Jordan React Elevation krepšiniui skirtų kedų apžvalga

Prieš pasirodant šiems kedams, buvo daug spėliojimų ar tai bus tęsinys Jordan Diamond, ar tai bus Russell Westbrook vardinių kedų tęsinys, tačiau visi tie spėliojimai buvo pro šalį ir šie kedai tapo nauju kūriniu bei gavo pavadinimą Jordan React Elevation. Ir nors kedai išties turi daugybę panašumų su Jordan Why Not Zer0.2, tačiau tuo pačiu nuo jų ir skiriasi, o apie viską plačiau:

Padas.
Priekinėje pado dalyje panaudotas klasikinis eglutės raštas, leidžiantis išlaikyti sukibimą su danga judant įvairiomis kryptimis, o kulno srityje panaudotas apskritimo raštas su įstrižomis juostomis, dėl ko batelis leidžia suktis ant kulno, bet ir neslidinėti. Taigi jei skiriasi pado raštas skirtingose pėdos dalyse bei tai skirta skirtingiems tikslams, tad Jordan neapsiribojo tik tuo ir prie rašto pritaikė tinkamiausias tam amortizacines technologijas, todėl priekinėje batelio dalyje panaudotas suspaustas oras (Zoom Air), kuris yra patalpinamas siauroje terpėje, dėl ko krepšininko apsiavusio šiuos kedus pėda bus arčiau žemės ir dėl to bus galima atlikti staigesnius judesius. O visoje kulno srityje, kuriai tenka didžiausios apkrovos, panaudotos minkštos Nike React putos, dėl ko kulno dalis jausis minkščiau.

Dydis / plotis.
Batelio ilgis atitinka įprastą kedų dydį, o plotis skirtas vidutinei pėdai, tačiau priekinė batelio dalis tvirtai įspaudžia pirštus, todėl pirmus kartus gali jaustis spaudimas. Batelio galinė dalis jaučiasi kiek laisviau nei įprasta, todėl didelė tikimybė jog norėsis juos susivarstyti iki paskutinės kilpos.

Batviršis.
Batviršio išvaizda turi daugybę panašumų su Russell Westbrook antraisiais krepšinio kedais Jordan Why Not Zer0.2, tačiau tai tik vaizdinis panašumas, o pojūčiai skiriasi. Jordan React Elevation panaudotas standus tinklelis, kuris ne tiek praleidžia orą, kiek gali apsaugoti pėdą nuo smūgių iš išorės. O ieškantiems kedų, kuriuos būtų lengva apsiauti, tikrai apie jus pagalvojo Jordan dizaineriai kurdami šiuos batus, kadangi užkulnio dalis yra atsilenkusi, todėl pėda lengvai įsimauna į batą, tačiau tuo pačiu dėl šios priežasties norėsis batelius susiveržti standžiau, kad kulnas jaustųsi tvirčiau. Be techninių detalių, kedų šone gražiai į apskritimą įkomponuotas Jumpman logotipas, o bateliuose panaudoti keli medžiagų sluoksniai sukuria spalvų bei detalių žavesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *