Kobe Bryant vardiniai kedai Nike Mamba Fury

2020 metų pradžioje žuvus Kobe Bryant, visas krepšinio pasaulis gedėjo netekus vieno iškiliausio krepšininko bei daugelis fanų (ar reseller‘ių) savo gedulą išreiškė pirkdami viską, kas susiję su Kobe. Žinoma, populiariausia preke tapo Kobe Bryant vardiniai krepšinio bateliai, o jų populiarumas tapo toks didžiulis, jog kainos per naktį pakilo dvigubai, tačiau Nike ir daugelis kitų pardavėjų, nepritardami reseller‘ių norui uždirbti iš tragedijos, visas Kobe prekes pašalino iš prekybos bei sustabdė jo kedų gamybą.

Apsipratus su žinia, jog Kobe iškeliavo bei pasauliui pradėjus suktis toliau, į prekybą grįžo Bryant atributika bei Nike gana netikėtai balandžio mėnesį paskelbė, jog pristatys pirmuosius naujus Kobe kedus. Pirmaisiais kedais, išleistais po Kobe, tapo biudžetiniai Nike Mamba Fury.

Padas.
Nike Mamba Fury išlaikė daugumą panašumų su praėjusių metų modeliu Nike Mamba Focus, taigi kas pamėgo šią seriją iš anksčiau, liks tokie patys patenkinti ir naujuoju modeliu. Dažniausiai biudžetiniai modeliai pasižymi šiek tiek kietesne guma, kuri neleidžia taip greitai nudėvėti protektoriaus bei leidžia su jais žaisti lauke, tačiau tuo pačiu kietesnė guma pasižymi silpnesniu sukibimu su danga, tad jei planuojate juos naudoti salėje, rekomenduojama pasirūpinti purškikliu, pagerinančiu sukibimą. Priekinėje pado dalyje slepiasi Nike Zoom (suspausto oro) amortizacinė technologija.

Dydis / plotis.
Batelių dydis atitinka įprastą dydį, tačiau yra siauresnis nei daugelis, tad jei turite siaurą pėdą, juos galite užsakyti sau įprasto dydžio bei kedai apspaus jūsų pėdą. Na o jei jūsų pėda yra platesnė, prieš perkant rekomenduojama pasimatuoti, nes didelė tikimybė jog jie jums spaus per šonus.

Batviršis.
Kedai turintys daugybę vizualinių panašumų su ankstesniu modeliu Kobe Focus, o abu šie kedai įkvėpimo sėmėsi iš šeštųjų Kobe vardinių batelių. Priekinei batelio daliai panaudotas standus tinklelis, kuris pereina į medžiagą su paminkštinimu galinėje batelio dalyje. Ant batelių panaudotas Kobe brandingas, iš kurių ryškiausiai matomas Kobe logotipas ant liežuvėlio bei galinėje batelio dalyje. Taip pat Kobe DNR ženklas panaudotas ant standžios gumos plokštelės, palengvinančios batelio apsiavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *