuose numatytų pirkėjo teisių įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą. Netikusios prekės nuotraukas su defektais ir įsigytos prekės sąskaitos nr. atsiųskite elektroniniu paštu info@baller.lt arba prekę atsiųskite adresu:

UAB Dakis
Ringuvos g. 65
45245 Kaunas
tel.: +370 666 54899

Jei prekę grąžinate per paštomatus, paštomato adresas:

UAB Dakis
Kauno Rimi Juozapavičiaus paštomatas (Juozapavičiaus pr. 11, Kaunas)
+370 666 54899

Gavus prekę, ne vėliau kaip per 10 darbo dienų bus gautas atsakymas iš gamintojo ar prekei taikoma garantija. Nesutinkant su gautomis gamintojo išvadomis, prašymus dėl įsigytos prekės galite teikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/ 

Garantija netaikoma šiais atvejais:
* dėl netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.)
* dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo atsiradusių pažeidimų
* prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį (pvz. avalynė buvo skalbiama skalbimo mašinoje)
* natūralaus avalynės nusidėvėjimo atveju.
* kuomet pakitimai nežymūs bei lengvai patvarkomi

Baller parduotuvės kol kas nėra, tad visas prekes NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas pristato Venipak kurjeriai.

Taip, žinoma. Visos mūsų siūlomos prekės yra originalios.

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į kitas šalis NEMOKAMAS.

Į visus Lietuvos miestus siunčiame naudodamiesi Venipak kurjerių paslaugomis, tad užsakytą prekę turėtumėte gauti per 1-3 darbo dienas.
Į kitas šalis prekes siunčiame naudodamiesi Lietuvos pašto paslaugomis, tad pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios šalies, tačiau Europos Sąjungoje užsakymai dažniausiai pasiekia per 1-2 savaites, JAV per 1-3 savaitės, o į likusias pasaulio šalis pristatymo terminas svyruoja nuo 2 iki 4 savaičių.

Avalynės dydžiai

Nike / Jordan

US UK EU CM
3.5
3
35.5
22.5
4
3.5
36
23
4.5
4
36.5
23.5
5
4.5
37.5
23.5
5.5
5
38
24
6
5.5
38.5
24
6.5
6
39
24.5
7
6
40
25
7.5
6.5
40.5
25.5
8
7
41
26
8.5
7.5
42
26.5
9
8
42.5
27
9.5
8.5
43
27.5
10
9
44
28
10.5
9.5
44.5
28.5
11
10
45
29
11.5
10.5
45.5
29.5
12
11
46
30
12.5
11.5
47
30.5
13
12
47.5
31
13.5
12.5
48
31.5
14
13
48.5
32
15
14
49.5
33
16
15
50.5
34
17
16
51.5
35

adidas

US UK EU CM
4
3.5
36
22
4.5
4
36 2/3
22.5
5
4.5
37 1/3
23
5.5
5
38
23.5
6
5.5
38 2/3
24
6.5
6
39 1/3
24.5
7
6.5
40
25
7.5
7
40 2/3
25.5
8
7.5
41 1/3
26
8.5
8
42
26.5
9
8.5
42 2/3
27
9.5
9
43 1/3
27.5
10
9.5
44
28
10.5
10
44 2/3
28.5
11
10.5
45 1/3
29
11.5
11
46
29.5
12
11.5
46 2/3
30
12.5
12
47 1/3
30.5
13
12.5
48
31
13.5
13
48 2/3
31.5
14
13.5
49 1/3
32
15
14.5
50 2/3
33

Under Armour

US UK EU CM
4.5
4
36.5
23.5
5
4.5
37.5
23.5
5.5
5
38
24
6
5.5
38.5
24
6.5
6
39
24.5
7
6
40
25
7.5
6.5
40.5
25.5
8
7
41
26
8.5
7.5
42
26.5
9
8
42.5
27
9.5
8.5
43
27.5
10
9
44
28
10.5
9.5
44.5
28.5
11
10
45
29
11.5
10.5
45.5
29.5
12
11
46
30
12.5
11.5
47
30.5
13
12
47.5
31
13.5
12.5
48
31.5
14
13
48.5
32
15
14
49.5
33
16
15
50.5
34
17
16
51.5
35

Puma

US UK EU CM
4.5
3.5
36
22.5
5
4
37
23
5.5
4.5
37.5
23.5
6
5
38
24
6.5
5.5
38.5
24.5
7
6
39
25
7.5
6.5
40
25.5
8
7
40.5
26
8.5
7.5
41
26.5
9
8
42
27
9.5
8.5
42.5
27.5
10
9
43
28
10.5
9.5
44
28.5
11
10
44.5
29
11.5
10.5
45
29.5
12
11
46
30
12.5
11.5
46.5
30.5
13
12
47
31
14
13
48.5
31.5

Converse

US UK EU CM
6
5.5
38.5
24
6.5
5.5
39
24.5
7
6
40
25
7.5
6.5
40.5
25.5
8
7
41
26
8.5
7.5
42
26.5
9
8
42.5
27
9.5
8.5
43
27.5
10
9
44
28
10.5
9.5
44.5
28.5
11
10
45
29
11.5
10.5
46
29.5
12
11
46.5
30
12.5
11.5
47
30.5
13
12
47.5
31
13.5
12.5
48
31.5
14
13
49
32