Converse All Star BB Evo krepšinio batelių apžvalga

Converse krepšinio avalynę pradėjo gaminti dar 1916 metais bei ilgą laiką buvo vienvaldžiai krepšinio kedų gamintojai. Visgi atsirandant daugiau kitų gamintojų, Converse nepavyko konkuruoti ir teko užleisti vietą inovatyvesniems konkurentams. Nuo to laiko apie Converse kompaniją krepšinio avalynės srityje tekdavo išgirsti retai, nors kartais ir išmesdavo kokią bombą kaip Dwyane Wade prisiviliojimas, tačiau po blykstelėjimo vėl nukeliaudavo į paraštes. Nežinome kas bus ateityje, tačiau 2019 metais Converse vėl atsigręžė į krepšinį bei pristatė Converse All Star Pro BB kedus.

Converse All Star Pro BB kedai tai kažkas naujo krepšinio rinkoje. Jie lyg istoriniai Chuck-Taylor, tačiau sukurti šiais laikais. Bateliai buvo reklamuojami garsiai ir su daugybe reklamų bei renginių, o tai leido Converse kedus vėl išvysti NBA aikštelėje. Reklama pasiteisino ir Converse nesustojo po pirmųjų metų bei 2020 metų rugpjūčio mėnesį pristatė antrąjį serijos modelį – Converse All Star BB Evo.

Converse All Star BB Evo, kur po trumpiniu Evo slepiasi žodis Evolution, nedaug pakito nuo pirmtako, tačiau kam taisyti tai, kas nesugedę? Visgi yra ir pakitimų, bet apie viską plačiau:

Padas.
Padas šiame modelyje liko identiškas ankstesniajam. Raštas sudarytas iš daugybės įvairaus dydžio rombų, kurie užtikrina gerą sukibimą judant įvairiomis kryptimis, o gerą amortizaciją užtikrina po visu padu esančios react putos. Svarbu paminėti, jog šiame modelyje išsitraukia vidinis padelis, kuris ir pagamintas iš šių putų, todėl krepšininkai, kurie įpratę išimti padelį bei pakeisti jį savuoju, neturėtų to daryti šiuose keduose, nes ištraukus padelį, jūs ištraukiate visą tarppadį, tokiu būdu šie kedai tampa tiesiog laisvalaikio kedais, kurie praranda visas krepšinio batelio savybes ir liktumėte žaisti tik ant plonos pado gumos. Visgi tie, kurie žaidžia su gamykliniais padeliais (arba savo padelį deda ant viršaus) bei mėgsta kedus, kurie leidžia pėdai būti ypač arti žemės tikrai nenusivils šiuo modeliu. Converse All Star BB Evo keduose pėda yra ypač arti parketo bei šis modelis greitai reaguos į bet kokius jūsų atliekamus judesius.

Dydis / plotis.
Mes rekomenduojame užsisakyti puse dydžio mažesnius nei įprastai nešiojate Nike ar Converse avalynę. Nors plotis atitinka standartinį dydį, visgi kedų ilgis yra kiek padidintas ir apsiavus savo dydį jaučiama daugiau laisvos erdvės nei turėtų būti, dėl ko žemo profilio modelyje pėda gali jaustis nestabiliai.

Batviršis.
Converse All Star BB Evo modelyje panaudotas „Scarface“ spalvinimas, kuomet per vidurį batelio yra perkirtimas ir viena bato pusė yra vienos spalvos, o kita kitos. Tačiau ir šiame perkirtime yra prasmė ir tai padaryta ne tik dėl dizaino sprendimo, tačiau ir tam, jog išorinė batelio pusė, kuri įprastai gauna didesnes apkrovas, sukurta iš standesnio tinklelio, o vidinė pusė, kuri įprastai negauna tokių apkrovų kaip išorinė, sukurta iš minkšto ir orui laidaus tinklelio. Tokiu būdu kedams suteikiamas balancas tarp saugumo bei minkštumo ir oro pralaidumo. Apie viso bato apačią aplieta fuse medžiaga, kuri neleis bateliui greitai susidėvėti. Kitas inovatyvus akcentas panaudotas raišteliams suvarstyti, kuomet raišteliai kišami pro flywire siūlus, kurie yra tris kartus perlenkti bei pritvirtinti prie bato paviršiaus. Kedo šone išsiuvinėtas didelis Converse žvaigždės logotipas.

Tai kedai, kurie sukurti vikriems ir greitiems gynėjams, atliekantiems daug skirtingų judesių bei ieškantiems kedų, kurie leistų pėdai būti kuo arčiau parketo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *