Nike Kyrie Infinity kedai bei jų apžvalga

Veržlus puolimas su ypatinga kontrole įmanoma? Tikrai taip! Su naujuoju Nike brand‘o kūriniu – Nike Kyrie Infinity kedais. Tai yra jau aštuntieji Kyrie Irving vardiniai krepšinio bateliai. Ideali judėjimo kontrolė privers gynėjus spėlioti jūsų veiksmus, o jums bus proga patiems valdyti žaidimo eigą. Padidintas jautrumas kedų priekinėje dalyje, optimalus pado ir grindinio sukibimas leidžia žaidėjams pagal poreikį vikriai keisti judėjimo kryptį ir kontroliuoti savo greitį.

Nike Kyrie Infinity – tai puikūs krepšinio kedai, tinkantys daugeliui skirtingų žaidimo stilių. Jų technologinės medžiagos yra vienos kokybiškiausių, todėl juntamas maksimalus patogumas pėdoms.

Padas

Kone ryškiausias akcentas ant pado – begalybės simbolis, aštuonetas. Tai žymi aštuntuosius Kyrie Irving krepšinio batelius. O ir modelis ne veltui pavadintas begalybe (Infinity). Padas yra pagamintas iš minkštos gumos ir turi tvirtą sukibimo raštą, plačiau žinomą kaip eglutė.

Kedų padas puikiai priglunda prie grindinio ir neleidžia slysti, ypač gerai sukoordinuoja šoninius pėdos judesius. Padas užlenktas iš visų pusių, todėl leidžia lengviau atlikti įvairius judesius aikštelėje, nes galima iš bet kurios pusės pagauti sukibimą su danga. Padas ypač lankstus ir lengvai valomas.

Amortizacija

Atnaujinta 3 sluoksnių amortizavimo sistema turi itin jautrias Air Zoom oro pagalves priekinėje kedų dalyje. Ji randasi tarp vidpadžio ir minkšto vidurinio pado iš putplasčio. Mažesnis putplasčio kiekis pagerina judėjimo greitį bei kontrolę.

Nike Kyrie Infinity modelio išskirtinumas – itin žemo prigludimo prie grindų dangos jausmas, nepaisant aukštesnio kedų kulno. Žemumas kol kas čia pats ryškiausias, lyginant su ankstesniais Kyrie modeliais, o atšokimas nuo grindinio ypač stiprus.

Dydis/Plotis

Kedų dydis atitinka įprastą kedų dydį. Tiesa, gali būti juntamas kiek didesnis prigludimas ir suspaudimas pirštų srityje, todėl kedai gali netikti plačių kojų savininkams.

Batviršis

Permatoma, mikro inžinerijos būdu sukurta viršutinė kedų medžiaga (tekstilė) yra tiesiog ekstremaliai plona ir pralaidi orui. Taip pat ant batų matomi visiems mums įprastos odos persipynimai. Odos ruožai išsidėstę skirtingose kedų vietose: pavyzdžiui, užpakalinėje kulno dalyje, prie batraiščių ir šoninėse kedų vietose. Ant šoninės dalies odos įkomponuotas Nike simbolis.

Kulkšnies apykaklė yra paminkštinta, todėl juntamas patogesnis prigludimas ir geresnė atrama visai kojai. Taip labiau saugojama ir Achilo sausgyslė.  Oversize dydžio sintetinis liežuvėlis užeina aukščiau ant pėdos, todėl juntamas dar jaukesnis, stipresnis bei tvirtesnis kojos apgaubimas. Prie šios savybės taip pat prisideda ir patogi raištelių suvarstymo sistema. Ant liežuvio ir ant pado matyti Kyrie Irving parašai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *