Nike LeBron Witness IV kedai bei jų aprašymas

LeBron James, kaip įprasta, pristačius pagrindinius LeBron 17 kedus su kuriais žaidžia didžiąją 19/20 sezono dalį, įpusėjus sezonui pristatė ir kitus savo vardinės serijos kedus Nike LeBron Witness IV, su kuriais pirmą kartą NBA aikštelėje pasirodė vasario mėnesį.

Nike LeBron Witness IV tai jau ketvirtasis šios serijos modelis ir pasižymi vidutiniu svoriu bei gana tvirtu čiurnos įtvirtinimu. Kadangi kedai kurti atsižvelgiant į LeBron James, tad jie sukurti didesniems nei vidutinis sudėjimas atletams ir tai geriausiai jaučiama tuomet, kai didesnio svorio atletas batelius stipriau prispaudžia prie žemės ir tokiu atveju atsiranda geresnis sukibimas su danga.

Padas.
Nike LeBron Witness IV batelių padas yra ypač panašus į LeBron 17 kedų padą. Panaudotas labai panašus raštas, leidžiantis žaidėjui greit keisti kryptį aikštelėje, tačiau svarbu pažymėti, jog jie turi ir skirtumų, o ryškiausias iš jų, tai priekinė batelio dalis išlaiko geresnį sukibimą su danga nei galinė, tad žaidėjams dažniau žaidžiantiems nuo kulno, bateliai gali labiau slysti. Per visą batelio padą panaudota Zoom oro pagalvė, kuri priekinėje batelio dalyje, kaip ir LeBron 17, tampa permatoma, o viduje matosi daugybė įtemptų siūlelių. Šie siūleliai primynimo metu susitraukia ir atšoka žaidėjui pakeliant koją, tokiu būdu jie sugeria bei atiduoda energiją, o dėl šios amortizacinės technologijos judėjimas su šiais bateliais išties minkštas, nors tuo pačiu pėda lieka gana arti žemės, kas svarbu atliekant staigesnius judesius. Iš asmeninių LeBron detalių galima rasti ant pado įspaustas jo trijų vaikų pirmąsias vardų raides – ZNJ, LRJ, BMJ. Taip pat įkvepianti frazė – STRIVE FOR GREATNESS, bei viena iš James apibūdinančių frazių CHOSEN 1.

Dydis / plotis.
Batelio dydis ir plotis atitinka įprastą Nike batelių dydį, tad jei tavo pėda yra standartinio pločio, apsiavus šiuos kedus jausiesi gana tvirtai ir pėda pripras labai greitai. Na o jei tavo pėda yra platesnė, rekomenduojama užsakyti puse dydžio didesnius.

Batviršis.
Viršutinėje batelio dalyje vyrauja standus tinklelis, kuris yra ypač panašus į daugelio mėgtus pirmuosius Nike Hyperfuse kedus išleistus prieš dešimtmetį. Šis tinklelis gerai praleidžia orą, tad pėda nešus, tačiau užkabinus stipriau, jis gali plyšti. Ant liežuvio viršaus prisegta kilpa palengvinanti batelio apsiavimą, ant kurios įspaustas LeBron James logotipas “karūna” bei žemiau jos romėniškas simbolis keturi – IV – Witness serijos ketvirtasis modelis. Pati išskirtiniausia batelių detalė palikta kulno dalyje. Ypač prabangiai atrodanti 3D liūto galva su daugybe detalių, kuri taip pat siejama su pačiu karaliumi LeBron James.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *