Russell Westbrook antros serijos ketvirtųjų kedų Jordan One Take 4 apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vienos geriausių Jordan biudžetinės vardinės linijos serijos papildymą – Jordan One Take 4.

Ar pačio Russell Westbrook pamėgtas Jordan One Take 4 yra geresnis nei pagrindinė Why Not serija? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Kitaip nei daugelis biudžetinio segmento modelių, Jordan One Take 4 siūlo šiai klasei nebūdingai kokybiškas ir išskirtines medžiagas, kurios patiks ieškantiems originalumo.
Pagrindinę batviršio konstrukciją sudaro itin plona RipStop tipo tekstilė bei minimalus tinklelio sluoksnis viduje, suteikiantis papildomo komforto. Šis unikalus tekstilės raštas pasižymi universaliomis savybėmis, kurios suteikia batviršiui aukšto lygio patvarumą ir stabilumą, tuo pačiu išlaikant puikų lankstumą ir oro cirkuliaciją batelyje. O visą likusią konstrukciją dengia sintetinės odos sluoksnis, papildantis labiausiai patvarumo bei tvirtumo reikalaujančias zonas.

AMORTIZACIJA

Itin žemo profilio EVA putų amortizacinė sistema, priekyje papildyta standartine Air Zoom pagalve, yra tiesiogiai pritaikyta greitam ir intensyviam žaidimo stiliui.
Lyginant su priekine pado dalimi, vos aukštesnė kulno zona siūlo minimalią kompresiją, kuri tampa aktyvesnė po kelių žaidimo sesijų. Ir nors komforto mėgėjams ši sistema gali pasirodyti pernelyg kieta, mėgstantiems sparčiai ir tiksliai reaguojančią platformą, tai bus puikus pasirinkimas.
Pado paviršiuje įmontuota Zoom Air pagalvė, tiesiogiai kontaktuoja su pėda. Tai leidžia šiai sistemai sukurti kiek įmanoma efektyvesnį energijos grąžinimą į pėdą, o tai suteikia žaidėjui greičio intensyvaus žaidimo epizoduose.

SUKIBIMAS

Sutramdyti agresyvų Russell Westbrook žaidimo stilių reikalingas itin patikimas sukibimas su danga. O kas gali tai užtikrinti? Žinoma – herringbone pado raštas.
Aštriomis linijomis išsiskirianti klasikinė eglutės rašto struktūra yra pagaminta iš vidutinio kietumo gumos, todėl suteikia tikslų bei patikimą kontaktą su danga ir staigų sustojimą tiek lauko, tiek vidaus aikštelėse.
Kiek kitoks nei standartinis gumos mišinys, reikalauja trumpo adaptacinio proceso, po kurio atsiskleidžia aukšto lygio One Take 4 sukibimo jėga. Todėl, jei pirmo užsidėjimo metu, sukibimo kokybė tavęs netenkina, neskubėk jų grąžinti, o duok jiems šiek tiek žaidimo laiko.

FIT’as

Visame Jordan One Take 4 modelyje dominuojantis minimalizmas, aikštelėje žaidėjui suteikia maksimalų efektyvumą ir greičio pojūtį. Šiuo metu, tai vienas lengviausių siluetų ne tik Jordan rotacijoje, bet ir visoje rinkoje.
Dėka asimetriškos batraiščių sistemos ir adaptyvių batviršio medžiagų sąveikavimo, bateliai puikiai prisitaiko prie pėdos formų bei nevaržo jos natūralaus judėjimo žaidimo metu. Tai leidžia Jordan One Take 4 tapti lyg žaidėjo pėdos dalimi, jau pirmo užsidėjimo metu.
Svarbu žinoti, jog šie bateliai turi pakankamai išlenktą pado lanką. Todėl tiks žaidėjams su normaliu ar aukštesniu pėdos lanku, bet gali sukelti diskomfortą tiems, kurių pėdos lankas yra mažiau išgaubtas.
Renkantis dydį, vidutinio pločio konstrukcija puikiai atitiks siaurą ar vidutinę pėdą, tad jiems rekomenduojame rinktis savo einamą dydį. Tuo tarpu platesnės pėdos žaidėjai turėtų rinktis pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Russell Westbrook žvėriškas atletiškumas ir sprogstama energija reikalauja elitinio lygio stabilumo, kurio ketvirtoje One Take kartoje tikrai netrūksta, ypač lateralinėje zonoje.
Šoniniam tamprumui atsparias medžiagas išorėje dengia papildomas gumos bei sintetinės odos sluoksniai. O viduje galingai pėdą ant platformos fiksuoja į batraiščių sistemą integruotos juostos. Tai leidžia raištelių pagalba individualiai sureguliuoti norimą pėdos užrakinimą.
Paaukštinta pado linija šonuose yra dar viena lateralinio stabilumo savybė, finalizuojanti tiesiog monstrišką šoninį pėdos užrakinimą, kurio pakaks net ir aštriausiai judantiems žaidėjams.
Platformos bendrą tvirtumą užtikrina pado centre įmontuota plastikinė plokštelė, suteikianti stabilumo ir papildomo energijos grąžinimo. Na, o tiems kurie mėgsta patikimesnį čiurnos prilaikymą, aukšta raištelių struktūra leis be vargo tai sukurti.

VERDIKTAS

Remiantis kixstats.com statistika, po Jordan One Take 4 pristatymo, Russell Westbrook sužaidė net 77% daugiau rungtynių su šiuo biudžetiniu modeliu, nei su savo pagrindine serija – Why Not Zer0.5.
Tai svarus įrodymas, jog naujasis Jordan One Take 4 yra puikus pasirinkimas, skirtas atletiškiems, sparčiai ir aštriai judantiems gynėjams, ir kurį renkasi net pačio aukščiausio lygio žaidėjai. Tad, jei tavo žaidimas remiasi šiais aspektais – Jordan One Take 4 taps patikimu aikštelės partneriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *