Under Armour pristatė pirmuosius Joel Embiid vardinius kedus

Sausio mėnesį sulaukėme oficialaus patvirtinimo, kad Philadelphia 76ers vidurio puolėjas Joel Embiid šiais metais pristatys savo pirmuosius vardinius kedus, o dabar Under Armour praneša, kad Embiid One modelis jau visai čia pat.

Naujasis Embiid kedų modelis išsiskiria atviro tinklelio batviršio medžiaga, kuri leidžia pėdai kvėpuoti, o ryškiaspalviai šoniniai elementai iš termoplastinio poliuretano užtikrina pėdos ir čiurnos stabilumą. Išskirtinė brand’o Micro G amortizacinė technologija suteikia papildomą patogumą ir minkštą atramą priekinei pėdos daliai, o kulno srityje pritaikyta HOVR technologija tolygiai paskirsto energiją ir garantuoja puikią amortizaciją. Bato liežuvis papuoštas Embiid logotipu, o padas – Afrikos žemyno siluetu. Nors naujasis modelis sukurtas patenkinti specifinius NBA centro poreikius, Under Armour patvirtino, kad kedai tikrai yra pakankamai universalūs ir tinka bet kurios pozicijos žaidėjams.

UA Embiid One modelis pirmiausiai pasirodys Šiaurės Amerikos parduotuvėse, kur Origin spalvų versiją įsigyti bus galima jau nuo rugsėjo 18 d., o kitose šalyse kedai prekyboje pasirodys nuo spalio 2 d., tad jų laukiame ir baller.lt parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *