Išskirtinių krepšinio kedų Converse All Star BB Shift apžvalga

1917 metais pasirodė pirmieji legendiniai Converse All Star krepšinio kedai, nuo tada Converse prekinis ženklas džiugina žaidėjus, kurdamas vis tobulesnius krepšinio batelius, o minint 75- tąsias NBA metines, Converse brand‘as išleido Converse All Star BB Shift krepšinio kedus.

Jie žinomi savo techninėmis savybėmis, kurios žaidimo metu padeda tinkamai kontroliuoti ir greitai keisti judėjimo kryptis. Su šiais kedais lengva ne tik greitai sustoti, bet ir sparčiai aplenkti varžovus. Ideali kontrolė – tai, kas privers jus pasijusti tikra krepšinio žvaigžde!

Padas.

Ant pado esantys raštai suteikia maksimaliai gerą sukibimą ant grindinio visomis kryptimis. Padas labai tvirtas, todėl kedai tinkami žaisti tiek viduje, tiek lauke. Žemo profilio krepšinio batai itin stabilūs ir bėgant.

OthoLite vidpadis garantuoja ypatingą komfortą jūsų pėdoms.

Amortizacija.

Priekinėje kedų dalyje yra Air Zoom oro pagalvė. Po pėda yra Zoom Turbo įtaisas, kas padeda žaidėjui labai greitai įsibėgėti. Su šiais kedais juntamas artimas prigludimas prie aikštelės, todėl dėl batų jautrumo pavyks atlikti greitus judesius aikštelėje

Dydis / plotis.

Kedų ilgis atitinka įprastą avalynės ilgį, o plotis geriausiai tinka vidutinei pėdai.

Batviršis.

Batviršio medžiagos: kvėpuojantis, bet nepersišviečiantis tinklelis ir tekstilė. Leno Weave viršutinė dalis užtikrina batų patvarumą ir lankstumą. Tvirtas užkulnis tobulai prilaiko pėdas ir suteikia tinkamą atramą. Kulkšnies apykaklė paminkštinta, o nėrinių tipo raišteliai tvirtai užsifiksuoja, todėl padeda kojoms jaustis stabiliau. Converse ženklo žvaigždės matosi ant abiejų kedų šonų bei ant liežuvėlio. Krepšinio bateliai išskirtiniai savo spalvų gama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *