Giannis Antetokounmpo trečiųjų vardinių krepšinio kedų Nike Zoom Freak 3 apžvalga

Turbūt net ir tie, kurie visiškai nesidomi krepšiniu, bent ausies krašteliu tikrai girdėjo apie graikų monstrą Giannis Antetokounmpo. Atletas puikiai atpažįstamas dėl savo išskirtinio sugebėjimo žaisti bet kurioje pozicijoje, o jį sustabdyti praktiškai neįmanoma. Todėl prie šio krepšininko veržlaus bei galingo žaidimo stiliaus Nike pritaikė jau trečiuosius jo vardinius krepšinio kedus Nike Zoom Freak 3.


Padas.

Nike Zoom Freak 3 krepšinio kedai, visų pirma, išsiskiria savo originaliu pado raštu. Jis primena topografinį žemėlapį, todėl tokiu būdu optimizuojamas kontaktas su žeme ir idealus sukibimas visomis kryptimis. Guminis padas taip pat turi suformuotus griovelius, todėl kedai yra itin lankstūs ir patogūs.

Daugiakryptis pado sukibimas padeda palaikyti maksimalią sukibimo su danga kontrolę. Pats padas sukurtas taip, jog žingsniai taptų lengvi bei itin stabilūs greitai judant skirtingais pėdos kampais. Kulnas yra sustiprintas, turi kilpelę. Vidpadis pagamintas iš tekstilės, yra paminkštintas ir gali būti išimamas.


Amortizacija.

Kedai išskirtiniai savo dvejomis Air Zoom oro pagalvėlėmis, kurios randasi tiesiai po pėda. Jos padeda optimaliai sugerti perteklinę kojų judėjimo energiją, ją sugrąžinant, tiek, kiek reikia, tuo pačiu užtikrinant ir greitą judėjimo reakciją.

Kedų padas gana žemas, todėl gerai jaučiamas parketas dėl ko galima greitai keisti judėjimo kryptį.


Dydis / plotis.

Kedų ilgis atitinka įprastą Nike avalynės dydį. Plotis geriau tinka siauroms arba vidutinėms pėdoms.


Batviršis.

Tarp pėdos esantis formuotas diržas sudaro išorinę perdangą, pridengdamas raištelius, todėl užtikrinamas šoninio judėjimo stabilumas ir sumažinamas vidinis pėdos pasislinkimas. Dirželis tvirtinamas lipduku ir idealiai užfiksuoja priekinę pėdos dalį, taip užtikrinant, kad visas jos svorio centras nenuslystų. Jis pagamintas iš lanksčios ir tvirtos TPU medžiagos ir bendram kedų dizainui suteikia originalumo bei savito žavesio.

Raištelių suvarstymo sistema visiems puikiai žinoma ir viena patogiausių: nėrinių tipo. Šalia raištelių matomas nedidelis Nike swoosh‘as. Didesni brand‘o simboliai aiškiai matomi ant abiejų kedų šoninių dalių.

Viršutinė kedų medžiaga pagamintą iš tekstilės ir sintetikos. Pamušalas – iš tekstilės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *