Biudžetinių krepšinio batelių Nike Renew Elevate III apžvalga

What’s good!
Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vieną naujausių Nike kompanijos biudžetinės serijos modelių – Nike Renew Elevate 3.
Ar trečioji šio modelio karta kažkuo patobulėjo? Sužinosite netrukus.
Let’s get it!

MEDŽIAGOS
Klasikinis tankaus rašto tinklelis papildytas sintetinėmis panelėmis nėra skirtas rinkti stiliaus taškų ar atkreipti daugelio dėmesį. Tačiau, aikštelėje ši implementacija yra pasirengusi pasiūlyti visus esminius aspektus užtikrinančius sklandų žaidimą.
Lyginant su antrąja Renew Elevate karta, išnaudojamos medžiagos naujausiame modelyje gali pasigirti pagerintu tvirtumu.
Dažniausiai, tai inicijuoja prastesnį medžiagų lankstumą. Bet šiuo atveju, iki vieno sluoksnio supaprastinta konstrukcija užtikrintai apjungia abu aspektus. Tuo pat metu, išlaikant vieną didžiausių biudžetinio segmento modelių privalumą – itin nedidelį svorį.

AMORTIZACIJA
Pakitusi trečiosios kartos Elevate pado konstrukcija slepia tą patį, dviejų skirtingų tankių Renew putų sluoksnius. Tačiau, lyginant su Elevate 2, naujausios Renew versijos veikimas aikštelėje pastebimai pakito. Ypač tai aktualu kulno dalyje.
Vienas pagrindinių Renew Elevate 2 tapusių trūkumų – stabilumo stoka galinėje pado dalyje – naujausiame modelyje yra sėkmingai pašalinta.
Išoriniu gumos sluoksniu izoliuota Renew sistema įgavo reikalingo stabilumo. Tačiau, teko paaukoti dalį šoklumo bei amortizacijos ypatybių. Dėl šios priežasties, atletiškesniems ar didesnių duomenų žaidėjams, ši implementacija gali pasijausti pernelyg kieta ir neveiksni.
Kita vertus, visoje platformoje vyraujantis minimalizmas kartu su lenkta pado forma, siūlo artimą kontaktą su danga bei pasižymi puikiu spartumo ir greičio pojūčiu. O tai gynėjų grandies žaidėjams yra vieni svarbiausių aspektų šiame segmente.

SUKIBIMAS
Išskirtinis Elevate 3 pado dizainas, vienareikšmiškai yra ryškiausia silueto detalė.
Didžiąją pado dalį sudarantis herringbone raštas, centre transformuojasi į portalą primenantį darinį. Tuo tarpu, kitoje pusėje jis tolygiai pakeičia savo struktūrą į radialinį raštą.
Dažniausiai, tokie kompleksiški pado dizainai nepasižymi itin džiuginančiu performance’u, tačiau šiuo nusivilti neteko.
Gilūs bei masyvūs pado iškilimai užtikrina solidų pado patvarumą lauko aikštelėse. Po kelių savaičių testavimo, rašto būklė išliko nepakitusi. Todėl, galima tikėtis gana ilgo tarnavimo laiko.
Kalbant apie patį sukibimą – jo tikrai daugeliui pakaks užtikrintam judėjimui aikštelėje. Persikėlus į vidaus aikšteles, keli siauresnio rašto segmentai privers retkarčiais perbraukti susikaupusias dulkes, išlaikant stabilų sukibimą. Apart to, pado veikimo kokybė tikrai nenuvylė.

FIT’as
Pakankamai erdvi priekinės konstrukcijos dalis, be vargo atitiks plačių pėdų žaidėjų reikalavimus. Tad jiems bei standartinių pėdos matmenų žaidėjams rekomenduoju likti prie savo einamo dydžio. O jei turite siaurą pėdą ar tiesiog mėgstate gana glaudų fit’ą, tuomet pusės dydžio mažesnė pora turėtų puikiai tikti.
Plonu paminkštinimo sluoksniu pasižyminčios batviršyje naudojamos medžiagos, Renew Elevate 3 nesuteikia itin daug komforto. Bet šis trūkumas yra lengvai pataisomas užsidėjus kojines su papildomu paminkštinimu. To pilnai pakaks išgauti pakankamą komforto lygį bei išvengti nutrynimų, ar kitų mini traumų.
Didžiausias tokio tipo konstrukcijos privalumas – judesio laisvė, dėl kurios neteks praeiti jokio adaptacinio proceso. Ir tai kartu su lenkta pado konstrukcija, generuoja itin spartų bei manevringą pojūtį aikštelėje, kuris patiks daugeliui.

STABILUMAS
Visos pagrindinės stabilumo sistemos, šiame modelyje yra sutalpintos pado dalyje. Čia mes turime itin agresyvų ir platų platformos išplatėjimą priekyje, bei kiek mažesnį – gale. Tai leidžia ženkliai pagerinti batelio stabilumą atliekant efektyvius šoninius judesius.
Lateralinį stabilumą taip pat stiprina papildomos gumos ir sintetinės medžiagos detalės batviršyje. Tuo pat metu, batraiščių sistemoje esančios kilpelės, suveržus raištelius apgaubia pėdą, tokiu būdu fiksuojant ją ant platformos. Svarbu paminėti, kad norint išgauti geriausią rezultatą, labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį.

VERDIKTAS
Nike biudžetinę kategoriją sudaranti galybė įvairiausių modelių, leidžia bet kokio tipo žaidėjui rasti sau tinkamą variantą.
Nike Renew Elevate 3 savo kainos kategorijoje gali tapti puikiu pirkiniu gynėjų grandies žaidėjams, kurie vertina greitą bei mobilią platformą su šiek tiek papildomo komforto kiekiu.
Na, o jei svarstote ar verta atsinaujint tiems kas šiuo metu dėvi 1 ar 2 šios serijos modelį. Manau, jog ženkliai geresnis šoninis stabilumas bei kokybiškenės medžiagos yra verti atsinaujinimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *