Jordan Westbrook One Take II krepšinio batelių apžvalga

Ne paslaptis, jog Russell Westbrook pasižymi ryškiu stiliumi. Jis visada išsiskirs iš minios bei atrodys išskirtinai. Tad visiškai nestebina, jog jo serijos kedai yra taip pat ryškūs, su daugybe detalių ir jų tikrai nesumaišysi su jokiais kitais kedų siluetais. Net jei kalbame ne tik apie jo pagrindinius, bet ir apie antrosios serijos ir pigesnius vardinius krepšinio batelius Jordan One Take II, kurie tokie patys išskirtiniai ir pagaminti taip, jog nenusileidžia net ir pagrindiniam modeliui.

Padas.
Antruose serijos One Take keduose panaudotas unikalus pado rašto dizainas sudarytas iš daugybės trumpų ir pasvirusių brūkšnelių, kurie per visą padą pasisukę į vieną pusę, o pado šonuose, kur raštas užlipa ant batelio – pasisukę į kitą pusę. Virš Zoom oro pagalvės, priekinėje kedų dalyje, pado raštas pasikeičia į klasikinį eglutės raštą. Eglutės raštas yra klasika ir laiko patvirtintas per ne vieną dešimtmetį, kuomet krepšininkai žaidžia su kedais turinčiais tokį raštą, tačiau didžioji dalis šio pado sudaryta iš brūkšnelių ir jei atliekate daugybę šoninių judesių žaidimo metu, kedai gali kartais paslysti. Dėl pado savybių, šių kedų negalėtume rekomenduoti vikriems žaidėjams.

Technologijos.
Nors kedų priekinėje dalyje slepiasi suspausto oro pagalvė Zoom, tačiau dėl panaudotų vidutinio kietumo putų, kedai nėra priskiriami minkštiems. Šie kedai geriausiai tiks tiems, kurie neieško amortizacija pasižyminčių batelių.

Dydis / plotis.
Kedų ilgis atitinka įprastą sportinės avalynės dydį, o plotis geriausiai tiks vidutinių ir plačių pėdų savininkams. Kedai ypač patogūs apsiauti, kadangi liežuvėlis nėra pritvirtintas prie šonų ir jį lengvai galima atitraukti didelį atstumą bei tokiu būdu galima įkišti net ir pačią aukščiausią keltį turinčią pėdą.

Batviršis.
Jordan One Take II krepšinio kedai pasižymi išties daugybe detalių. Kedų didžiąją dalį dengia orui pralaidus tinklelis, kurį priekinėje batelio dalyje iš abiejų pusių sustiprina fuse technologija užlietos dalys. Kedų vidurinėje dalyje, iš po pado iškilusi TPU plokštelė, prie kurios išorinėje batelio pusėje prikabintos dvi batų raištelių akutės leidžiančios užsirišant kedus pritraukti padą arčiau pėdos. Kedų galinėje dalyje pritvirtintas stambus dirželis, leidžiantis lengviau apsiauti batus, o viršutinėje dalyje jis prie bato prisiūtas su etikete ant kuriuos puikuojasi Westbrook logotipas bei kiek žemiau, ryškiais siūlais apsiūta atskirai kiekviena juostelė pažymi jog tai II-asis serijos modelis. Ant kedų taip pat galima pastebėti daugybę ryškių siūlių, o šoninėje kedų dalyje, po raišteliais nelygiai išsiuvinėtas Westbrook logotipas. Šis logotipas yra ir ant holograminio liežuvėlio viršaus, kuris keičia vaizdą priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Jog tai yra po Jordan kompanijos vardu sukurti kedai, pažymi net trys nedideli Jumpman logotipai ant abiejų batelio šonų bei priekinėje dalyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *