Vienų inovatyviausių Nike krepšinio batelių Nike Air Zoom G.T. Jump apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš baller.lt komandos.

Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime beprotiškiausią modernios eros Nike kompanijos krepšinio modelį – Nike G.T. Jump.

Ar Nike G.T. Jump kosmiškai atrodanti amortizacinė sistema gali padidinti šuolį? Sužinosime netrukus.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Pagrindinė Nike G.T. Jump batviršio konstrukcija naudoja JumpWire technologiją, kurią sudaro daugybė vertikaliai bei horizontaliai išdėstytų plastikinių gijų. Ši pilnai atvira tinklelio struktūra pasižymi išskirtinai galingu stabilumu bei patvarumu, išlaikant puikias lankstumo ir oro pralaidumo savybes bei mažesnį batelio svorį.
Suteikiant batviršiui aukštą komforto lygį, priekinė ir centrinė G.T. Jump zonos naudoja itin ploną ir lanksčią dvigubo sluoksnio tekstilę, kuri lyg antra oda geba prisitaikyti prie žaidėjo pėdos. Tuo tarpu, kulno dalyje esantį JumpWire papildo minkštas tekstilės sluoksnis viduje, bei sintetinės odos implementacija išorėje, kartu užtikrinant šios zonos patogumą ir tvirtumą. O visą tai sujungia, dažniausiai nusidėvinčius paviršius dengiantis fuse sluoksnis, pagerinantis bendrą batelio patvarumą.

AMORTIZACIJA

Nike G.T. Jump leidžia patirti pačią inovatyviausią amortizacinę sistemą ne tik modernioje eroje, bet visoje krepšinio avalynės istorijoje. Kosminis pado dizainas ir technologijų kiekis, perkelia šoklumo ir komforto sąvokas į absoliučiai kitą planetą.
Tiesiai po pėda integruota pilno ilgio Zoom Air Stroble sistema yra patobulinta visą priekinę pado dalį dengiančia Zoom Air Turbo pagalve, o kulno zonoje – įspūdingų matmenų klasikine Zoom Air pagalve. Šią beprotišką kombinaciją sujungia net dvi Pebax plastikinės šoklumo plokštės, dėl kurių amortizacinė sistema veikia lyg spyruoklės. Tai patirtis, kurią didžiausi komforto mėgėjai privalo patirti.
Visoje pado konstrukcijoje dominuojančios begalinės energijos sugėrimo ir kompresijos savybės, pozityviai stebina sparčiu atsaku į žaidėjo veiksmus. Dėka šoklumo plokščių, visa į padą nukreipta žaidėjo energija, finalinėje šuolio fazėje yra grąžinama atgal į pėdą su didžiule galia. Ir nors G.T. Jump pado profilis yra pakankamai aukštas, sprogstamas jėgos grąžinimas leidžia žaidėjui nevaržomai judėti, ir efektyviai pakilti nuo parketo.

SUKIBIMAS

Dauguma šio sezono Nike kompanijos modelių siūlo puikią sukibimo kokybę, o G.T. Jump yra tik dar vienas to įrodymas.
Unikaliam šio modelio dizainui santūrumo suteikia vienas patikimiausių pasirinkimų rinkoje – herringbone pado raštas. Atnaujinta herringbone rašto struktūra, aplink pado kontūrus yra pasukta horizontaliai. Tai leido dar labiau išplėsti krypčių amplitudę, dėl kurios bateliai yra pasiruošę suteikti patikimą sukibimą ar staigų sustojimą bet kokioje situacijoje ar pėdos pozicijoje.
Atviras ir retas rašto išdėstymas suteikia pakankamai erdvės dulkėms pasišalinti žaidimo metu. Todėl, net esant dulkėms ir nešvarumams ant parketo, padas išlaiko patikimą kontaktą su danga, nereikalaujant papildomos priežiūros. Tačiau, dėl pakankamai smulkių gumos iškilimų, Nike G.T. Jump nerekomenduojame naudoti lauko aikštelėse.

FIT’as

Nepaisant pakankamai masyvių formų, papildomas svoris nėra juntamas aikštelėje dėka itin efektyviai veikiančios amortizacinės sistemos. Taip pat, artikuliacinės ertmės ir centre esantis pado išpjovimas, pagerina platformos lankstumą ir suteikia stebinančiai puikų greičio pojūtį.
Elitinio lygio komfortas iš pado persikelia ir į viršutinę Nike G.T. Jump dalį. Itin minimalistinės batviršio medžiagos idealiai adaptuojasi prie pėdos formų ir nevaržomai geba judėti kartu su ja nuo pat pirmų užsidėjimo akimirkų.
Standartinių matmenų konstrukcija, puikiai tiks siauro ar vidutinio pločio pėdai. Tad šio tipo žaidėjams rekomenduojame rinktis savo einamą dydį. O turintiems plačią pėdą, pravartu pasirinkti pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Mėgstantiems aukštesnio auliuko krepšinio siluetus, Nike G.T. Jump yra vienas iš nedaugelio pasirinkimų visoje rinkoje, kuris suteikia papildomą čiurnos sutvirtinimą bei pagerina kulno užrakinimą ant platformos.
Atsižvelgiant į intensyviai kintančią amortizacinę sistemą, Pebax šoklumo plokštės ne tik prideda efektyvumo, bet ir ją stabilizuoja. Tad, žaidimo metu išlaikomas platformos stabilumas ir balansas, o visa generuojama energija yra nukreipiama vertikaliai.
Lateralinis stabilumas šiame modelyje taip pat neturi jokių trūkumų. Kiekviename batraiščių sistemos lygyje esančios Flywire jungtys, kartu su paaukštinta pado guma, visiškai izoliuoja pėdą nuo šoninio judėjimo. Visa tai papildo tamprumui atsparus JumpWire tinklelis esantis šonuose.

VERDIKTAS

Nike G.T. Jump absoliučiai pilnai atspindi savo vardą. Tai pats inovatyviausias Nike krepšinio batelių modelis, gebantis atskleisti ir išnaudoti visas žaidėjo turimas fizines galimybes.
Žinoma, tai nėra universaliausias modelis visoje krepšinio avalynės rinkoje. Tačiau, jei tu esi atletiškas ar galingo sudėjimo 3-5 pozicijos žaidėjas, atliekantis daug šuolių ar praleidi didžiąją žaidimo dalį po krepšiu – Nike G.T Jump yra vienas geriausių Tavo pasirinkimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *