Krepšinio batelių Nike Air Max Impact 3 apžvalga

What’s good!
Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vieną iš mažiausiai žvilgsnių susilaukiančių Swoosh kompanijos modelių – Nike Air Max Impact 3.
Kodėl tai vertas dėmesio modelis, kuris turėtų būti jūsų rotacijoje? Sužinosite netrukus.
Let’s get it!

MEDŽIAGOS
Nike Air Max Impact 3 savo medžiagų kokybe taip stipriai nenustebino, kaip neseniai testuoti Precission 6. Tačiau, aikštelėje atliekamas solidus darbas, šia batelio dalimi skųstis neleidžia.
Kaip ir dauguma biudžetinio segmento modelių, dvisluoksnis tekstilės batviršis pasižymi gana lengva ir adaptyvia konstrukcija. O žinant, jog tai yra vidutinio auliuko aukščio siluetas – 348g. standartinio dydžio (42.5 EU) svoris yra tikrai puikus rezultatas.
Verta paminėti, kad batraiščių sistemą, kaip ir batelio viršūnę sustiprinti naudojamas plonas “fuse” plastiko sluoksnis. Šis aspektas ženkliai pagerina patvarumą svarbiausiose zonose, o tai didžiulis pliusas tiems, kurie planuoja atsinaujinti savo lauko aikštelių beater’ius.

AMORTIZACIJA
Impact 3 kartu su Witness 6 dalinasi identiška Max Air implementacija kulno dalyje.
Praktika rodo, jog Max Air sistema, ypač biudžetiniame segmente yra labiau tinkama didesnių duomenų ar atletiškumu pasižymintiems žaidėjams. Dėl gana tvirto putų darinio įtvaro, Max Air pagalvės visos pagrindinės ypatybės atsiskleidžia išnaudojant didesnę jėgą bei svorį. Todėl, tvirtai sudėti ar šoklūs žaidėjai amortizacija ir komfortu tikrai liks patenkinti. Na, o lengvesniems žaidėjams siūlau rinktis modelius su Zoom Air ar pilno ilgio putų sistemomis.
Priekinėje pado dalyje, reikalai krypsta kita kryptimi. Čia mes turime pakankamai žemo profilio Phylon putų darinį, kuris leidžia puikiai jausti aikštelę, bei kontroliuoti kūno judesius. Ir tai, kartu su gale esančia Air Max pagalve siūlo platų ypatybių sąrašą, atitinkantį modernaus stiliaus žaidėjų norus.

SUKIBIMAS
Tai yra viena stambiausių Herringbone rašto versijų, kurią teko testuoti. Tokie aspektai, kaip: itin masyvūs iškilimai, platus jų išdėstymas bei patvarumu pasižymintis gumos mišinys, yra ideali lauko aikštelių pritaikymo sėkmės formulė. Esu įsitikinęs, kad pilną lauko sezoną, o gal ir net visus du, Impact 3 modelis turėtų užtikrintai atlaikyti.
Neretai, puikus veikimas ant vieno tipo dangos, kitoje – nevisiškai pateisina lūkesčius. Džiugu, kad šįkart tai nenutiko. Air Max Impact 3 savo solidų sukibimą perkelia į vidaus aikšteles. Čia, pakankamai agresyvi ir tolygi stabdymo jėga, leis užtikrintai atlikti aštrius krypties pakeitimus, be jokių judesio apribojimų. O, laisvą žaidimo akimirką, keli pado brūkštelėjimai, leis sukibimo kokybę visuomet išlaikyti pačiame pike.

FIT’as
Savo matmenimis nuo normų pernelyg nenukrypusi konstrukcija nesunkiai adaptuosis prie įvairiausių pėdos formų. Todėl daugumai rekomenduoju rinktis savo einamą dydį, kol platesnių pėdos išmatavimų žaidėjai turėtų jaustis patogiai pasirinkdami pusės dydžio didesnę porą.
Komforto atžvilgiu, pirmo užsidėjimo metu, dešinio batelio dalis ties liežuviu nemaloniai spaudė kulkšnies išorinę pusę. Tai nebuvo kažkas itin skausminga, bet tam tikrais momentais gerokai erzino. Tačiau, jau po kelių žaidimo valandų, ši problema dingo man net nepajutus.
Apart trumpo adaptacinio proceso – visi kiti aspektai pasižymėjo solidžiu darbu. Dėka batviršyje naudojamų lengvai prisitaikančių medžiagų, Impact 3 efektyviai juda kartu su pėda. O dėl lengvos konstrukcijos, žaidimo metu neapsunkina papildomu svoriu. Todėl žaidžiant dominuoja spartumo ir greičio pojūtis.

STABILUMAS
Nors viršutinė konstrukcija šiame modelyje yra labiau adaptuota į komfortą, ją supančios stabilumo sistemos nepalieka vietos trūkumams.
Vienas iš svarbiausių dizaino sprendimų – dvigubas šoninių “sparnų” ir batviršyje integruotos stabilumo juostos kombinacija. Kuri kartu su plačia platforma užtikrina pakankamą lateralinį pėdos užrakinimą ant platformos.
Persikėlus į galinę bato dalį, mane nustebino galingai sutvirtinta kulno zona. Kuri suveržus raištelius, izoliuoja kulną nuo nereikalingo vertikalaus ir horizantalaus judėjimo.

VERDIKTAS
Nike Air Max Impact 3 nėra vienas iš geriausių šių metų modelių visoje rinkoje. Tikėtina, jog Nike kurdami juos to net neturėjo galvoje.
Vistik, žvelgiant į biudžetinį segmentą, Impact 3 užtikrintai galiu pavadinti, kaip vieną geriausių variantų šioje kategorijoje.
Įvairaus žaidimo tipams bei pozicijoms subalansuotas performance’as, bei tiesiog idealus pado pritaikymas lauko aikštelėms, šį modelį paverčia kone idealiu tiems, kas ieško patvarių lauko beater’ių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *