Giannis Antetokounmpo ketvirtųjų vardinių krepšinio batelių Nike Zoom Freak 4 apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime naujausią “Greek Freak” vardinės serijos modelį – Nike Zoom Freak 4.

Ar Nike Freak 4 gali tapti nauju rinkos universalumo standartu? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS
Nike Freak 4 batviršis yra sudarytas iš daugybės skirtingų tekstilės variacijų, o tiksliau – net iš 5 tinklelio bei kitų tekstilės tipų. Ir nors tai nėra aukščiausios kokybės medžiagos, dinamiškai kintantys paviršiai ir didžiulė tekstūrų įvairovė sukuria išskirtinį įvaizdį.
Priekinė batviršio dalis naudoja adaptyvią, bet tamprumui atsparią tekstilę, kuri transformuojasi į itin minimalistinės struktūros tinklelio implementaciją šonuose. Lateralinėje zonoje, pusiau permatomas tinklelio raštas yra sustiprintas plastikinėmis gijomis. Tai užtikrina šoninį stabilumą, išlaikant puikias komforto ir oro pralaidumo savybes, kurių nestokoja liežuvio ir kitoje pusėje esanti atviro rašto tinklelio zonos.
Tuo tarpu, kulno srityje dominuoja pati tvirčiausia tekstilės versija, esanti atsakinga už šios konstrukcijos tvirtumą ir stabilumą.

AMORTIZACIJA
Žvelgiant iš techninės pusės, su trečiąja karta amortizacine sistema besidalinantis Freak 4, aikštelėje siūlo patobulintą ir universalesnį veikimą.
Pilno ilgio Cushlon putų struktūrą, priekinėje pado dalyje papildo dvi individualios Zoom Air pagalvės, kurios yra dalinai atidengtos pado apačioje ir šonuose. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti Zoom Air teikiamą efektyvų šoklumą bet kurioje situacijoje, o žemas pado profilis užtikrina patikimą kontaktą su danga.
Atvira Cushlon putų sistema, kulno zonoje, išsiskiria ties paviršiumi esančiais įpjovimais. Tai suteikia putoms papildomos erdvės plėstis, todėl Freak 4 komforto ir kompresijos savybės yra stebinančiai puikios.
Ši sistema puikiai prisitaiko prie įvairaus žaidėjų sudėjimo ir žaidimo stiliaus. Todėl, lengvesniems ir greitesniems žaidėjams, platforma suteiks patikimą aikštelės pojūtį bei spartumą, o galingesniems – pakankamą energijos sugėrimą ir šoklumą.

SUKIBIMAS
Skaitmeniniu būdu sugeneruotas sukibimo raštas, strategiškai kinta skirtingose pado dalyse. Tokiu būdu yra užtikrinamas optimalus sukibimas, bet kokioje situacijoje ir pėdos pozicijoje.
Tanki rašto struktūra ir jį sudarančios siauros linijos, suteikia maksimalų paviršiaus plotą bei reikiamą rašto paslankumą. Tai leidžia generuoti galingą ir patikimą kontaktą su vidaus aikštelėmis, net esant blogai jų priežiūrai. Tačiau, verta žinoti, jog šiam rezultatui pasiekti yra reikalingas trumpas adaptacinis procesas.
Pakankamai minkštas gumos mišinys, nėra tai kas užtikrina pado patvarumą ant grubaus paviršiaus. Be to, lauko aikštelėse esantys aštrūs objektai gali pažeisti atvirą Zoom Air sistemą.

FIT
Dėka minimalistinės batviršio konstrukcijos ir aptakesnių kulno formų, Freak 4 aikštelėje suteikia didesnį lengvumo bei mobilumo jausmą, nei ankstesnis modelis. Visą tai papildo nestandartinis Zoom Air pagalvių išdėstymas. Kiekviena iš jų yra pasvirusi į priekį, todėl skatina žaidėją judėti pirmyn bei prideda papildomo greičio.
O pakankamai minkštas liežuvis ne tik suteikia komforto, bet ir leidžia stipriau užveržti raištelius, išvengiant diskomforto.
Renkantis dydį, vidutinio pločio konstrukcija puikiai atitiks siaurą ar vidutinę pėdą, tad daugeliui rekomenduojame rinktis savo einamą dydį. O plačią pėdą turintiems žaidėjams vertėtų rinktis pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS
Giannis vardinių batelių prekiniu ženklu tapęs atvirkščias Swoosh dizainas, dengia visą Freak 4 šoninę dalį, užtikrinant tvirtą lateralinę atramą intensyvaus žaidimo metu.
Bendrą platformos stabilumą sustiprina pastebimai išplatėjęs padas, po išorine Zoom Air pagalve. Todėl, maksimaliai išnaudojant Zoom Air galimybes, išlaikoma puiki kūno kontrolė, atliekant daug fiziškumo reikalaujančius veiksmus. Tuo tarpu, standartinis integruotas užkulnis bei klasikinė raištelių sistema, nepasižymi inovatyviais sprendimais, bet patikimai užrakina pėdą ant platformos.

VERDIKTAS
Su kiekviena nauja karta, pagrindinė vardinė Giannis serija sparčiai tobulėja. Tad, nieko keisto, kad naujasis Nike Freak 4 yra pažangiausias medelis visoje rotacijoje.
Visų labiausiai mėgstamos NBA super žvaigždės reputacija persikelia ir į ketvirtosios kartos Freak modelį. Visose kategorijose dominuojantis universalumas, leidžia šiems bateliams prisitaikyti prie bet kokio žaidėjo tipo bei pasiūlyti viską ko reikia aikštelėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *