Nebrangūs Nike Precision 6 krepšinio kedai bei jų apžvalga

What’s good!

Su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vienus pigiausių rinkoje esančius krepšinio batelius – Nike Precision 6.
Ką galima išspausti iš perpus mažesnio nei vidutinis biudžeto? Atsakymą sužinosi netrukus.
Let’s get it

MEDŽIAGOS

Nike Precision 6 šiame segmente nėra tas tipiškas biudžetinis modelis siūlantis standartinę mesh implementaciją.
Savo kokybe itin nustebinusį tekstilės batviršį, galėčiau prilyginti vidutiniui vardinių batelių segmentui, kuriame tokie modeliai, kaip: PG6 ar Dame 8.
Viršutinėje konstrukcijoje kintantis tekstilės rašto tankumas, priekinėje dalyje suteikia malonų komfortą. O likusią struktūrą sudarantis tankesnis raštas su papildomu paminkštinimo sluoksniu bei sintetinėmis “fuse” panelėmis, užtikrina konstrukcijai tvirtumo neapleidžiant patogumo.

AMORTIZACIJA

Visur šiame modelyje vyraujantis minimalizmas – šioje kategorijoje pasireiškia labiausiai.
Jokiomis technologijomis nepasižymintis, elementaraus putų darinio padas, atrodo lyg dar vienas Nike kompanijos bandymas sutaupyti, kurį jie mėgsta vadinti – “sukurtas greičiui ir kontrolei”.
Tačiau, Kyrie sneaker’ių prekiniu ženklu tapusią pado konstrukciją turintis Precision 6 – išties siūlo puikią platformą aktyviems bei greičiu pasižymintiems žaidėjams. Na, o tiems kurie ieško bent vidutinio kiekio amortizacijos – šį modelį teks praleisti.
Savo performance’u pirmuosius Kyrie modelius primenantis Precision 6, užtikrina elitinio lygio dangos pajutimo, greičio bei kontrolės kombinaciją. Tai leis žaidėjams visiškai nevaržomai ir kiek įmanoma natūraliau atlikti staigius ir agresyvius veiksmus aikštelėje.

SUKIBIMAS

Savo išvaizda nuo penktosios kartos nepakitęs modifikuotas herringbone pado raštas, veikimo atžvilgiu, pastebimai patobulėjo.
Dėl pakoreguoto gumos mišinio, sukibimo raštas įgavo didesnę bei intensyvesnę stabdymo jėgą, nesvarbu ar žaidimas vyksta lauko, ar vidaus aikštelėse.
Verta paminėti, jog tankus rašto išdėstymas, ypač išorinėje pėdos dalyje, yra linkęs kaupti dulkes. Todėl, norint išlaikyti solidų sukibimą, teks reguliariai skirti keletą akimirkų pado perbraukimui delnu.
Kalbant apie tinkamumą lauko aikštelėms, kaip ir daugelis biudžetinio segmento modelių – Precision 6 yra patikimas pasirinkimas.

FIT’as

Užtikrintai didžiausias šių batelių privalumas – ypatingai lengva konstrukcija, pasiruošusi nustebinti kiekvieną. Vos daugiau nei 300 g. sveriantis 42,5 dydis yra gerokai lengvesnis už daugelį kitų krepšinio batelių.
Greičio bei lengvumo pojūtį sustiprina nuolatos į priekį judėti stumiantis, aptakių formų padas.
Atrodytų, jog komfortui vietos neliko, tačiau Nike komanda tuo irgi pasirūpino. Lengvai prisitaikančios, batviršyje naudojamos medžiagos, kartu su stebinančiai komfortišku liežuviu, bei pakankamai paminkštinta kulno dalimi, užtikrins komfortišką žaidimą.
Kalbant apie dydžio pasirinkimą, plačių pėdų žaidėjai gali lengviau atsipūst. Jiems rekomenduoju rinktis pusės dydžio didesnę porą. Visiems likusiems – jūsų einamas dydis turėtų tikti puikiai. Paminėsiu, kad užsidėjus juos pirmą kartą, patyriau nežymų spaudimą ties pėdos viduriu, vidinėje pusėje. Bet po pirmos ar kelių žaidimo valandų, diskomfortas dingo. Tad, jei pradžioje jausite kažkokį nepatogumą, tiesiog duokit laiko prasižaisti.

STABILUMAS

Kartą ir visiems laikams sulaužykime didžiausią krepšinio batelių mitą, jog auliuko aukštis labiausiai atsakingas už puikų pėdos stabilumą. Jei tai būtų tiesa, pusė NBA lygos Kobe sneaker’ius dėvinčių žaidėjų, tiesiog būtų traumuoti.
Pagrindiniai stabilumo ir kontrolės rezervai atkeliauja iš batelio platformos. Žinoma, Precision 6 jų tikrai nestokoja.
Ko gero didžiausią pėdos kontrolę užtikrina itin agresyviai išplatėjanti priekinė pado dalis, ženkliai padidinanti platformos plotą. Tęsiant apie šoninį stabilumą, čia mes turime pakilusią pado linijos ir sintetinių panelių kombinaciją, kuri neleidžia pėdai išslysti už platformos ribų.

VERDIKTAS

Visus lūkesčius perkopęs Nike Precision 6 yra tikras šio sezono atradimas. Šis modelis įrodo, kad kaina nėra pagrindinis rodiklis, atvaizduojantis batelio atliekamą darbą aikštelėje.
Nors ypač minimalistinė platforma, nepasižyminti universalumu patiks tikrai ne visiems žaidėjams, tačiau tiesiogiai fokusuotas į gynėjų poziciją Precision 6 tikrai taps daugelio šios pozicijos atstovų favoritas. Kitaip tariant, tai yra pirmųjų Kyrie modelių sugrįžimas kitame siluete, tik už perpus mažesnę kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *