Nebrangių Nike Precision IV krepšinio batelių apžvalga

Kai kurie žmonės renkasi ką pirkti tik pagal kainą: jei prekė brangi – tai ji gera, o jei prekė pigi – vadinasi ji netinkama. Tikrai ne visada taip būna ir tuo labiau krepšinio avalynėje. Jei nusipirksite LeBron vardinius krepšinio batelius, tai nebūtinai jie jums bus patogiausi ir geriausi kokius esate apsiavę. Ir priešingai – jei apeisite nebrangius kedus, jūs niekada nesužinosite, jog galbūt būtent šis modelis geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Žinoma, kuomet kedai kainuoja 65 EUR, nereikėtų tikėtis identiškų medžiagų ar technologijų kokios naudojamos pačiuose brangiausiuose krepšinio bateliuose, tačiau galbūt pagal jūsų žaidimo stilių jums tų technologijų ir nereikia? Taigi galbūt tikrai verta išbandyti kai ką kito ir ypač tokius, kurie pasižymi lengvumu ir sveria vos šiek tiek daugiau nei 300 g.

Padas.
Nike Precision IV krepšinio bateliuose panaudotas padas identiškas kaip ir buvo ankstesnėje versijoje, todėl jei bandėte juos ir jei jie jums patiko – tai tikrai patiks ir šie. Priekinė pado dalis išsidėsčiusi apskritimais, kuriuos vietomis perkerta vingiuotos linijos, dėl ko užtikrinamas geras sukibimas judant įvairiomis kryptimis. Kulno srityje panaudoti tik rutuliai dėl ko tai pagerina sukibimą bei leidžia laisvai atlikti judesius ant kulno – tarkime apsisukti apie savo ašį. Pado gamybai panaudota vidutinio minkštumo guma bei daugybė atsiliepimų internete ypač teigiamai įvertino šių batelių sukibimą ir su parketu, ir su kitomis dangomis jei žaidžiama ne salėje.

Šio modelio pado viduje nesislepia kuri nors Nike technologija padidinanti minkštumą, tačiau panaudotos vidutinio minkštumo putos, kurios ypač kulno srityje gerai sugeria smūgius, todėl dažnu atveju nepajusite skirtumo jei lygintumėte su kitais kedais, kurie turi tarkime Zoom oro pagalvę.

Dydis / plotis.
Nors įsigijus savo dydį, plotis atitinka įprastą, tačiau šie kedai yra šiek tiek pailginti, todėl jų nerekomenduojame plačių pėdų savininkams. Tačiau jei jūsų pėda siaura, tai šie kedai turėtų tikti idealiai. Taigi kadangi kedai yra pailginti, rekomenduotume šiuos batelius užsisakyti puse dydžio mažesnius nei įprastai nešiojate, tačiau svarbu atsižvelgti į tai, kokią pėdą turite – jei pėda siaura, tai pusė dydžio mažesni kedai bus idealus pasirinkimas. Jei pėda vidutinio pločio – geriausiai tiktų įprastas kedų dydis kokį nešiojate, tačiau šiek tiek bus laisvės batelio priekyje ir tuomet padėtų dvigubos kojinės. O jei turėdami plačią pėdą vistiek nuspręstumėte įsigyti šiuos kedus, tai jei užsisakysite puse dydžio didesnius, tuomet priekyje gali būti per daug didelis tarpas, o jei užsisakysite įprastą dydį – reikės laiko, kol juos prisipratinsite, kad nespaustų iš šonų.

Batviršis.
Žemo profilio Nike Precision IV krepšinio bateliai nepasižymi labai išskirtiniu dizainu, tačiau yra minimalistiniai ir sukurti atlikti vieną užduotį – žaisti krepšinį. Visą batelio paviršių dengia standus tinklelis, kurį labiausiai pažeidžiamose vietose – pirštų gale ir apie batraiščių akutes – sustiprina Nike Fuse technologija. Išorinėje bato dalyje ir prie kulno matomi ryškūs Nike Swoosh’ai. Taip pat svarbi detalė batviršyje yra tai, jog Nike gamindami šiuos kedus pagalvojo apie patogų apsiavimą ir atvarsčius batraiščius, galima labai patogiai įkišti pėdą į jų vidų.

Nike Precision IV tai labai lengvi krepšinio bateliai, skirti greitiems žaidėjams, kurie ieško neiššaukiančių kedų atliekančių jiems paskirtas užduotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *