Kevin Durant antros serijos kedų Nike KD Trey 5 VIII aprašymas

Nors Kevin Durant žaidžiantį aikštelėje matėme seniai, tačiau jo vardinių kedų serija nesustoja ir juda tolyn. Šį kartą turi galimybę įsigyti jau aštuonis metus leidžiamos antrosios serijos kedus Nike KD Trey 5 VIII. Antroji serija dažniausiai būna skirta treniruotėms, lauko krepšiniui ar šiaip žaidimui, kuomet nėra per daug gaila sudrožti pigesnių batelių, tačiau aštuntieji KD Trey kedai turėtų visa tai paneigti.

KD Trey 5 VIII nebūtų išjuokti net jei tai būtų pagrindiniai KD kedai, o tam priežastys yra kelios. Pirmiausiai medžiagos, kurios atrodo kaip elitinių kedų, o antra Nike renew technologija esanti per visą padą ir leidžianti jaustis komfortiškai viso žaidimo metu. Bet apie viską detaliau:

Padas.
Jei buvai įsigijęs ankstesnį KD Trey serijos modelį Nike KD Trey 5 VII, tai padas ir aštuntajame modelyje panaudotas identiškas – kam keisti tai, kas veikia puikiai? Padui guma panaudota gan kieta, todėl protektorius neturėtų greitai nusitrinti, o iš įvairių bangelių sudarytas raštas užtikrina sukibimą judant įvairiomis kryptimis. Visgi didžiausia žvaigždė yra Nike renew putos, esančios per visą padą, kurios yra standesnės nei Nike react. Nike renew suteikia amortizaciją ir vidutinį minkštumą, tačiau taip pat yra vidutinio aukščio, tad leidžia jausti dangą bei atlikti staigius judesius. Kitas svarbus akcentas yra visi pado kraštai užapvalinti ir be stačių kampų. Šis elementas ne visiems krepšininkams gali patikti, o ypač tiems, kurie ieško batelių, su kuriais būtų galima remtis stipriai į žemę, tačiau tai yra puikus pasirinkimas lengviems ir greitiems žaidėjams, kuris leidžia pėdai judėti natūraliau.

Dydis / plotis.
Šių batelių ir dydis ir plotis atitinką įprastą Nike kedų dydį. Todėl jei tavo koja siaura ar vidutinio pločio, gali drąsiai užsakyti savo standartinį Nike dydį ir šiems kedams net nereikės apšildymo – jie prisitaikys prie pėdos vos po kelių prasibėgimų. Tačiau jei tavo pėda yra plati, tokiu atveju galime rekomenduoti užsisakyti bent puse dydžio didesnius nei įprastas Nike kedų dydis arba galbūt pažiūrėti kitą modelį, labiau pritaikytą plačiai pėdai.

Batviršis.
Dažnai biudžetiniams modeliams, dėl jų palyginti neaukštos kainos, naudojamos paprastesnės medžiagos ir kartais tai labai krenta į akį, visgi taip nepasielgta su KD Trey 5 VIII. Šiame modelyje medžiagos išties atrodo kaip elitinio batelio. Priekinė dalis pagaminta iš austo audinio, kuris ypač panašus į vieną brangiausių Nike technologijų Flyknit. Galinei batelio daliai panaudota sintetika, kuri įtvirtina čiurną bei išlieka nekisdama formos ir po ilgesnio dėvėjimo. Iš išvaizdos kedai turi gausybę panašumų su pagrindiniais Kevin Durant serijos kedais Nike KD 12, o kad visiems parodytų, jog kedai elitinio NBA žaidėjo, galinėje batelio dalyje matomas ryškus KD logotipas bei dar vienas logo paslėptas ant liežuvio po tinkleliu.

Bendrai apžvelgiant, tai turbūt vieni geriausių šiuo metu esančių biudžetinės klasės modelių, kurie rekomenduojami mažiau sveriantiems ir greitiems krepšininkams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *