Converse All Star Pro BB krepšinio kedų apžvalga

Converse dar 1920 metais sukūrė ikoninius krepšinio batelius Convese Chuck Taylor All Star, kurie NBA lygoje dominavo net pusę amžiaus, kol susikūrus naujiems krepšinio avalynėms brand‘ams, kedai krepšiniui pradėjo sparčiai evoliucionuoti bei All Star‘ai buvo priversti užleisti savo vietą naujiems vardams. Visgi Chuck‘ai niekur nedingo ir savo istoriją pradėjo kurti jau nebe ant krepšinio aikštelės parketo, tačiau ant miesto asfalto visame pasaulyje. Converse brand‘o nelikus NBA, daugelis krepšininkų apie šį gamintoją pamiršo ir jis nebebuvo vertinamas kaip gamintojas, kurį krepšininkai turėtų sekti ar domėtis ką jis veikia. Visgi nors ir buvo ankstesniais metais bandymų sugrįžti į krepšinį, tačiau 2019 metų bandymas atrodo rimčiausias, kuomet Converse pažvelgė į savo šaknis ir pristatė ikoninių Chuck‘ų dizaino pagrindu paremtą, tačiau visiškai modifikuotą bei pritaikytą šiuolaikiniam krepšiniui batelį Converse All Star Pro BB, kurį kūrė jau legenda tampantis Nike dizaineris Eric Avar.

Padas.
Converse All Star Pro BB kedai pasižymi ypač plonu padu, dėl ko šis modelis geriausiai tiks greitiems ir vikriems žaidėjams, kuriems svarbu jausti aikštelės dangą. Batelių pado raštas sukurtas ikoninių Chuck Taylor‘ų pagrindu bei visame pade dominuoja skirtingo dydžio rombai. Šis pado raštas susilaukia įvairių vertinimų – vieniems jis vienas geriausių kokį yra bandę, o batelis nei kiek neslysta bei atlieka net ir pačius staigiausius judesius, kiti pateikia ir priekaištų, jog kedų pado priekinė ir galinė dalis sukimba su danga labai gerai, tačiau nuvilia sukibimas vidurinėje dalyje ir kuomet stabdoma visu padu, kai kuriems šis modelis paslysta. Taigi sukibimas su danga priklauso ir nuo parketo kokybės, ir nuo žaidimo ypatumų. Amortizaciją šiame modelyje užtikrina per visą padą esančios minkštos react putos. Iš šių putų yra pagamintas išimamas padelis, taigi šie batai nėra rekomenduojami tiems, kurie įpratę išimti gamyklinį padelį ir jį pakeisti savuoju, kadangi tokiu atveju iš šių kedų jūs išimtumėte ne tik amortizacines putas, tačiau ir šoninius pakietinimus, užtikrinančius batelio saugumą rungtynių metu.

Dydis / plotis.
Šių kedų ilgis ir plotis atitinka įprastą Converse / Nike kedų dydį, visgi jei turite plačią pėdą, galite jausti spaudimą priekinėje pėdos dalyje.

Batviršis.
Converse All Star Pro BB krepšinio bateliams įkvėpimo semtasi iš prieš šimtą metų sukurtų ikoninių Chuck Taylor‘ų. Naujasis siluetas sujungia praeitį su ateitimi bei leidžia pajusti ilgą Converse istoriją. Šie kedai pasižymi minimalistiniu dizainu, o visą batviršį dengia tinklelis, kurio išorinėje bato pusėje matomas didelis Converse Star Chevron logotipas, o vidinėje pusėje prie kauliuko, kaip ir Chuck Taylor, apskritime pavaizduota Converse žvaigždė. Dėl tvirtumo apie visą batviršį juosia fuse technologija ir nors kedai sukurti atletams, visgi jų dizainas toks patrauklus, kad jie puikiai tiks ir laisvalaikio praleidimui už aikštės ribų.

Converse All Star Pro BB tai unikalaus dizaino krepšinio bateliai, kurie skirti greitiems žaidėjams, mėgstantiems jausti aikštės parketą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *