Nike Cosmic Unity 3 krepšinio kedų apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos. Ir šiandien iš arti apžvelgsime naujausią bei techniškai pasikeitusį Cosmic Unity serijos modelį – Nike Cosmic Unity 3.

Ar Cosmic Unity serija yra vis dar verta premium kainos etiketės? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Nike Cosmic Unity 3 pasižymi kompleksiška batviršio konstrukcija, kurią sudaro įvairiomis kryptimis bei skirtingais raštais išdėstytos Flyknit ir Flymesh medžiagos. Tvirtai sukonstruota viršutinė batelio dalis yra atspari tamprumui, todėl užtikrina elitinio lygio stabilumą, ypač atliekant šoninius judesius.

Nors šis batviršis yra storesnis nei daugelis kitų naujausių krepšinio modelių, jame naudojamas didesnis kiekis natūralaus pluošto tekstilės, kurią sudaro ne mažiau kaip 20% perdirbtų medžiagų. Tai batviršiui suteikia puikias lankstumo savybes bei leidžia palaikyti optimalią oro cirkuliaciją ir temperatūrą batelio viduje.

AMORTIZACIJA

Kartu su estetiniais pokyčiais, šioje kategorijoje įvyko didžiausi techniniai Cosmic Unity 3 pasikeitimai.

Pirmuose Cosmic Unity modeliuose buvusią pilno ilgio Air Zoom Strobel amortizacinę sistemą, pakeitė Kobe bateliuose išpopuliarėjęs “drop-in” tipo vidpadis, kuris atstoja vidinę pado struktūrą. Šis vidpadis yra pagamintas iš standartinio phylon putų mišinio, o tai kardinaliai pakeitė amortizacinės sistemos savybes, lyginant su ankstesniais modeliais.

Pilno ilgio Air Zoom Strobel suteikiamą efektyvų energijos grąžinimą bei amortizaciją, Cosmic Unity 3 iškeitė į stabilią bei sparčiai reaguojančią platformą. Žemo profilio priekinė pado sritis siūlo puikų aikštelės pojūtį ir tikslų judėjimą aikštelėje. Tuo tarpu, kulno sritis suteikia pakankamą smūgio sugėrimo ir kompresijos kiekį, sklandžiam judėjimui aikštelėje.

SUKIBIMAS

Kaip ir antroji šios serijos karta, Cosmic Unity 3 pasižymi patikimu sukibimu bei šį kartą leis tai išnaudoti ir lauko aikštelėse.

Netolygiai išdėstytas radialinis pado raštas pasižymi gana plačiu protektoriumi, kurio paviršiuje yra nedideli grioveliai. Stabdymo ar krypties keitimo metu, tai suteikia didesnį paviršiaus plotą, užtikrinant efektyvų ir patikimą visų krypčių kontaktą su danga. Ši pado struktūra reikalauja trumpo adaptacinio proceso, tad pirmo užsidėjimo metu, galite tikėtis prastesnio sukibimo.

Tvirtas pado raštas ir kietesnis gumos mišinys, leidžia Cosmic Unity 3 tapti vienu iš itin retų premium klasės krepšinio modelių, kuris yra tinkamas žaidimui lauko aikštelėse.

FIT

Nors Cosmic Unity 3 prarado šiek tiek komforto taškų atsisakydamas Air Zoom Strobel sistemos, batviršio konstrukcija tai atperka, suteikdama itin patogią avėjimo patirtį.

Minkštą Flyknit struktūrą papildo elastinio liežuvio ir stambaus vidinio paminkštinimo sluoksnio tandemas, suteikiantis batviršiui aukšto lygio komfortą ir puikų prisitaikymą prie kiekvieno žaidėjo pėdos.

Cosmic Unity 3 pasižymi gana plačia priekine batelio dalimi, todėl yra puikus pasirinkimas plačią pėdą turintiems žaidėjams. Todėl, daugeliui rekomenduojame rinktis savo einamą dydį, o itin plačią pėdą turintiems – pusės dydžio didesnę porą. Verta žinoti, jog batelio priekinė zona nėra aukšta, tad turintiems aukštesnę pėdos arką, bateliai gali suteikti diskomfortą.

STABILUMAS

Tai kategorija, kurioje Nike Cosmic Unity 3 švyti ryškiausiai, nes tai yra vienas iš stabiliausių ir tvirčiausių batelių šį sezoną.

Visa batelio konstrukcija pasižymi itin tvirta ir patvaria struktūra, leidžianti aikštelėje užtikrintai ir saugiai judėti, nepaisant ar esi itin greitas bei aštriai judantis gynėjas, ar galingo sudėjimo, atletiškas puolėjas.

Už aukšto lygio pėdos šoninę atramą yra atsakingas stabilus batviršis, kartu su vidpadyje ir išorėje esančiomis sienelėmis, kurios užrakina pėdą ant platformos. Tuo tarpu, platus padas bei jame integruota stabilumo plokštė, sukuria patikimą platformą.

VERDIKTAS

Patikimas sukibimas, stabilumas ir puikus prisitaikymas prie pėdos – trys pagrindiniai aspektai, sukuriantys gerą krepšinio batelį. Būtent šiose kategorijose, Nike Cosmic Unity 3 atrodo tikrai stipriai.

Dėka pasikeitusios amortizacinės sistemos, šis modelis puikiai tiks puolėjams, kurie išplečia aikštelę tolimais metimais bei efektyviomis atakomis link krepšio. Beje, tai vienas iš nedaugelio Nike krepšinio modelių, pritaikytų lauko aikštelėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *