Converse G4 krepšinio batelių apžvalga

Seniausia krepšinio kedus gaminanti kompanija Converse, kuri išgyveno ir dideles aukštumas, kuomet buvo vienvaldė kompanija, kurios gaminamus kedus nešiojo visi NBA žaidėjai, ir žemumas, kuomet jų kedų nenešiojo nė vienas ne tik NBA žaidėjas, tačiau ir joks kitas krepšininkas pasaulyje, kadangi ši kompanija buvo tiesiog nustojusi gaminti krepšiniui skirtą avalynę, pastaruoju metu bando prisikelti ir pristačiusi kelis modelius anksčiau, dabar pristato naujausią siluetą – Converse G4. Converse G4 tai kedai, kurie pasakoja brand‘o istoriją, kuomet įkvėpimo semtasi iš 1987 metais kurtų Converse ERX 260 kedų, tačiau juos pateikiant moderniai su retro prieskoniu.

Converse G4 pirmą kartą išvydome 2020 metų vasario mėnesį ant Golden State Warriors krepšininko Draymond Green kojų ir būtent pagal šio krepšininko specifikacijas yra sukurti šie bateliai, bet apie viską plačiau:

Padas.
Pado guma pagaminta iš gan kietos medžiagos, todėl pats modelis yra gana standus ir nėra lankstus. Pado raštą sudaro viena su kita persidengiančios ryškios linijos. Toks raštas bei tokios gumos derinys įprastai greitai nesudyla ir batelius su šiuo raštu galima naudoti ir ant parketo, ir lauko krepšinio aikštelėje. Po padu slepiasi net dvi amortizaciją užtikrinančios technologijos – react putos gale ir Air Zoom pagalvė priekyje. Taip, šios technologijos yra atkeliavusios iš Nike, o Converse priklauso šiai kompanijai jau beveik du dešimtmečius, todėl abu brand‘ai dalinasi tomis pačiomis žiniomis. Taigi bato kulne, cilindro formos erdvėje užpildytos minkštos react putos, sugeria smūgį nusileidimo metu ir kuomet spurtuojate bei svoris pereina į priekinę batelio dalį, tuomet į darbą prisijungia suspausto oro technologija – Air Zoom.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis yra šiek tiek padidintas, todėl rekomenduojama užsisakyti kedus puse dydžio mažesnius nei įprastai nešiojate. Taigi šių kedų negalime rekomenduoti plačios pėdos savininkams, kadangi užsakius puse dydžio mažesnius, kedai iš ilgio bus geri, tačiau per plotį didelė tikimybė jog spaus. Kurį laiką bus jaučiamas spaudimas iš šonų net ir vidutinės pėdos savininkams, visgi jei spaudimas nėra nepakeliamas, kedai prasitampys ir prisitaikys.

Batviršis.
Modelio siluetas įkvėptas 1987 metais sukurto Converse ERX 260 modelio. Šių kedų detales galima aiškiai pamatyti ne tik batviršyje, tačiau ir pado rašte. Taigi tai kedai, kurie sukurti panaudojant naujausias technologijas, mus nukelia keliasdešimt metų atgal į praeitį ir dabartiniu laiku leidžia išsiskirti iš daugybės kitų moderniai sukurtų modelių. Batviršis pagamintas iš standaus bei smulkaus rašto tinklelio, kurio priekinė dalis padengta fuse technologija. Batelio galinėje dalyje panaudota sintetinė medžiaga, kuri nesitampo ir greitai nepraras formos. Ant abiejų bato šonų ir liežuvio ryškiai matomi Converse logotipai.

Converse G4 kedai prikėlė retro siluetą bei jį pritaikė šiuolaikinėms dienoms, o kedai puikiai tiks ne tik aikštelėje, tačiau ir susitikimams mieste su draugais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *