Puma atletai debiutavo su J. Cole vardiniais krepšinio kedais

Vasario mėnesį paskelbus apie J. Cole ir PUMA bendradarbiavimą, pagaliau krepšinio aikštelėje debiutuos pirmieji J. Cole ir PUMA kartu kurti krepšinio bateliai.

PUMA atstovaujantys atletai Skylar Diggins-Smith, Kyle Kuzma ir Marvin Bagley III pasipuošė netrukus pasirodysiančiais spalvingais RS Dreamer kedais. Nors PUMA šio modelio oficialiai dar nepristatė, tačiau jau artimiausiomis dienomis gausime daugiau informacijos ir sužinosime tikslią šių kedų pasirodymo rinkoje datą.

Nors tai pirmas kartas, kai šį modelį avi žaidėjai, patį Cole avintį šiais kedais jau matėme NBA visų žvaigždžių savaitgalio renginiuose, tik tada jie buvo paprasto baltos ir juodos spalvų derinio.

Tik paskelbus apie PUMA ir reperio J. Cole bendradarbiavimą, PUMA prekės ženklo ir rinkodaros direktorius Adam Petrick apibūdino šiuos santykius kaip „turinčius gilias šaknis“. „Cole aktyviai dalyvauja naujų kedų modelių kūrime, rinkodaros kampanijose bei kultūriniuose renginiuose“, teigė Petrick. „Jis bus itin svarbus daugelio naujų PUMA projektų narys. Džiaugiamės, galėdami dirbti kartu su juo ne tik kaip su naujų idėjų generuotoju, bet ir kaip su vienu iš mus atstovaujančių sportininkų. Cole jungia muziką ir sportą, o tai yra būtent tai, ką reprezentuoja PUMA prekės ženklas.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *