Pirmųjų Giannis Antetokounmpo vardinių krepšinio batelių Nike Zoom Freak 1 apžvalga

Debiutinis Giannis Antetokounmpo vardinis krepšinio batelis Nike Zoom Freak 1. Tai turbūt vienas verčiausių ir sunkiausiai užsitarnavęs savo vardinius kedus krepšininkas. Niekas jam nebuvo padėta ant lėkštutės, todėl ir keduose įamžinti labiausiai jį palaikę asmenys – tai visa jo šeima.

Giannis Antetokounmpo yra ypač atletiškas krepšininkas, kuris prieš dešimtmetį, su tokiu sudėjimu, būtų galėjęs stumdytis su Shaquille O’Neal, o jam sukurti kedai būtų kardinaliai kitokios išvaizdos. Turbūt būtų masyvūs ir sunkūs, kokie buvo dauguma anksčiau kurtų batų tokiems žaidėjams. Visgi 2019 metais krepšinis yra visai kitoks, todėl ir Nike Zoom Freak 1 gali puikiai tikti ir centrui, ir smulkiam gynėjui, o šio modelio savybės yra įkvėptos Giannis mėgiamos Kobe Bryant kedų serijos.

Padas.
Padui panaudotas unikalus raštas, kurio nemaža dalis panaši į klasikinį eglutės raštą, o kitoje dalyje atvaizduoti trijų rožių ornamentai. Šios rožės yra dedikacija Giannis tėčiui, kurias jis dievino iki savo mirties 2017 metais. Ši skirtingų raštų kombinacija užtikrina sukibimą judant įvairiomis kryptimis, o batelio išorinėje dalyje išlindęs padas suteikia daugiau stabilumo. Viduje pado, kulno dalyje, slepiasi ne viena, tačiau net dvi Air Zoom oro pagalvės, kurios sudėtos viena ant kitos, siekiant užtikrinti didesnį komfortą, kuomet pėda nusileidžia ant kulno. Visgi galinėje batelio dalyje esant dvigubai amortizacijai, priekyje amortizaciją užtikrina tik vidutinio kietumo putos.

Dydis / plotis.
Nors internete yra įvairių atsiliepimų apie šių kedų dydį, visgi jie atitinka įprastą Nike kedų dydį bei yra vidutinio pločio, tik gal šiek tiek artimesni link siauresnių pėdų.

Batviršis.
Kadangi kedai yra įkvėpti moderniosios Kobe serijos, tad ir šie kedai yra žemo profilio. Kedų didžiausias išskirtinumas yra išorinėje batelio dalyje, per visą pado ilgį einantis didelis, į priešingą pusę pasuktas Nike logotipas. Taip pat ir vidinėje batelio dalyje, iš pade esančių rožių, ant bato šono iškilusi Swoosh‘o dalis. Šie abu Swoosh‘o linkiai sukurti ne tik dėl dizaino, tačiau tuo pačiu jie įtvirtina kulną bate bei suteikia daugiau stabilumo. Kedų priekyje panaudotos keturios ryškios batraiščių kilpos, kurios suveržia tvirtai priekinę batelio dalį ir šios keturios kilpos simbolizuoja keturis Giannis Antetokounmpo brolius. Kita šeimos detalė panaudota ant pado vidinės dalies, kur užrašyti abiejų Giannis tėvų vardai: Charles + Veronica. Batelio batviršis pagamintas iš standaus tinklelio, o ant liežuvio galima išvysti Giannis logotipą. Dar vienas Giannis logotipas, tik kitos modifikacijos, kuri atspindi Graikijos vėliavą bei Giannis marškinėlių numerį, yra ant kulno.

Nike Zoom Freak 1 krepšinio bateliai sukurti aukštam ir atletiškam žaidėjui, tačiau šie kedai ne veltui tapo antru pagal populiarumą bateliu 2019/2020 sezono NBA lygoje, kadangi juos gali avėti tiek žemi ir greiti žaidėjai, tiek patys aukščiausi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *