Kevin Durant antros serijos dešimtųjų vardinių kedų krepšiniui Nike KD Trey 5 X apžvalga

What’s good!
Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vieną žinomiausių biudžetinio segmento vardinių linijų naujausią papildymą – Nike KD Trey 5 X.
Ar biudžetinė KD serija savo segmente gali pratęsti pagrindinės vardinės linijos dominaciją? Sužinosite netrukus.
Let’s get it!

MEDŽIAGOS
Visame KD Trey 5 X batviršyje dominuoja daugiaraštis tinklelis, kurio struktūra kinta prisitaikant prie skirtingų pėdos zonų. Medžiagų kokybė šioje kategorijoje nėra privalumas, tačiau tai atperka optimaliai subalansuotas batviršio atliekamas darbas aikštelėje.
Priekinę konstrukciją sudaranti itin plona tinklelio versija palaiko minimalų batelio svorį bei pasižymi puikiomis lankstumo savybėmis. Visą tai papildo išorinėje dalyje esanti tvirtesnio rašto tinklelio perdanga, kuri neleidžia pagrindinei konstrukcijai plėstis į šonus.
Už pakankamai aukštą komforto lygį atsakinga kulno dalis bei tradicinio dizaino liežuvis, pasižymi gana galingu paminkštinimo sluoksniu, bet neapsunkina konstrukcijos.

AMORTIZACIJA
Pakankamai platų technologijų sąrašą siūlanti naujoji KD Trey 5 karta, šiame segmente tikrai neprimena biudžetinio modelio. Priekinėje pado dalyje, standartinio dydžio Zoom Air pagalvę talpinanti Nike Renew putų sistema, sukuria universalią platformą visų tipų žaidėjams.
Pado paviršiuje įmontuota Zoom Air pagalvė tiesiogiai kontaktuoja su pėda, todėl pasižymi sparčiu šoklumo jausmu ir efektyviu energijos grąžinimu. Visa tai papildo pade esanti lenkimo zona, kuri suteikia platformai papildomo greičio bei pagerina kūno kontrolę.
Kulno srityje esančią Renew sistemą šonuose sutvirtina gumos sienelės, bet dalinai išlaiko atvirą pado išorėje. Todėl kompresijos metu, visa sugerta energija yra grąžinama atgal į pėdą. Tai suteikia šiai Renew implementacijai pakankamai aktyvią amortizaciją, kurios užteks ir galingesniems žaidėjams.

SUKIBIMAS
Iš ankstesnio modelio perkeltą pado raštą, Nike kompanija patobulino nauju gumos mišiniu. Tai kardinaliai pakeitė KD Trey 5 X sukibimo galimybes. Žinoma – į teigiamą pusę.
Aptakios pado linijos siūlo patikimą ir galingą kontaktą su bet kokio tipo danga, užtikrinant spartų sukibimą įvairiose situacijose.
Nors tai nėra idealiausias variantas lauko aikštelėms, gana gilus raštas turėtų patikimai atlaikyti ilgesnį laiką.

FIT’as
Naujausias KD Trey 5 modelis išnaudoja vieną minkščiausių batviršių visoje rinkoje. Jokio adaptacinio proceso nereikalaujančios medžiagos, efektyviai prisitaiko prie pėdos formų, juos ištraukus tiesiai iš dėžutės.
Pusiau skaidri reto rašto stabilumo juosta leidžia pasiekti kiek įmanoma artimesnį medžiagų išsidėstymą aplink pėdą, neprarandant batviršio suteikiamo lankstumo. Neskaitant sutvirtinto užkulnio, jokių standžių detalių neturinti viršutinė konstrukcija, leis bet kokio pėdos tipo žaidėjams maksimaliai išnaudoti batelio teikiamas savybes, išvengiant diskomforto.
Nebūdingai erdvus siluetas puikiai tiks žaidėjams turintiems plačią ar nestandartinių matmenų pėdą. Jiems rekomenduojama rinktis savo einamą dydį. O mėgstantiems išlaikyti minimalų laisvos vietos kiekį, vertėtų apsistoti ties pusės dydžio mažesne pora.

STABILUMAS
Visą lateralinį pėdos prilaikymą generuoja minimalistinė stabilumo juosta, kartu su papildoma tvirtesnio rašto perdanga išdėstyta batviršio priekyje ir šonuose. Nors tai teoriškai nesuteikia didžiulio pasitikėjimo, žaidimo metu, ši sistema užtikrina patikimą šoninės pėdos atramą, kurios pakaks daugeliui žaidėjų.
Visą auliuko aukštį išnaudojanti klasikinė raištelių sistema, fiksacijos metu, sutvirtina čiurnos sritį, bet dėka adaptyvių tinklelio savybių, išlaiko ją manevringą. Tuo pat metu, tvirtas užkulnis tarpusavyje sąveikaudamas su gumos sienelėmis, pilnai užrakina kulną ant platformos.

VERDIKTAS
Žvelgiant į biudžetinę vardinių batelių rinką – Nike KD Trey 5 X yra vienas iš solidžiausių pasirinkimų šį sezoną.
Universalumu pasižyminčios batelio savybės nenuvils daugelio pozicijų žaidėjų, ne tik renkantis juos kaip treniruočių, bet ir papildant ar atsinaujinant pagrindinį rotacijos pasirinkimą. Ypač jei Tu bateliuose vertini greičio bei spartumo pojūtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *