Giannis Antetokounmpo antros serijos trečiųjų vardinių krepšinio batelių Nike Giannis Immortality 3 apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime šiuo metu pigiausios Nike vardinės linijos naujausią modelį – Nike Immortality 3.

Ar Nike Immortality 3 gali tapti šių metų biudžetinio segmento TOP pasirinkimu? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Kaip ir pastarieji du šios serijos modeliai, Immortality 3 išlaiko itin minimalistinę batviršio konstrukciją, kuri siūlo puikias adaptacines savybes bei lengvumo pojūtį.

Priekinė batviršio zona naudoja ploną mišraus rašto tekstilę. Lanksti bei minkšta struktūra užtikrina nevaržomą pėdos judėjimą, o ją supantys sintetiniai sluoksniai ir tamprumui atsparus raštas suteikia reikalingą pėdos atramą, atliekant šoninius judesius.

Centrinėje batviršio zonoje esantis atviro rašto tinklelis, ne tik leidžia sumažinti batelio svorį, bet ir palaiko puikią oro cirkuliaciją, išlaikant optimalią pėdos temperatūrą. Tuo tarpu, Immortality linijai būdingą kulno dalies dizainą sukuria paminkštinta ir viduje sutvirtinta tekstilė.

AMORTIZACIJA

Tai kategorija, kurioje įvyko ryškiausi Immortality 3 pokyčiai, lyginant su pirmosiomis šios linijos kartomis.

Tiesiogiai į gynėjų pozicijos žaidėjus orientuota žemo profilio Phylon platformą, pakeitė Nike Renew putų sistema. Nors pado konstrukcija išliko nepakitusi, minkštesnė putų struktūra pagerino komforto lygį.

Žema priekinė pado sritis užtikrina tikslų aikštelės pojūtį bei stabilumą, juos papildant nedideliu komforto pojūčiu.

Kur kas galingesnio sudėjimo kulno zona, siūlo pakankamai solidų energijos sugėrimą bei kompresiją. Nepaisant to, tai vis dar išlieka minimalistinė platforma, kuri fokusuojasi į sparčiai ir aštriai judančius žaidėjus, kuriems reikalingas tikslus aikštelės pojūtis. Todėl, jei esi tvirtesnio sudėjimo ir aikštelėje atlieki daug šuolių, ši amortizacinė sistema ne tau.

SUKIBIMAS

Vieną iš ikoniškiausių sukibimo raštų – herringbone, trečiajame Immortality modelyje pakeitė dinamiškų linijų kombinacija.

Įvairių ilgių bei krypčių linijos yra išdėstytos atsižvelgiant į žaidėjo pėdos judėjimo žemėlapį. Vertinant sukibimo kokybę, Immortality 3 pasižymi panašiu atliekamu darbu aikštelėje, kaip ir ankstesni modeliai.

Patikimas kontaktas su danga bei užtikrinta sustojimo jėga, leis daugeliui žaidėjų efektyviai ir aštriai judėti ant parketo. Taip pat, erdvus rašto išdėstymas suteiks vienodą sukibimo kokybę, žaidžiant ant mažiau prižiūrėtos dangos, nereikalaujant dažnos jų priežiūros.

Pado guma yra vidutinio kietumo, tačiau ne itin gilus raštas nėra idealus variantas lauko aikštelių dangai.

FIT

Nike krepšinio avalynės kategorijoje, Immortality 3 išsiskiria pačiu ploniausiu batviršiu ir kartu su patobulinta vidine kulno dalimi, sukuria komfortišką avėjimo patirtį.

Priekinėje batelio zonoje dominuojančios itin minimalistinės medžiagos akimirksniu adaptuojasi prie pėdos ir nevaržomai juda kartu su ja. Taip pat, kulno vidinėje zonoje esantis paminkštinimo sluoksnis, padeda sukurti dar tikslesnį prisitaikymą prie pėdos.

Renkantis dydį, svarbu žinoti, jog šis modelis išsiskiria gana siaura konstrukcija. Todėl, daugeliui rekomenduojame rinktis pusės dydžio, o plačią pėdą turintiems žaidėjams – viso dydžio didesnę porą, ar net praleisti šį modelį.

STABILUMAS

Nežymiai pasikeitusi Immortality 3 išvaizda išlaikė tas pačias stabilumo ypatybes. Ir nors tai nėra vienas iš stabiliausių pasirinkimų rinkoje, lengvesniems gynėjo grandies žaidėjams, pėdos užrakinimo jėgos tikrai pakaks.

Žemo profilio platforma pasižymi itin agresyviu išplatėjimu pėdos priekinėje srityje. Tai leidžia sukurti platesnį paviršiaus plotą su danga, suteikiant stabilų bei tikslų lateralinį judėjimą.

Batviršyje abiejuose šonuose integruotos juostos jungia batraiščių sistemą ir batelio platformą. Tinkamai užveržus raištelius, šios juostos apgaubia pėdos šonus ir sukuria papildomą šoninę atramą, neleidžiant pėdai nuslysti nuo platformos.

VERDIKTAS

Išlaikant vizualinį identitetą bei pasiteisinusias savybes iš ankstesnių modelių, Nike Immortality 3 šį paketą patobulino amortizacijos ir komforto kategorijose.

Lengva bei sparčiai reaguojanti į žaidėjo veiksmus batelio konstrukcija puikiai papildys greitą žaidimo stilių. O svarstantiems ar verta keisti senąjį šios serijos modelį nauju, ženkliai didesnis komfortas ir efektyvesnė amortizacinė sistema yra svarūs argumentai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *