Krepšinio kedų Converse All Star BB Prototype CX Mid apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš BALLER.LT komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime išskirtinio dizaino naujausią Converse krepšinio avalynės liniją – Converse All Star BB Prototype CX Mid.

Ar Converse Prototype CX pavyks sudrebinti krepšinio rinką bei tapti rimtu konkurentu populiariausiems ženklams? Sužinosite netrukus!

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Converse Prototype CX pasižymi ne tik išraiškingu siluetu, bet ir išskirtinai kokybiškų medžiagų panaudojimu bei surinkimu, būdingu gerokai aukštesnės kainos bateliams.
Pagrindinė batviršio konstrukcija daugelyje šios serijos spalvų naudoja natūralią verstą odą, kurią papildo atviro rašto tinklelio bei sintetinės odos detalės. Strategiškai išdėstytos tinklelio zonos, pagerina oro cirkuliaciją batelyje ir leidžia efektyviai atkartoti pėdos judesius žaidimo metu.
Visą kulno zoną dengiantis masyvus gumos sluoksnis išsiskiria itin galingomis stabilumo ir kulno sutvirtinimo savybėmis. Tačiau, dėka perforacinių linijų, nesukelia diskomforto ir neriboja žaidėjo judesių.

AMORTIZACIJA

Converse Prototype CX yra pirmasis krepšinio modelis kuris naudoja Converse kompanijos sukurtą – CX amortizacinę sistemą. Šis putų darinys savo techninėmis ypatybėmis primena Nike React technologiją.
Pilno ilgio CX putų sistema, kulno dalyje, efektyviai sugeria energiją bei suteikia puikų komforto jausmą, išsaugojant lengvą pado konstrukciją. Todėl, didesnio sudėjimo ar atletiškesni žaidėjai jausis patogiai, o spartesnių gynėjų neribos papildomas svoris.
Ženkliai plonesnę CX sistemą, priekinėje pado dalyje, papildo standartinė Zoom Air pagalvė, įmontuota tiesiai po pėda. Kiekvieno kontakto su parketu metu, Zoom Air sistema generuoja sprogstamą energijos grąžinimą atgal į pėdą. Tai suteikia greičio bei spartumo jausmą, išlaikant solidų aikštelės pojūtį, būdingą žemesnio profilio modeliams.

SUKIBIMAS

Iš daugybės smulkių linijų sudarytas tankus pado raštas, pasižymi agresyviu daugiakrypčiu sukibimu, visų tipų aikštelėse. Tuo tarpu, lenkta pado linija vidinėje pusėje, atliekant plačią pėdos rotaciją, neleis prarasti kontakto su danga.
Dėl pakankamai tankaus pado dizaino, norint išlaikyti optimalią sukibimo jėgą, žaidžiant prasčiau prižiūrėtose aikštelėse, teks dažniau perbraukti padus delnu, pašalinant dulkes. Laisvą žaidimo akimirką prižiūrėtas pado paviršius, leis užtikrintai judėti aikštelėje ar sustoti reikiamą akimirką.
Atsižvelgiant į Converse Prototype CX naudojimą lauko aikštelėse, pakankamai minkšta pado guma, nesuteiks ilgo tarnavimo laiko. Todėl, grubesnių paviršių vertėtų vengti.

FIT’as

Tai yra vienas iš nedaugelio modernios eros krepšinio siluetų, kuris atsižvelgia į žaidėjus turinčius plačią pėdą. Dėka erdvės nestokojančios priekinės batelio dalies ir adaptyvios raištelių sistemos, daugeliui rekomenduojame rinktis savo einamą dydį. O jei mėgstate itin glaudžią konstrukciją, tuomet rinkitės pusės dydžio mažesnę porą.
Išskirtinių formų čiurnos bei liežuvio dalys yra orientuotos į ergonomišką komfortą. Suveržus raištelius, centre esantis įgaubimas, leidžia liežuviui pilnai priglusti aplink čiurną, leidžiant jai nevaržomai judėti.
Batviršį sudarantis plonas natūralios odos sluoksnis, stebina minkštumu ir puikiomis lankstumo savybėmis, todėl nereikalauja jokio adaptacinio proceso. Tuo tarpu, viduje esantis paminkštinimo sluoksnis suteikia komfortišką avėjimo patirtį, išvengiant diskomforto faktoriaus.

STABILUMAS

Absoliučiai visą Converse Prototype CX konstrukciją gaubianti paaukštinta pado gumos sienelė, sukuria monstriškai galingą lateralinę pėdos atramą. Nesvarbu ar išsiskiri Zion būdingu atletiškumu ir kūno sudėjimu ar gebi laužyti čiurnas kaip Kyrie Irving – šis modelis leis visą tai atlikti užtikrintai bei saugiai.
Nors išskirtinai didžiulė gumos perdanga batviršyje prisideda prie batelio masyvaus įvaizdžio, dėl jame esančių išpjovimų, ši dalis efektyviai juda su likusia konstrukcija. Tai leidžia išlaikyti žaidėjo greitį ir mobilumą aikštelėje, kartu suteikiant tvirtą pėdos užrakinimą ant platformos.
Giliai išgaubtas užkulnis, atkartoja natūralius kulno linkius. Šis dizaino sprendimas, ženkliai pagerina kulno stabilumą, kurį patobulina viduje esančios paminkštintos pagalvės.

VERDIKTAS

Converse sugrįžimas į krepšinio rinką mus stebina itin sėkmingais siluetais. Nenuostabu, jog Converse All Star BB Prototype CX Mid tęsia šios kompanijos sėkmę.
Visose kategorijose patikimai savo darbą atliekantis Prototype CX modelis, savo galimybėmis užtikrintai lygiuojasi su žinomų kompanijų vardinėmis linijomis. Tai pasako tikrai daug.
Tad, jei šiuo metu žvalgotės naujų krepšinio batelių bei norite išsiskirti iš minios – šis modelis yra vienas geriausių pasirinkimų šiuo metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *