Kyrie Irving biudžetinio modelio Nike Kyrie Flytrap IV apžvalga

Įsibėgėjus 20/21 metų NBA sezonui, Nike pristatė vieno iš ryškiausių savo krepšininkų Kyrie Irving biudžetinę vardinių krepšinio batelių versiją Nike Kyrie Flytrap IV. Kedai kurti atsižvelgiant į greitų ir vikrių gynėjų poreikius, tad jie ypač lengvi, padas pritaikytas atlikti staigius judesius, o pėda yra arti žemės, dėl ko bus galima greitai keisti judėjimo kryptį.

Padas.
Ketvirtiesiems Flytrap serijos kedams, Nike panaudojo visiškai unikalią ir anksčiau niekur nenaudotą pado rašto struktūrą, kuri pasižymi daugybe skirtingo pločio ir lenkimo linijų išdėliotų taip, kad geriausiai reaguotų į tam tikrai pėdos daliai dažniausiai tenkančius judesius. Taip pat, kaip įprasta gynėjams skirtiems kedams, padas užlenktas iš visų batelio pusių ir tai leidžia atlikti ypač staigius judesius, kuomet pėda laikoma beveik lygiagrečiai parketui ir ji vis tiek randa taškų kaip sukibti su danga.

Amortizacija.
Galinėje batelio dalyje panaudotos prie kietesnių priskiriamos amortizacinės putos, o priekinėje bato dalyje paslėpta dar didesnė nei Flytrap III modelyje buvusi suspausto oro pagalvė suteikianti šiek tiek daugiau minkštumo. Visgi kadangi tai gynėjams sukurti kedai, per daug minkštumo nereikėtų tikėtis ir kedai išlieka gana kieti.

Dydis / plotis.
Kedų ilgis atitinka įprastą Nike avalynės dydį, o plotis geriausiai tiks siaurų ir vidutinio pločio pėdų savininkams.

Batviršis.
Kaip Kyrie 7 nusimetė dirželį lyginant su Kyrie 6, taip ir Kyrie Flytrap IV neliko dirželio, kuris buvo Kyrie Flytrap III modelyje. Be dirželio kedai atrodo dar lengvesni ir greitesni nei bet kada anksčiau. Kedams kurti panaudota daug lengvo tinklelio, todėl prie lengvumo prisideda ir pakankamai gera pėdos ventiliacija. Priekinėje batelio dalyje, per pirmas dvi raištelių skyles, tvirtesniam užsirišimui, iš po tinklelio išlindusios dvi tvirtos akutės, kurios pritvirtintos prie bato pado bei tokiu būdu kedai tvirtai prisispaudžia prie pėdos. Galinė kedų dalis pagaminta iš tvirtos sintetinės medžiagos neleidžiančios kedams prasitampyti. Kulno srityje įspausta Kyrie Irving serijai būdinga visa matanti akis, o kedų išorinėje bei vidinėje pusėse matomi dideli Nike Swoosh‘ai. Kyrie branding‘as panaudotas ant liežuvėlio – viršuje matomas jo logotipas bei vidurinėje liežuvio dalyje ant dirželių laikiklio įspausti du persikertantys Kyrie marškinėlių numeriai 11.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *