nike lebron witness v game royal

100

LeBron James trečios serijos penktieji vardiniai krepšinio bateliai

Spalva: mėlyna / balta / juoda / pilka
Svoris: 373 g.

Išvalyti
Produkto kodas: CQ9380-400 Kategorijos: , Žyma:
Loading...

Aprašymas

Prieš pat prasidedant 20/21 metų NBA sezonui, Nike pristatė pagrindinio savo krepšininko LeBron James trečios serijos penktuosius vardinius krepšinio batelius Nike LeBron Witness V (LeBron James turi pagrindinius savo vardo krepšinio batelius, tuomet antroji serija yra Soldier, trečioji Witness bei Kinijos rinkai skirta Ambassador serija). Witness serija yra ypač mėgstama daugelio krepšininkų, kadangi tai yra pigesnis modelis, tačiau tuo pačiu išlaiko karaliui būdingas elitinio batelio savybes, bet apie viską plačiau:

Padas.
Penktajam modeliui panaudotas identiškas padas kaip ir Witness IV keduose. Pado raštą sudaro daugybė išilgai besikertančių linijų, kurios užtikrina stabilumą atliekant šoninius judesius. Šiuose keduose svarbu paminėti jog priekinė batelio dalis yra gana stipriai lenkta į viršų, todėl perkėlus kūno svorį į priekinę dalį, kedų galinė dalis kyla ir atrodytų jog su jais iškart norisi bėgti. Iš asmeninių LeBron detalių galima rasti ant pado įspaustas jo trijų vaikų pirmąsias vardų raides – ZNJ, LRJ, BMJ. Taip pat įkvepianti frazė – STRIVE FOR GREATNESS, bei viena iš James apibūdinančių frazių CHOSEN 1.

Amortizacija.
LeBron Witness V krepšinio keduose per visą padą panaudotos vidutinio kietumo putos, o priekinėje batelio dalyje pritvirtintos dvi atviros Zoom oro pagalvės, kurių viduje galima matyti daugybę įtemptų siūlelių. Šie siūleliai primynimo metu susitraukia ir atšoka žaidėjui pakeliant koją, tokiu būdu jie sugeria bei atiduoda energiją, o dėl šios amortizacinės technologijos judėjimas su šiais bateliais išties minkštas, nors tuo pačiu pėda lieka gana arti žemės, kas svarbu atliekant staigesnius judesius.

Dydis / plotis.
Batelio ilgis atitinka įprastą Nike kedų dydį, o plotis geriausiai tiks vidutinių ir siaurų pėdų savininkams.

Batviršis.
Šiuos keduose į akis krenta batelio gale esantis standus plastikinis užkulnis, labai panašus į LeBron 18 keduose esantį panašų užkulnį, kuris neleidžia kulnui judėti bei tokiu būdu pėda išlaikoma tvirtai bate. Visą batelio priekinę dalį dengia retas tinklelis, kuris leidžia pėdai gerai kvėpuoti. Kedų šoną dengia sintetinės medžiagos sluoksnis, kuris yra lengvesnis nei oda bei tuo pačiu neleidžia batui prarasti formos, o ant jo matomas išpieštas Nike logotipas bei šalia pažymėti sukūrimo metai ir modelio pavadinimas. Kedų vidinėje šoninėje dalyje matoma įspausta liūto galva ant kurios viršaus taip pat užpieštas Swoosh’as. Dar vienas svarbus šių kedų akcentas yra tai, jog šie kedai neturi liežuvio ir jų visa priekinė dalis yra uždara, o ant viršaus išsiuvinėtas LeBron James logotipas.

Papildoma informacija

Aukštis

Vidutinio profilio

Spalva

Mėlyna

Gamintojas

Nike

Lytis

Vyriški, Moteriški

Medžiagos

Tinklelis, Sintetika

Plotis

Siaurai pėdai, Vidutinei pėdai