Nike pristatė antruosius Giannis Antetokounmpo vardinius krepšinio batelius Nike Zoom Freak 2

Giannis Antetokounmpo vienas atletiškiausių krepšininkų visame pasaulyje. Jis juda kaip gynėjas, bet tuo pačiu gali ne ką prasčiau atlikti ir centro pareigas. Gamindami krepšinio batelius tokiems universaliems krepšininkams gamintojai susiduria su nemažais iššūkiais. Šiuose keduose turi būti apjungiama viskas, kas anksčiau buvo gaminama skirtinguose modeliuose bei taikoma skirtingiems žaidėjams. Visgi rezultatą gauname stulbinamą – profesionalūs krepšinio bateliai, tinkantys įvairių pozicijų krepšininkams.

Kad nevaržytų pėdos judėjimo, batelio paviršiui pasirinktas tinklelio sluoksnis, kuris leidžia ne tik kvėpuoti pėdai, tačiau svarbiausia sumažina batelio svorį bei leidžia pėdai lengviau keisti kryptį.

Pirmajame Freak 1 modelyje didelis dizaino išskirtinumas buvo į priešingą pusę kulne žiūrintis Nike Swoosh’as, tačiau antrajame modelyje Swoosh’as grįžo į savo standartinę vietą įprastoje formoje ant batelio šono.

Kedų amortizaciją užtikrins Zoom Air oro pagalvės, kurios dėl savo plonumo leidžia pėdai geriau jausti žemę, tokiu būdu batelis gali greičiau reaguoti į keičiamą kryptį bei tuo pačiu užtikrinti minkštą amortizaciją smūgių metu.

Taip pat keduose panaudoti asmeniniai Giannis akcentai – tai GA logotipas bei jo abiejų tėvų vardai.

Nike Zoom Freak 2 prekyboje pasirodys šio mėnesio pabaigoje bei tuomet bus galima tiksliau įvertinti šiuos kedus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *