Chris Paul apšilimui prieš rungtynes apsiavė naujausius Jordan CP3.XIII

Praeitą vasarą Chris Paul persikėlė į Oklahoma City Thunder komandą ir šiais metais gana netikėtai ši komanda užėmė aukštą, penktą vietą, Vakarų konferencijoje. Ateityje tikrai atsidursiantis NBA Hall Of Fame, Chris Paul demonstruoja puikią sportinę formą ir vasario mėnesį jau dešimtą kartą savo karjeroje išsikovojo vietą NBA visų žvaigždžių rungtynėse. Paul yra ne tik elitinis įžaidėjas, bet ir savo prekės ženklą turintis sportininkas. Oklahoma City Thunder NBA „burbule“ žaidžiant parodomuosius mačus, Chris Paul į aikštelę išbėgdavo avėdamas vis kitų spalvų Jordan CP3.XII modelio versijomis. Pats modelis sukurtas atiduodant pagarbą Amerikoje iki 1964 m. įsteigtas, išskirtinai juodaodžiams skirtas, aukštąsias mokyklas. Visgi, panašu, kad krepšinio žvaigždės ir XII modelio keliai greitai išsiskirs.

Apšilinėdamas prieš Thunder komandos rungtynes penktadienio vakarą, Paul pasipuošė spalvingais Jordan CP3.XIII. Šis modelis išlaikė tam tikrus savo linijos elementus, tokius kaip žemas auliukas ir grubaus rašto padas, tačiau taip pat nustebino ir dar nematytais akcentais. Ko gero, labiausiai pastebimas dizaino elementas šiame modelyje yra dvigubas prekės ženklas – masyvūs Swoosh‘ai apsiveja aplink bato kulną, o Jumpman prisiūtas ant atskiros etiketės. Prisimename, kad Swoosh‘as buvo trijuose iš keturių paskutinių Air Jordan modelių, tačiau tai pirmas kartas, kai šis ženklas taip akivaizdžiai pavaizduotas CP3 modelyje.

Remiantis nutekintomis katalogo nuotraukomis, CP3.XIII turėjo būti pristatyti balandžio mėnesį, tačiau COVID-19 pakeitė daugumos brendų planus. Kol kas nežinome, kada tiksliai šį modelį bus galima rasti parduotuvių lentynose, tad ir toliau sekite mūsų naujienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *