Nike Air Max Impact nebrangių krepšinio batelių apžvalga

Kiekvieną mėnesį sulaukdami naujų krepšininkų vardinių batelių, kurie būna pirmos, antros, trečios ar netgi ketvirtos serijos, ne visada pastebime modelius, kurie nėra sukurti konkrečiam krepšininkui, neturi savo pavadinime garsios pavardės ir dėl to kartais nepelnytai yra pamirštami.

Būtent tokie, stovintys garsesnių vardų šešėlyje, yra Nike Air Max Impact krepšinio bateliai. Visgi juos apsiavus manome, kad jie nusipelnė savo šanso ir apie viską plačiau:

Padas.
Pado raštui panaudotas klasikinis eglutės raštas, garantuojantis sukibimą judant įvairiomis kryptimis. Gale batelio, kulno srityje, patalpinta didelė Air Max oro pagalvė, kuriai įkvėpimo pasisemta iš Air Max 270 keduose esančios oro pagalvės, o bato priekyje amortizaciją užtikrina vidutinio standumo putos. Dėl šio modelio pado savybių, jie būtų rekomenduojami aukštesniems žaidėjams – centrams bei puolėjams.

Dydis / plotis.
Tai gana klasikinis Nike krepšinio batelis, todėl įkišus pėdą į kedus, atrodo lyg jie būtų sukurti asmeniškai tau. Žinoma, yra skirtingų pėdų, todėl šis pojūtis gali būti taikomas ne visiems, tačiau jei tavo pėda yra vidutinio pločio bei standartinių išlinkimų – užsakius savo standartinį Nike batelių dydį, šie kedai tiks idealiai.

Batviršis.
Klasikinio silueto, aukštesniems žaidėjams skirtas batelio dizainas. Šoninė bato dalis slepiasi po sintetinės medžiagos sluoksniu, kurios pagrindinės savybės yra tai, jog neišsitampo ir todėl ilgesnį laiką išlaikys pėdą keduose saugiai bei tvirtai. Visas likęs batviršio paviršius padengtas standžiu tinkleliu, o labiausiai pažeidžiamos vietos batelio priekyje bei apie raištelių skylutes aplietos Nike fuse technologija.

Nike Air Max Impact krepšinio bateliai, tai per daugybę metų Nike sukauptos patirties vaisius, kuris leis mėgautis krepšiniu nuo pirmosios akimirkos kuomet juos apsiausite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *