Air Jordan 36 krepšinio kedų apžvalga

What’s good!

Kaip visada, su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime ikoniškiausio bei didingiausią istoriją turinčio Jordan krepšinio flagmano naujausią kūrinį- Air Jordan 36.

Ar ilgiausią modelių gamą turinti vardinė linija dar gali mus kažkuo nustebinti? Atsakymą rasi apčioje.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Air Jordan 36 visame batviršyje išnaudoja unikalią Leno-weave technologiją, kuri savo struktūra primena spider-man kostiumą. Šią sistemą sudaro trijų tarpusavyje sąveikaujančių siūlų raštas – vienas vertikalus ir du jį supantys horizontalūs. Visas šis tinklas yra sujungtas su batraiščių sistema. Tai batviršiui leidžia žaidimo metu keisti savo formą, tokiu būdu užtikrinant idealų fit’ą bei stabilumo savybes.

Žinoma, literaliai permatoma Leno-weave struktūra siūlo tobulą oro cirkuliaciją, kurios užteks net daugiausiai prakaituojantiems žaidėjams. Bet teks pamiršti suplyšusias kojines, nes juk viskas matosi.

Įdomus faktas – prie raištelių esančioje juostelėje galime rasti morzės abėcėlės raštą, kuris vienoje pusėje rašo – Michael Jordan, o kitoje – 23.

AMORTIZACIJA

Pado viduje slepiasi viena geriausių šiuolaikinių Zoom Air kombinacijų, kurią jau galėjome pamatyti KD 14-tame modelyje.

Pilno ilgio Zoom Strobel ir standartinė Zoom Air pagalvės, pasižymi visapusiškai universalia platforma, kuri turi ką pasiūlyti bet kurios pozicijos žaidėjui.

Kitaip nei KD 14 modelyje, papildoma Zoom Air pagalvė yra įmontuota apatinėje pado dalyje, žemiau Phylon putų ir Zoom Strobel sistemos.

Šiek tiek iškilusi pagalvė, pradžioje gali sukelti šiokį tokį diskomfortą. Tačiau, jau po gero pusvalandžio intensyvaus žaidimo, pėda prie to turėtų priprasti. O priprasti tikrai yra dėl ko…

Sprogstamąja jėga bei greičiu stebinanti amortizacinę sistemą į aukštesnį lygį perkelianti Eclipse Plate plokštelė. Atliekant šuolį, ši plokštelė susilenkdama sugeria visą sugeneruotą energiją. O šuolio finalinėje fazėje dviguba jėga “šauna” energijos bangą atgal į pėdą, suteikiant papildomo šoklumo.

Nesu 100% įsitikinęs, bet AJ 36 galimai prideda kelis centimetrus šuolio. Na, bent jau psichologiškai tai tikrai.

SUKIBIMAS

Sporto avalynės hall of fame viršūnėje esantis herringbone pado raštas, šioje linijoje eilinį kartą aikštelėse demonstruoja totalią dominaciją. Tokios frazės, kaip: “mikro praslydimai” ar “neužtikrintumo jausmas” dėvint Air Jordan 36 tiesiog neegzistuoja.

Optimaliai išdėstytas daugiakryptis raštas kombinacijoje su ištobulintu gumos dariniu užtikrina galingą bei sparčią stabdymo jėgą, net prasčiausiai prižiūrėtose aikštelėse. Pakankamai platūs bei atviri pado grioveliai nusuteikia paviršiaus ploto kauptis dulkėms, todėl priežiūra yra paprasčiausiai nereikalinga.

Vis dėlto, siekiant idealaus darbo vidaus aikštelėse, buvo paaukotas gumos patvarumas. Jau po kelių žaidimo sesijų lauke, atsirado pirmieji nusidėvėjimo ženklai. Tad, norint kuo labiau prailginti batelio tarnavimo laiką, rekomenduoju vengti lauko aikštelių.

FIT’as

Šių metų Jordan kompanijos flagmaną išbandyti, o tiksliau juo mėgautis galės ne kiekvienas. Pločio bei aukščio atžvilgiu kompaktiška konstrukcija, paliko itin nedaug laisvos erdvės aplink pėdą. O tai reiškia raudoną šviesą plačių pėdų žaidėjams, kuriems rekomenduoju žvelgti į kitus modelius. Viena iš mano rekomendacijų būtų – Nike KD 15. Na, o visiems likusiems siūlyčiau rinktis tarp einamo ar pusės išmieros didesnio dydžio.

Air Jordan 36 avėjimo patirtimi pastebimai skiriasi nuo visų likusių rinkoje siūlomų krepšinio modelių. Dėka ilgo sąrašo inovatyvių technologijų, sukuriamas ypač glaudus bei tvirtas konstrukcijos kontaktas su pėda.

Žodžiais sunku pilnai paaiškinti jų suteikiamą jausmą. Tačiau, aikštelėje AJ 36 tiesiog verčia išnaudoti pilną kūno potencialą. O tai tikrai patiks profesionalams ar pusiau profesionaliems žaidėjams.

STABILUMAS

Jei tavo žaidimo stilius reikalauja patikimo stabilumo savybių – AJ 36 šioje kategorijoje yra tikri monstrai.

Jokių silpnų vietų neturintis padviršio bei stabilumo plokštelės kombinacija užtikrina visapusiškai tvirtą pėdos apsaugą. Agresyviai keičiant kryptį ar staigaus stabdymo metu, apart natūralių judesių, pėda išlieka ant platformos, be menkiausių stabilumo praradimų.

Be to, pėdos pozicija avint šį modelį yra žemiau pado linijos. Tai sukuria gumos sienelę, kuri prideda dar papildomos šoninės kontrolės.

VERDIKTAS

Air Jordan 36 priešakyje – dar vieni sėkmingi kompanijos metai, išlaikant pagrindinę Jordan liniją elito viršūnėje.

Nors didžiuliai skaičiai kainos etiketėje verčia sudvejoti. Vieną tobuliausių performance’ų demonstruojantis AJ 36, savo savybėmis puikiai atitiks bet kurio tipo ir pozicijos žaidėjų norus. Tad jei ieškote geriausio – tai yra būtent TAI.

Na, o jei biudžeto ribos yra siauresnės, siūlau rinktis Air Jordan 36 Low versiją; kuri išlaiko visas pagrindines savybes bei technologijas, jas sutalpinant į dar lengvesnę konstrukciją. Ir žinoma, visa tai gausite už labiau prieinamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *