Russell Westbrook šeštųjų vardinių krepšinio batelių Jordan Why Not Zer0.6 apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime vieną iš įdomiausiai atrodančių šių metų krepšinio modelių – Jordan Why Not Zer0.6.

Ar Jordan bei Nike komandas papildžius naujausiomis NBA lygos žvaigždėmis, Russell Westbrook vardinė linija vis dar verta dėmesio? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Unikalią Why Not Zer0.6 batviršio konstrukciją sudaro ilgas sąrašas įvairaus tipo medžiagų. Kiekviena iš jų ne tik atstovauja išskirtinį šio modelio įvaizdį, bet ir suteikia funkcionalumo.

Vidinė batviršio struktūra naudoja atviro rašto tinklelį, kuris pasižymi puikiomis adaptacinėmis bei oro pralaidumo savybėmis.

Išlaikant kiek įmanoma mažesnį batelio svorį, išorinę zoną papildo “Rip Stop” dengiamasis sluoksnis. Nepaisant visiškai permatomos ir itin plonos struktūros, ši medžiaga gali atlaikyti didžiules apkrovas. Todėl, užtikrina patikimą pėdos atramą intensyvaus žaidimo metu. O ją gaubiantys sintetinių medžiagų sluoksniai: kulno srityje bei šonuose, yra atsakingi už šių zonų stabilumą.

AMORTIZACIJA

Šeštosios kartos “Why Not” serijos modelis naudoja pilno ilgio phylon putas, papildytas didesnio tūrio Zoom Air pagalve priekinėje pėdos dalyje.

Phylon putos nėra viena iš komfortiškiausių sistemų savo kategorijoje. Tačiau, dėka patobulinto jų tūrio, Why Not Zer0.6 siūlo kur kas aukštesnio lygio komforto bei smūgio sugėrimo savybes kulno dalyje.

Tiesiogiai po pėda integruota masyvesnė nei standartinė Zoom Air pagalvė, paviršiuje turi nedidelį iškilimą. Pirmo užsidėjimo metu, tai gali suteikti keistą pojūtį, prie kurio lengvai priprasi po kelių žaidimo sesijų.

Toks Zoom Air išdėstymas leidžia sukurti maksimaliai šoklią priekinę pado dalį. Tai suteikia efektyvų bei spartų energijos grąžinimą, kuris leidžiant greičiau judėti aikštelėje ar pakilti į orą, nepaisant žaidėjo stiliaus ar pozicijos.

SUKIBIMAS

Pastarieji keli “Why Not” serijos modeliai nešvytėjo sukibimo kategorijoje, tačiau tai pamiršti leis Why Not Zer0.6.

Atnaujintas pado raštas, pasižymi agresyvių linijų bei smulkaus punktyrinio rašto kombinacija. Nors tai nesuteikia šiems kedams elitinio statuso šioje kategorijoje, patikimas bei pastovus sukibimas daugelio žaidėjų tikrai nenuvils. Tik svarbu žinoti, jog sukibimo raštas reikalauja adaptacinio proceso, todėl pirmąsias naudojimo dienas, sukibimo kokybė gali būti prastesnė.

Zer0.6 atlieka solidų darbą ir prasčiau prižiūrimose aikštelėse, kuriose žaidžiant pakaks retkarčiais nubraukti dulkes nuo padų. O tiems kas ieško naujos poros žaidimui lauko aikštelėse, deja, bet šį modelį teks praleisti.

FIT’AS

Kaip ir pats Russell Westbrook, pagrindinė jo vardinė avalynės linija yra tiek pat peikiama, kiek ir giriama už išskirtinį įvaizdį. Šį kartą, visas dėmesys krypsta į užsegamą išorinę batviršio konstrukciją. Žinoma, tai labiau dizaino dalis, bet funkcionalumo čia taip pat galime įžvelgti.

Batviršio pagrindinius sluoksnius jungia batraiščių sistema. Juos reikiamai užveržus bei užsegus užtrauktuką, viršutinė konstrukcija dar tiksliau ir artimiau priglunda prie pėdos.

Dėka itin minimalistinių batviršio medžiagų ir aptakios pado formos, bateliai suteikia greičio pojūtį bei visiškai nevaržo pėdos natūralios rotacijos. Tuo tarpu, komfortą sukuria kulno zonoje esančios pagalvės, kartu su paminkštintu liežuviu.

Renkantis dydį, šiek tiek erdvesnė batelio priekinė sritis be vargo atitiks platesnę pėdą. Šiems bei vidutinę pėdą turintiems žaidėjams rekomenduojame rinktis savo einamą dydį. O jei nori išlaikyti kiek įmanoma mažiau laisvos erdvės, rinkis pusės dydžio mažesnę porą.

STABILUMAS

Jordan “Why Not” serija niekuomet nėra nuvylusi stabilumo kategorijoje ir tai užtikrintai tęsia naujausias Zer0.6.

Šoninę pėdos apsaugą užtikrina visose batraiščių sistemos lygiuose integruotos V formos juostos, kurios jungiasi prie batelio platformos. Taip pat, tamprumui atspari išorinė Rip Stop konstrukcija, šonus gaubiantys sintetiniai sluoksniai ir net trijų zonų paaukština pado linija. Visą tai patikimai užrakina pėdą ant platformos, suteikiant užtikrintumo ir saugumo pojūtį.

O jei viso to yra per mažai, papildomos batraiščių ertmės leidžia sustiprinti čiurnos fiksaciją.

Dėka atskirtos pado konstrukcijos, priekinė platformos dalis yra lanksti, todėl efektyviai prisitaiko prie pėdos rotacijos. Tuo tarpu, centre integruota stabilumo plokštė palaiko likusios platformos stabilumą.

VERDIKTAS

Jordan ir Nike komandas papildžius tokiems krepšinio talentams, kaip Jayson Tatum ir Ja Morant – Russell Westbrook vardinė linija vis dar išlieka verta dėmesio.

Visose kategorijose solidų darbą aikštelėje atliekantis Jordan Why Not Zer0.6, siūlo itin dinamišką savybių paketą, kuriame visų tipų žaidėjai ras sau patinkančius aspektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *