adidas Dame 6 kedų apžvalga

Damian Lillard šeštieji vardiniai krepšinio bateliai yra dviprasmiški ir vienų ypač mylimi, o kitų nekenčiami. Ši serija pasižymi lengviems ir greitiems žaidėjams, tokiems pat kaip Lillard, kuriamais kedais. Tad jei esi gynėjas ar puolėjas, tau tikrai verta išbandyti šį modelį.

Padas.
Daugiausiai dviprasmybių sukelianti tema apie šį modelį yra būtent padas. Apsiavus kedus, net ir paprastai žingsniuojant parketu, girdisi čaižus gumos trynimosi į parketą garsas, kas simbolizuoja apie ypač gerą sukibimą. Visgi kad ir kaip keistai skambėtų, čia ir išsiskiria krepšininkų nuomonės. Nors keduose panaudota guma atrodo tiesiog limpa prie pagrindo, bet tuo pačiu ji greitai surenka dulkes ir bateliai jomis aplipę praranda savo savybes. Taigi jei žaidžiate net nebūtinai apdulkėjusioje salėje, tačiau kad ir salėje, kuri turi bent šiek tiek dulkių, pasiruoškite padą valyti kur kas dažniau nei įprastai. Guma, dėl savo sukibimo, pritraukia gerokai daugiau dulkių nuo parketo nei kiti modeliai.

Padas sudarytas iš eglutės rašto, kuris krepšinio avalynėje įsitvirtinęs dešimtmečius. Šis klasikinio rašto padas užtikrina sukibimą judant žaidėjui įvairiomis kryptimis, o kad sukibimo judriam žaidėjui būtų dar daugiau, kedų šonai užlenkti ir dėl savo gaubtumo, ant kurių kraštų taip pat yra eglutės raštas, su šiais kedais galima atlikti staigesnius judesius. Atliekant judesį arti žemės, kuomet koja tampa beveik lygiagreti su parketu, užlenkti batelio kampai ir toliau leidžia jausti parketą bei eglutės raštas neleidžia paslysti net ir tokiose pozose.

Kitas svarbus batelių elementas yra amortizacinė technologija. O šiuose keduose per visą padą esančios Lightstrike putos pakeitė ankstesniuose keduose buvusią Bounce technologiją. Didelio pokyčio dėl to nesijaučia. Lightstrike putos yra palyginti plonos, todėl per jas jaučiamas parketas ir tuo pačiu juntamas minkštumas, dėl ko nusileidimų metu nepaskaus pėdos.

Dydis / plotis.
adidas Dame 6 plotis atitinka įprastą adidas kedų plotį, tačiau jie šiek tiek padidinti, todėl kedus rekomenduojama įsigyti puse dydžio mažesnius nei įprastai nešiojate. Taip pat, nors kedai yra vidutinio pločio, tačiau jie nėra rekomenduojami siaurų pėdų savininkams, nes priekinė batelio dalis gali likti laisva. Šie kedai geriausiai tinka vidutinių ir platesnių pėdų turėtojams.

Batviršis.
Beveik visas paviršius padengtas tinkleliu, kuris vietomis pakeičiamas sintetine medžiaga, suteikiančia tvirtumo labiausiai pažeidžiamose vietose. Batelių šonuose naudojamos kilpos leidžiančios tvirčiau susirišti kedus. Visgi kadangi kilpos prisiūtos prie batviršio, negalime pasakyti jog tai tvirčiausiai suvarstomi kedai, dėl ko turint siauresnę kulkšnį, kulnas gali nesilaikyti tvirtai ir judėti kuomet atliekamas žingsnis. Batelio gale yra kilpa leidžianti lengviau apsiauti kedus, bet tuo pačiu ji yra ir išskirtinė detalė, išskirianti kedus iš kitų. Dame Lillard logotipas panaudotas tik pado apačioje, o batviršyje kaip brandingas naudojamos adidas trys juostelės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *