Converse All Star BB Jet krepšinio kedų apžvalga

Converse All Star BB Jet krepšinio kedai simbolizuoja greitį ir ypatingą reakciją, kas leidžia žaidėjams stulbinančiai išsiskirti aikštelėje. Skirtingų orui laidžių medžiagų, stilingo dizaino bei kokybiškų technologijų visuma užtikrina komfortą bei didesnį pasitikėjimą savo jėgomis.

Šie krepšinio batai – kuo puikiausias pavyzdys, kaip galima suderinti Conversebrand‘o dizainą su Nike prekinio ženklo technologijomis. Čia unikalus dizainas ir šiuolaikiška gamyba išryškina visas geriausias savybes, kurias turi turėti krepšinio kedai.

Padas.

Padas yra guminis ir turi daugiakryptį raštą, todėl užtikrinamas geras sukibimas su danga, bet tuo pačiu ir greitas atšokimas nuo grindinio, kai tik to reikia. Su kiekvienu žingsniu – jūs jau būsite priekyje savo varžovų.

Batuose yra paminkštintas vidpadis, kuris suteikia jaukumą bei komfortą pėdoms. Kedai yra lengvi ir užtikrina kojų stabilumą ant aikštelės.

Įdomus dizaino poslinkis pade – tai išraižytas netolygus trikampis, kuris dalina abi pado puses.

Amortizacija.

Pėdos priekyje ir kulne yra amortizuojančios Zoom pagalvės. Taip pat kojų priekinėje dalyje yra papildomas „Converse Speed“ pluoštas, dėl kurio jūs pradėdami kiekvieną žingsnį ant parketo, jausite idealų lengvumą ir patogumą. Šios naujos technologijos padidina ne tik kedų amortizacijos jautrumą, bet ir suteikia geresnį stabilumą ant grindinio.

Dydis / plotis.

Kedų dydis atitinka įprastą sportinės avalynės ilgį, o plotis geriausiai tinka vidutinei pėdai.

Batviršis.

Naujos kartos, minimalistiniai Converse All Star BB Jet krepšinio kedai pagaminti iš kvėpuojančio tinklelio, sintetikos ir nailono. Medžiagos labai darniai ir įdomiai susilieja tarpusavyje, atverdamos savo išraižytus raštus bei siuvinėjimų intarpus.

Patogi baitraiščių nėrinių suvarstymo sistema gerai prilaiko pėdas ir priverčia užmiršti tokius dalykus, kaip atsirišę batų raišteliai. Converse bran‘do žvaigždės simbolius galima pamatyti kedų išoriniame šone ir ant liežuvėlio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *