Dideliems žaidėjams sukurtų bei nebrangių Nike Air Max Impact 2 krepšinio kedų apžvalga

2020 metų pradžioje galingiems žaidėjams pradėta kurti krepšinio batelių serija Nike Air Max Impact panašu jog pasiteisino bei 2021 metų pradžioje rankose laikome jau antrąjį šios serijos modelį Nike Air Max Impact 2. Nebrangių kedų kategorijai priklausantys krepšinio bateliai puikiai reprezentuoja Nike brand‘ą žmonėms ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio.

Padas.
Kam taisyti tai, kas nesugedę. Vadovaudamasi šiuo posakiu, Nike kompanija išgirdo daugybę teigiamų atsiliepimų apie pirmąjį Impact modelį, todėl antrajam serijos modeliui panaudojo tą patį klasikinį ryškų eglutės pado raštą, kuris garantuoja sukibimą judant įvairiomis kryptimis.

Amortizacija.
Kadangi kedai kuriami stipriems bei dideliems žaidėjams, tai tokiems žaidėjams ir amortizacija turi būti ypač gera. Dėl šios priežasties, gale batelio, kulno srityje, patalpinta didelė Air Max oro pagalvė, kuriai įkvėpimo pasisemta iš Air Max 270 keduose esančios oro pagalvės. Bato priekyje amortizaciją užtikrina vidutinio standumo putos.

Dydis / plotis.
Kedų ilgis atitinka įprastą Nike sportinės avalynės dydį, o plotis geriausiai tiks vidutinio pločio pėdų savininkams. Taip pat svarbu paminėti, jog batelio priekinė dalis yra šiek tiek platesnė, tad pirštams yra daugiau laisvos erdvės.

Batviršis.
Kadangi tai antrasis Impact serijos modelis, tai pakitimų nuo pirmojo išties nedaug ir paėmus kedus į rankas gana nesunkiai galima atspėti, jog tai šios serijos tęsinys. Visas batviršis padengtas standžiu tinkleliu ir tik priekinėje bei šoninėje dalyse pėdos sutvirtinimui panaudota sintetinė medžiaga ant kurios išsiuvinėti Nike Swoosh‘ai. Nike branding‘as ryškiai matomas ir ant liežuvio viršaus. O kad kedai tvirčiau apglėbtų pėdą, batų šonuose panaudoti tvirti bei masyvūs dirželiai leidžiantys maksimaliai patogiai užsiveržti krepšinio batelius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *