LeBron James devynioliktųjų vardinių kedų Nike LeBron 19 apžvalga

Naujieji Nike LeBron 19 kedai sukurti krepšininkams, kurie žaidimo metu vertina aukščiausią kokybę bei siekia geresnės apsaugos nuo smūgių. Kedai yra sunkesni, lyginant su ankstesniu, LeBron 18 modeliu, todėl nelabai tiks pradedantiesiems krepšininkams ar mėgėjams. Tai profesionalams skirti krepšinio batai, kurie atveria jiems dar neregėtas žaidimo aukštumas.

Padas.

Guminis padas turi mikroinžinerijos būdu sukurtą specialų ašmenų raštą, įkvėptą LeBrono karūnos logotipo. Dėka gamybos technologijos padas suteikia gerą sukibimą su grindų danga visomis kryptimis.

Padas turi Max Air ir Zoom Air oro pagalvėles. Max Air suteikia apsaugą nuo smūgių, o Zoom Air leidžia lengvai bei sklandžiai pėdoms nusileisti ant parketo. Visa pado apačia atrodo lyg susidedanti iš atskirų dalių, nes turi specialius išgaubimus. Atidžiau įsižiūrėjus, matomi įvairūs vamzdelio raštai.

Vidurinis padas pagamintas iš putplasčio, todėl yra minkštas, stabilus ir jautrus.

Amortizacija.

Su naujaisiais Nike LeBron 19 krepšinio batais pavyks išnaudoti visą savo sportinę energiją. Visa tai suteiks komfortiškas prigludimas prie pėdų bei atnaujinta amortizavimo sistema. Šis amortizacijos atnaujinimas susideda iš dviejų tikslių dizaino sistemų: aiškiai matomų Max Air bei storų ir jautrių Air Zoom oro pagalvėlių, esančių po priekinės pėdos dalimi.

Amortizacinės Nike LeBron 19 savybės panašios, kaip ir ankstesniame modelyje Nike LeBron 18.

Dydis / plotis.

Kedų ilgis atitinka įprastą Nike avalynės dydį. Geriausiai tinka vidutinio pločio pėdų savininkams.

Batviršis.

Medžiaga: skaidrios išvaizdos tinklelis, dėl kurio kedams suteikiamas lengvumo vaizdas. LeBron 19 kedai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Kedų kulkšnies apykaklė yra aukšto profilio, todėl geriau apgaubia kojas bei puikiai priglunda. Raišteliai taip pat labai lengvai susivarsto ir galutinai užfiksuojami apykaklėje esančiomis kilpų angomis. Batraiščiai susiriša tvirtai, todėl kojos praktiškai neturi jokio šanso bereikalingai judėti ir slidinėti viduje.

Patogus bato liežuvis, lengvai varstomi batraiščiai ir visa kulkšnies apykaklė išlaiko krepšininko čiurnas tiesioje padėtyje. O kai kojos laikomos tvirtai, tai ir žaidėjas jaučia saugumą ir didesnį pasitikėjimą savo veiksmais aikštelėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *