Krepšinio kedų be raištelių Nike Air Zoom UNVRS FlyEase apžvalga

Užsirišti batus dėl vienų ar kitų priežasčių gali ne visi, o galbūt kai kurie ir nenori kas kartą varstyti raištelius. Tačiau žaidžiant krepšinį ypač svarbu, kad kedai idealiai pritaptų prie pėdos. Nike jau seniai filme „Atgal į ateitį 2“ numatė šias dienas, jog nebereikės varstytis batų patiems ir kedai bus be raištelių ar patys susivarstys. Taigi Nike išleido technologiškai ypač pažangią savaime užsivarstančių kedų kolekciją „Hyperadapt“. Šios kolekcijos kedai yra kraunami ir viduje esantis varikliukas pagal nustatymus apspaudžia pėdą, tačiau jie brangūs bei ne visiems reikalingi, taigi Nike žinodami, kad yra žmonių kurie iš tikrųjų negali lengvai užsirišti batų bei lengvai užsirišami kedai pagelbėtų jų kasdieniniame gyvenime, sukūrė technologiją FlyEase, kurią pritaikė visiems atletams ir sukūrė krepšiniui skirtus kedus Nike Air Zoom UNVRS FlyEase.

Padas.
Padas išties išskirtinis ir panaudotas dar nematytas raštas, kuris lyg maži čiuptuvai kimba prie dangos. Nors atliekant ypač staigius judesius galima šiek paslysti, tačiau bendras sukibimas su parketu yra išties stulbinantis ir batai greitai reaguoja į visus krepšininko judesius. Amortizaciją užtikrina net du sluoksniai – per visą padą esanti suspausto oro technologija Zoom Air bei minkštos putos, tačiau net ir esant šiam kelių sluoksnių paminkštinimui, pėda vistiek išlieka gan arti žemės, todėl judesiai atliekami greitai ir batelis reaguoja į visus krypties pakeitimus.

Dydis / plotis.
Nors dėl batviršyje panaudotos medžiagos kedai prasitampo, tačiau jų tikrai negalime rekomenduoti plačią pėdą turintiems žmonėms. Jie bus gerokai per siauri ir geriausiai jie tiks siaurų bei vidutinių pėdų savininkams. Kedų ilgis taip pat atitinka įprastą Nike kedų dydį.

Batviršis.
Batviršis šiame modelyje yra karalius ir viskas sukasi būtent apie jį. Taigi jei įsigysite šiuos kedus, didžiausias išskirtinumas kurį jie suteiks yra tai, kad galėsite pamiršti apie kedų varstymąsi ar sunkų apsiavimą. Šiuose keduose panaudota FlyEase technologija, kuri leidžia keliais lengvais žingsniais būti pasiruošus krepšinio kovoms.

– Atsekite lipdukais priklijuotą dirželį,
– Nulenkite kulno dalį, kuri su magnetu prisiklijuoja prie pado,
– Lengvai įkiškite pėdą į batą,
– Atlenkite kulną atgal ir užtempkite dirželį pagal tai, kiek stipriai norite, kad kedai užveržtų pėdą.

Vos keli žingsniai ir jūs jau pasiruošę žaidimui!

Dirželiui pagaminti panaudota Flywire technologija, o ant pačio dirželio užrašytos kelios frazės, iš kurių turbūt pati svarbiausia ta, jog jei turi kūną – tu esi atletas („If you have a body, you are an athlete“) ir tuomet nesvarbu nei tavo lytis, nei fizinės galimybės nei kiti žmonių skirtumai.

Kedų batviršis pagamintas iš vientisos ir atnaujintos Flyknit technologijos, kuri yra standi bei tvirta ir dėl savo savybių leidžia šiek tiek batviršiui prisitaikyti prie krepšininko pėdos.

Tai kedai, kuriuose panaudotos net kelios ypač pažangios technologijos, kurios sukurtos tam, kad krepšinio kedai taptų lyg jūsų antra oda, leidžianti atlikti visus svarbiausius judesius krepšinio aikštelėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *