Jordan Why Not? Zer0.3 SE krepšinio kedų apžvalga

“Aš nemanau, jog tai yra savaime suprantama, kad aš turiu savo vardinių kedų seriją, tačiau aš esu ypač laimingas jau trečiuoju modeliu. Tai ne tik modelis, kuris turi technologijų ir stiliaus balancą, tačiau jis simbolizuoja daugiau nei tik mane. Jis simbolizuoja viltį ir įkvėpimą, kuriuo noriu įkvėpti jaunąją kartą.” – sakė Russell Westbrook, pristatydamas trečiuosius savo vardinius krepšinio kedus Jordan Why Not? Zer0.3.

Šis krepšininkas tikrai įkvepia daugybę žmonių visame pasaulyje siekti savo tikslų kiekvieną dieną ir niekada nesustoti, tačiau kuomet šnekame apie Russell Westbrook, pirmiausiai mes matome ne tik vieną geriausių atletų pasaulyje, tačiau ir išskirtinę asmenybę, kuri visada atrodo išskirtinai bei niekada nelieka šešėlyje. Taigi ir kedai negali būti kitokie – jie išskirtiniai, ryškūs ir pritaikyti atletiškiems žaidėjams. Westbrook serijos kedų neįmanoma sumaišyti nei su viena kita serija, nes nieko panašaus nei vienas brand‘as dar nėra kūręs, o trečiųjų Westbrook vardinių kedų vidurio sezono modelis Jordan Why Not? Zer0.3 SE toliau peržengia visas nustatytas ribas ir keičia kedų pasaulį savo kūrybiniais sprendimais. Bet apie viską plačiau:

Padas.
Padas liko identiškas sezono pradžios modeliui Why Not? Zer0.3, kurio įkvėpimas buvo Jordan 28 modelis, kuriame Jordan Brand pirmą kartą atskyrė priekinę ir galinę batelio dalį, tokiu būdu pėda galėjo ne tik laisviau judėti, tačiau ir sumažėjo bato svoris. Jordan Why Not? Zer0.3 SE pado raštas primena standartinę eglutę, kuri vietomis virsta į mažus žaibus, tokiu būdu skirtingas rašto tankis skirtingose pado dalyse gali užtikrinti geresnį sukibimą ten kur jo reikia daugiau. Kitas išskirtinis elementas tai kedų etiketė su dydžiu ir kita modelio informacija vietoje įprastai buvimo batų viduje, šiame modelyje ji perkelta ant pado. Komfortą užtikrina priekinėje dalyje esanti didžiausia iki šiol Why Not? serijoje panaudota Zoom Air oro pagalvė bei per visą padą esanti minkšta puta. Visgi net ir su didžiausia oro pagalve šioje serijoje, tai nėra patys minkščiausi batai, todėl šie kedai labiau tiks tiems, kurie neieško minkštumo, tačiau siekia geriau jausti dangos paviršių, kad galėtų atlikti staigesnius judesius.

Dydis / plotis.
Šis modelis tikrai nėra tinkamas turintiems siaurą pėda. Šiuos kedus komfortiškai dėvės vidutinės ir plačios pėdos savininkai. Visgi svarbus akcentas, jog priekinėje kedų dalyje jaučiamas iš viršaus esantis spaudimas pirštams, todėl gali norėtis įsigyti puse dydžio didesnius nei įprastai nešiojate, tačiau tai irgi nebūtų rekomenduojama, nes nors ir jaučiamas spaudimas, tačiau dydis yra standartinis, o įsigijus didesnius, pėda gali slankioti bate. Taip pat batelio vidinėje vidurinėje dalyje jaučiamas išformavimas pagal pėdos linkius, todėl gali šiek tiek prireikti laiko norint prie jų priprasti (arba kaip tik linkiai atitiks pagal jūsų pėdą ir kedai pritaps tą pačią akimirką).

Batviršis.
Lyginant su sezono pradžios modeliu Why Not? Zer0.3 naujasis modelis atrodo atsikratęs visko, kas nebūtina bei atrodo lyg būtų išverstas į priešingą pusę, kuomet visos siūlės bei virvės matomos visiems. Tai ir buvo Westbrook pageidavimas, jog naujasis modelis taptų dar lengvesnis nei visi ankstesnieji, todėl dizaineriai numetė nuo jo kas nereikalinga, tad nebeliko dirželio, o kedai tapo žemesni. Nors modelį siekiama sukurti kuo lengvesnį ir ieškoma būdų ką galima sumažinti, išskirtinumo šis modelis neprarado. Liko pado liepsnos lipančios ant batviršio, o nuo pado dalies einančios ryškios batraiščių kilpos sukuria išskirtinumo bei kartu su iš po Fuse technologijos permatomomis medžiagų sujungimo siūlėmis lyg dekonstruoja visą modelį.  Ant abiejų liežuvių yra užrašas Zer0.3 SE, o iš abiejų bato pusių įspausti Westbrook logotipai bei gale ir šone nedideli Jumpman logotipai.

Jordan Why Not? Zer0.3 SE skirti išskirtinei asmenybei, kiekvieną dieną siekiančiai tik aukščiausių tikslų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *