Nike Lebron Witness 8 krepšinio batelių apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime aštuntąjį LeBron James biudžetinės linijos modelį – Nike Lebron Witness 8.

Ar LeBron Witness 8 išliks Nike biudžetinio segmento viršūnėje? Atsakymą rasi apačioje.

MEDŽIAGOS

Kaip ir pastarieji šios serijos modeliai, Nike LeBron Witness 8 pasižymi minimalistine batviršio konstrukcija, kurią sudaro dvigubo sluoksnio tinklelis ir centrinę zoną dengianti paminkštinta tekstilė.

Vidutinio aukščio auliuko viršutinę zoną gaubia masyvus paminkštinimo sluoksnis, tiek viduje, tiek išorėje, užtikrinantis puikų čiurnos komfortą ir patikimą jos užrakinimą. Taip pat, šonuose esantys sintetinės odos elementai, suteikia batviršiui papildomo stabilumo bei patvarumo, o itin adaptyvi priekinė batelio sritis suteikia didžiulę judėjimo laisvę.

AMORTIZACIJA

Į rinką atvykus aštuntajam modeliui, LeBron Witness išlieka vienintelė Nike vardinė linija, naudojanti Air Max amortizacinę sistemą.

Nepaisant sutrumpėjusios Air Max pagalvės, lyginant su LeBron Witness 7, naujojo silueto kulno dalis pasižymi tiek pat efektyviomis smūgio sugėrimo ir komforto savybėmis, kurių pakaks net ir atletiškiems ar galingesnio sudėjimo žaidėjams.

Amortizacinė sistema nepasižymi šoklumu, tačiau priekinėje pado zonoje esantis išgaubimas, užtikrina itin sklandžią pėdos tranziciją. Žaidimo metu, judant ant priekinės pėdos dalies, ši pado forma išlaiko pėdą pasvirusią į priekį, suteikiant spartesnį pirmąjį žingsnį. Be to, ypač žema profilio pirštų zona, leidžia tiksliai jausti parketą bei kontroliuoti pėdos poziciją.

SUKIBIMAS

Nors Lebron Witness 8 siluete neišvydome, sukibimo etalonu vadinamo – herringbone pado rašto, naujasis dizainas savo atliekamu darbu neatsilieka nuo legendos.

Daugiakryptis linijų raštas, vidaus aikštelėse, siūlo pakankamai patikimą kontaktą su danga bei efektyvią sustojimo jėgą. Kulno zonoje esantis protektorius, pasižymi mikro įpjovimais, kurie leidžia padui tiksliau prisitaikyti prie dangos ir pagerinti sukibimo kokybę.

Nike Witness 8 padas yra linkęs kaupti dulkes, žaidžiant prastai prižiūrėtose aikštelėse, tačiau palanki pado struktūra, leidžia lengvai jas pašalinti, išlaikant patikimą sukibimą.

Dėka gana patvaraus gumos mišinio, šis modelis yra tinkamas žaidimui lauko aikštelėse.

FIT’AS

Atnaujintas batelio dizainas bei medžiagų pasirinkimas, Nike LeBron 8 leido tapti pačiu lengviausiu šios linijos modeliu bei suteikė aukštesnės klasės batelių avėjimo pojūtį.

Klasikinė batraiščių sistema jungia abu batviršio sluoksnius, o tai suteikia artimesnį ir tikslesnį batelio prisitaikymą prie pėdos. Centrinę dalį sudaranti minkšta tekstilės medžiaga, kartu su gana masyviomis čiurnos pagalvėmis, pasižymi puikiomis komforto ir adaptacinėmis savybėmis.

Renkantis dydį, standartinių išmatavimų batelio konstrukcija, leis daugeliui rinktis savo einamą dydį, o plačią pėdą turintiems žaidėjams rekomenduojame rinktis pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Jei tavo žaidimo stilius pasižymi elitinio lygio pėdų darbu, dėl kurio gynėjams tenka pasinaudoti žemėlapiu, Nike LeBron Witness 8 nebus pats tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau, žaidėjų, kurie dominuoja arčiau krepšio ar fokusuojasi ties tolimais metimais, stabilumas tikrai nenuvils.

Didžioji dalis stabilumo, atkeliauja iš tvirtos pado konstrukcijos. Viduje integruota plastikinė stabilumo plokštė bei Air Max pagalvės konstrukcija, sukuria patikimą ir stabilią platformą. Taip pat, pirmosios dvi batraiščių eilės, jungiasi su juostomis, kurios tvirtinasi į padą ir kartu su karūnos formos gumos sienele, pagerina šoninę pėdos atramą. Tai leidžia reguliuoti pėdos užrakinimo stiprumą, naudojant batraiščių sistemą.

VERDIKTAS

Apart atsinaujinusio dizaino, Nike Witness 8 techninės ypatybės pernelyg nepasikeitė, lyginant su praėjusių metų modeliu. O tai reiškia, jog Lebron Witness išlieka viena iš geriausią kainos ir kokybės santykį galinti pasiūlyti biudžetinė vardinė linija.

Pagerintas komfortas ir avėjimo patirtis, kuri prilygsta brangesniems bateliams bei patikimas darbas kitose kategorijose, Nike LeBron Witness 8 leidžia tapti puikiu pasirinkimu, norintiems sutaupyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *