Nike Air Zoom G.T. Cut 2 krepšinio kedų apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vienos iš populiariausių Nike krepšinio avalynės serijų antrąjį modelį – Nike Air Zoom G.T. Cut 2.

Ar antroji Air Zoom G.T. Cut versija taps dar vienu krepšinio avalynės hitu? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Pagrindinė Nike Air Zoom G.T. Cut 2 batviršio konstrukcija naudoja kintančio rašto tinklelį, kurį sudaro plastikinių bei tekstilės gijų kombinacija.

Batviršis pasižymi pakankamai atvira struktūra, o tai leidžia išlaikyti puikų medžiagų lankstymą, aktyvią oro cirkuliaciją bei mažesnį batelio svorį. Tuo tarpu, didžiausią krūvį gaunančiose batviršio zonose esantis tvirtinamasis tekstilės sluoksnis, užtikrina medžiagų stabilumą ir tvirtumą.

Kitaip nei priekinė batviršio zona, kulno srityje dominuoja galingos konstrukcijos sintetinės odos detalės ir apatinę kulno dalį juosianti plastikinė plokštelė, suteikianti patikimą kulno užrakinimą.

Taip pat, aukštą komforto lygį užtikrina tamprus ir minkštas liežuvis, kartu su visą vidinę kulno sritį dengiančiomis pagalvėmis.

AMORTIZACIJA

Nike Air Zoom G.T. Cut serija į rinką sugrąžino tai, kas garsino legendinę Kobe batelių liniją. Žinoma, kalba eina apie “drop-in” tipo vidpadį.

Pilno ilgio Zoom Strobel amortizacinė sistema, sujungė jėgas su React “drop-in” vidpadžiu, kuris kulno zonoje turi papildomą integruotą Zoom Air pagalvę. Tai Nike Air Zoom G.T. Cut 2 bateliams leidžia generuoti stulbinantį šoklumą ir smūgio sugėrimo savybes, suteikiant žaidėjui maksimaliai sparčią bei komfortišką platformą viso žaidimo metu.

Drop-in” vidpadis pasižymi tuo, jog gali judėti atskirai nuo likusios batelio konstrukcijos, o tai užtikrina efektyviausią ir tiksliausią amortizacinės sistemos veikimą, bet kokioje situacijoje.

Dėka masyvios pado konstrukcijos, G.T Cut 2 nepasižymi tiksliu aikštelės pojūčiu ir išlaiko šiek tiek aukštesnę pėdos poziciją. Tačiau, jei teiki pirmenybę elitinio lygio amortizacijai, šis modelis tikrai nenuvils.

SUKIBIMAS

Visame Nike Air Zoom G.T. Cut 2 siluete vyraujantis futuristinis dizainas atsispindi ir pado srityje, kurioje Nike pristato naujausią “Smere Traction 1.0” sukibimo raštą.

Unikalus pado dizainas, išsiskiria daugiakrypčiu rodyklių formos raštu priekyje ir gale, kurį skiria masyvus herringbone protektorius. Nepaisant galingos herringbone struktūros, viduje esančios oro ertmės suteikia raštui paslankumo bei didesnį paviršiaus plotą. Tai leidžia G.T. Cut 2 efektyviai reaguoti ant skirtingų paviršių, užtikrinant patikimą sukibimą su danga ir sustojimo jėgą.

Kaip ir daugelis “premium” segmento krepšinio modelių, Nike Air Zoom G.T. Cut 2 nėra tinkamas lauko aikštelėms.

FIT’AS

Nors Nike Air Zoom G.T. Cut 2 yra vieni iš sunkesnių žemo profilio modelių, tačiau dėka puikių amortizacinės sistemos energijos grąžinimo savybių, žaidimo šie bateliai tikrai nestabdo.

Ultra minimalistinės bei lanksčios batviršio medžiagos, tiksliai prisitaiko prie pėdos ir nevaržo judėjimo nuo pat pirmo užsidėjimo. Be to, gausus paminkštinimo sluoksnis pagrindinėse batelio zonose suteiks ne tik komfortišką avėjimo patirtį, bet ir glaudesnę bei patikimesnę pėdos fiksaciją batelyje.

Šiek tiek siauresnė Nike Air Zoom G.T. Cut 2 konstrukcija neįpareigoja rinktis nestadartinio dydžio. Todėl siaurą ar vidutinę pėdą turintiems žaidėjams rekomenduojame pasilikti ties savo einamu dydžiu, o plačią pėdą turintiems žaidėjams – pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Nike G.T. Cut 2 fokusuojasi į žaidėjo mobilumą, suteikiant maksimalią judesių amplitudę, todėl stabilumas nėra vienas iš galingiausių aspektų.

Didžioji dalis stabilumo, atkeliauja iš batelio platformos, kuri pasižymi integruota stabilumo plokšte bei išoriniu plastikiniu užkulniu, sukuriant tvirtą batelio bazę. Stabilumo plokštė, šiame modelyje yra pastumta link kulno srities, todėl priekinė zona išlieka itin manevringa ir mobili.

Šoninį stabilumą papildo tamprumui atsparus batviršis, kartu su “drop-in” vidpadyje esančiomis sienelėmis, tačiau pagrindinis aspektas išlieka batraiščių sistema. Norint išgauti maksimalų pėdos užrakinimą ant platformos, svarbu tvirtai fiksuoti batraiščius. Vis tik, minimalus “drop-in” vidpadžio paslankumas, leis pėdai saugiai judėti batelyje, užtikrinant natūralesnį judėjimą.

VERDIKTAS

Nors antroji Nike Air Zoom G.T. Cut karta neprilygsta pirmajai šios serijos versijai, tai vis tiek išlieka solidus Nike rotacijos modelis bei vienas iš šokliausių žemo profilio batelių visoje rinkoje.

Tai siluetas, kuris yra skirtas atletiškiems bei aikštelėje aštriai ir galingai judantiems žaidėjams, kurie nori išlaikyti maksimalų efektyvumą viso žaidimo metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *