Zion Williamson antrųjų vardinių krepšinio kedų Jordan Zion 2 apžvalga

What’s good!
Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vieną naujausių Jordan kompanijos vardinių linijų tęsinį – Jordan Zion 2.
Ar daugelį nustebinę antrosios kartos Zion ryškūs išvaizdos pokyčiai turi įtakos aikštelėje? Sužinosime netrukus.
Let’s get it!

MEDŽIAGOS
Ankstyvųjų 2000-ųjų krepšinio siluetus primenantis Jordan Zion 2, šioje kategorijoje laužo visus modernius standartus. Šiuolaikinės tekstilės ir tinklelio implementacijas, pakeitė klasika tapusios natūralios ir sintetinės odos variacijos, kurias papildo išskirtinai kievienam spalvų deriniui būdingos tekstilės bei sintetinės detalės. Akivaizdu, kad Jordan kompanija skyrė daug dėmesio batelio konstrukcijai. Daugybę sluoksnių bei išskirtines detales jungia puiki surinkimo kokybė, pranokstanti daugelį šioje kainos kategorijoje esančių modelių.
Gali atrodyti, jog klasikiniams Jordan modeliams būdinga batviršio konstrukcija nėra pakankamai adaptyvi, tačiau strategiškai išdėstytos lenkimo zonos, leidžia Zion 2 išlaikyti modernaus krepšinio batelio savybes. Žinoma, tai nėra viena lanksčiausių konstrukcijų rinkoje – ji yra labiau orientuota į didesnių matmenų ir fizinių galimybių žaidėjus, kuriems reikalingas užtikrintas stabilumas.

AMORTIZACIJA
Debiutiniame modelyje ryškiausiu aspektu tapęs pilno ilgio Air Stroble ir standartinės Zoom Air pagalvės derinys, persikėlė į Zion 2. Nors ši sistema buvo atnaujinta, ženklių pokyčių aikštelėje tai nesukūrė.
Galinėje pado srityje dominuojanti Air Stroble sistema, apsupta atviro phylon putų dariniu yra atsakinga už puikų komforto bei smūgio sugėrimo lygį.
Šį kart – Air Stroble implementaciją priekinėje pado zonoje, pakeitė gerokai didesnė Zoom Air pagalvė. Pakankamai standžia gumos sienele sutvirtinta žemo profilio platforma komfortu nepasižymi. Tačiau, tai atperka Zoom Air sistemos generuojamas efektyvus šoklumas, kuris vieną iš sunkesnių rinkos modelių, paverčia netikėtai mobiliu ir sparčiu siluetu.

SUKIBIMAS
Į centrinę pado zoną transformuotas Zion logotipas bei aplink jį išdėstytos herringbone rašto konceptą išlaikančios linijos, užtikrina patikimą sukibimą su visų tipų aikštelėmis.
Nors minkštesnis gumos mišinys nėra tinkamas lauko dangai, tai sustiprina pado kontaktą su vidaus aikštelėmis. Efektyvi stabdymo jėga kontroliuoja visų krypčių judėjimą, net esant ant prasčiau prižiūrėto parketo. Pado struktūra nėra linkusi kaupti nešvarumų, todėl papildomos priežiūros išlaikant aukščiausią sukibimo lygį nereikalauja.

FIT’as
Dėka ergonomiškos Zion 2 konstrukcijos, standesnė batviršio struktūra, žaidimo metu nevaržo ir neapsunkina judėjimo. O mėgstantiems glaudesnį medžiagų prisitaikymą, priekyje įmontuota juosta tai leis lengvai kontroliuoti.
Trumpas adaptacinis procesas diskomforto tikrai nesukels. Jis pagrinde veikia tik itin tvirtoje kulno zonoje, kuri po kelių žaidimo valandų, prisitaiko prie kulno formų. Ši dalis, viduje siūlo gausų paminkštinimo sluoksnį ir didžiules čiurnos pagalves, dėl kurių komforto tikrai netrūks.
Renkantis dydį, erdvus siluetas be sunkumų atitiks plačių matmenų pėdas. Šiems žaidėjams rekomenduoju rinktis savo einamą dydį, o likusiems žaidėjams, pravartu išbandyti einamą ir pusės dydžio mažesnę porą.

STABILUMAS
Atsižvelgiant į Zion sudėjimą ir ne itin puikią patirtį su Nike PG 2.5 – antrosios kartos Zion demonstruoja tiesiog žvėriškai galingą stabilumą visose įmanomose batelio zonose. Jei renkantis krepšinio avalynę didžiausią prioritetą teiki stabilumo savybėms – šis modelis yra tavo patikimiausias pasirinkimas.
Stulbinantį lateralinį pėdos užrakinimą generuoja platus stabilumo sistemų sąrašas. Paaukštinta pado linija, kartu su efektyviai veikiančia stabilumo juosta visiškai izoliuoja pėdą ant platformos, neleidžiant jai nuslysti už jos ribų.
Visą tai papildo gana agresyviai išplatėjanti platforma priekinėje pado dalyje, suteikianti puikią kūno kontrolę bet kokioje situacijoje. Nenuostabu, jog tvirčiausias šiuo metu rinkoje esantis užkulnis priklauso būtent šiam modeliui. Išskirtinai galingą kulno fiksaciją išgauti padeda viduje esantis didžiulis paminkštinimo sluoksnis bei čiurnos pagalvės, kurios taip pat užtikrina komfortišką žaidimą.

VERDIKTAS
Daugelį nuvylusį Zion vardinės linijos debiutą, keičia puikiai išbaigtas ir visose kategorijose stipriai patobulėjęs- Jordan Zion 2.
Lyginant su pagrindiniu šios kategorijos konkurentu – LeBron 19, antrosios kartos Zion pranoksta savo oponentą mobilesne konstrukcija, patikimesniu sukibimu bei galingesniu stabilumu. Tad, jei tavo žaidimo stilius remiasi fiziškumu, šis modelis kaip tik tau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *