Giannis Immortality krepšinio kedų apžvalga

Giannis Antetokounmpo antros serijos pirmuosius vardinius krepšinio kedus – Nike Giannis Immortality drąsiai galima pavadinti pačia kiečiausia galaktikos jėga! Pats graikų krepšinio monstras Giannis sugeba kaip magnetas pritraukti gynėjus ir su tokia pat stipria jėga juos atitraukti nuo savęs.

Kaip ir mitinis Dzeusas moka sukelti lietų, perkūną ir žaibus, taip ir Giannis krepšinio aikštelėje gali sukelti visai nejuokingas stichijas visiems savo varžovams. O tokias stichijas būtų daug sunkiau sukurti neturint naujųjų Nike Giannis immortality krepšinio kedų, kurie išsiskiria ypatingu, tiesiog kosmiškai mitiniu dizainu.

Padas.

Visa batų pado apačia, nuo kulno iki kojų pirštų, yra išlenkta, taip užtikrinant ypač sklandžius ir patogius žingsnius.

Atliekant šoninius euro žingsnius, kedų pado guma tinkamai lankstosi ir išlaiko tvirtą sukibimą su parketu. Ypač didelį dėmesį Nike šį kartą skyrė pačiam pado dizainui: išorinėje kedų pusėje matosi masyvios, dantytos, banguotos linijos, kurios bendram kedų vaizdui suteikia ryškų stilių. Ant pado dugno ir batų noselės matyti nedideli Nike ženkliukai.

Amortizacija.

Nike Giannis Immortality krepšinio kedų forma sukurta taip, kad kiekvieną kartą kulnu atšokant ir nusileidžiant ant grindinio būtų jaučiama optimali amortizacija.

Dėl PHYLON tarpupadžio kedai turi išskirtinę amortizaciją, o avint šiuos krepšinio batelius jaučiamas pojūtis lyg žingsniuotumėt ant minkštų pagalvėlių.

Dydis / plotis.

Kedų ilgis atitinka įprastą Nike avalynės dydį, o plotis geriausiai tinka vidutinei pėdai.

Batviršis.

Batviršio medžiaga pagaminta iš tinklelio ir sintetikos. Tinklelis labai lengvas, kvėpuojantis. Vidinis dirželis apgaubia pėdos vidurį ir tokiu būdu padeda išlaikyti stabilumą atliekant šoninius judesius. Du dideli Nike swoosh‘ai dailiai įrėminti vidinėje ir išorinėje kedų pusėse. Ant kedų liežuvėlio matyti Giannis Antetokounmpo inicialai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *