Jordan Luka 2 krepšinio kedai ir jų apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime antruosius Luka Doncic vardinius krepšinio batelius – Jordan Luka 2.

Ar naujasis Luka vardinės linijos modelis yra geresnis nei sėkmingiausiai modernioje eroje debiutavęs Jordan kompanijos pirmasis vardinis modelis – Luka 1? Atsakymą rasi apačioje.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Kitaip nei pirmasis modelis, kuriame galėjome išvysti ultra minimalistinę struktūrą, Jordan Luka 2 batviršis fokusuojasi į pėdos stabilumą, naudojant itin tvirtos struktūros tekstilės bei sintetinės odos derinį.

Visišką krepšinio batelių klasiką primenanti Jordan Luka 2 batviršio konstrukcija, leidžia pasigirti puikia surinkimo kokybe, o tvirtos medžiagos užtikrina šių batelių patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Nors batviršyje naudojamų medžiagų struktūra yra tanki, antrosios kartos Jordan Luka kedai stebina puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, išlaikant optimalią pėdos temperatūrą, net ir šiltesnėje aplinkoje.

AMORTIZACIJA

Jordan Luka 2 pristato atsinaujinusią amortizacinę sistemą, kuri išlaiko pilno ilgio Formula 23 branduolį, ją papildant naujausia Cushlon 3.0 putų sistema.

Priekinėje pado zonoje integruota Formula 23, išorinėje dalyje yra pilnai izoliuota, neleidžiant putoms plėstis į šonus. Todėl, visa sukaupta žaidėjo energija yra nukreipiama atgal į pėdą, sukuriant sparčiai reaguojančią platformą ir puikų aikštelės pojūtį. Tuo tarpu, vidinė pado sritis naudoja visiškai atvirą Cushlon 3.0 sistemą. Ši zona yra specifiškai suprojektuota “step-back” veiksmui, todėl generuoja dar didesnę sprogstamąją energiją.

Kulno zonoje esančios ertmės, Formula 23 putoms suteikia daugiau vietos plėstis, užtikrina efektyvesnę pado kompresiją ir smūgio sugėrimo jėgą, kurios pakaks gynėjų grandies žaidėjams.

SUKIBIMAS

Jordan Luka 2 naudoja kone identišką sukibimo raštą kaip ir jo pirmtakas, o tai reiškia – elitinio lygio sukibimą.

Visame pado paviršiuje vyraujančios plonos linijos, išdėstytos įvairiomis kryptimis, sukuria itin agresyvų, daugiakryptį kontaktą su danga bei momentinę sustojimo jėgą. Šį rezultatą padeda pasiekti pakankamai minkštas gumos mišinys, suteikiantis protektoriui paslankumo, kuris leidžia padidinti paviršiaus plotą.

Dėka sukibimo rašte esančių daugybės atvirų griovelių, dulkės nesikaupia pado paviršiuje, tad elitinio lygio sukibimas išlieka ir žaidžiant ant prasčiau prižiūrėtos dangos. Kitaip nei vidaus aikštelėse, Jordan Luka 2 nėra toks efektyvus žaidžiant ant lauko aikštelių paviršių, ne tik dėl minkštesnio gumos mišinio, bet ir pačios pado struktūros.

FIT’AS

Retro įvaizdį įgavęs Jordan luka 2, suteikia pastebimai kitokią avėjimo patirtį aikštelėje, nei pirmosios kartos modelis.

Nors standesnės batviršio medžiagos reikalauja trumpo adaptacinio proceso, tobulai veikianti integruota batraiščių sistema, jau pirmo užsidėjimo metu, leidžia bateliams glaudžiai prisitaikyti prie pėdos formų bei patikimai užrakinti ją ant platformos. Taip pat, itin stambus ir minkštas liežuvis, kartu su paminkštinta kulno vidine zona, suteikia puikų komforto lygį ir leidžia išvengti diskomforto.

Pado priekinėje dalyje esančios lenkimo linijos, leidžia platformos skirtingoms zonoms individualiai lenktis, užtikrinant maksimalų batelio savybių veikimą bei tikslesnį ir natūralesnį žaidėjo judesių atlikimą.

Renkantis dydį, daugeliui rekomenduojame rinktis savo einamą dydį, o plačią pėdą turintiems žaidėjams, siūlome pasirinkti pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Vienas iš stabiliausių žemo auliuko krepšinio siluetų, šiais metais tapo dar galingesniu, į rinką atvykus Jordan Luka 2.

Atnaujinta IsoPlate stabilumo plokštė, kartu su rinkoje galingiausiu plastikiniu užkulniu, sukuria tiesiog monstrišką stabilumą, visoje batelio konstrukcijoje. Centrinę ir priekinę pado zonas dengianti IsoPlate plokštė, neleidžia platformai krypti į šonus, o tai ne tik suteikia patikimą šoninę pėdos atramą, bet ir leidžia patikimai atlikti apgaulingus judesius, kuomet visas svoris ir energija nukreipiama ant vienos kojos.

VERDIKTAS

Jordan Luka 2 perėmė visas geriausias debiutinio Luka Doncic vardinio batelio savybes, kurias papildo atnaujinta amortizacinė sistema, aukštesnis komforto lygis bei dar pagerintas batelio mobilumas.

Tai yra vieni iš labiausiai į atleto žaidimo stilių orientuoti krepšinio bateliai esamoje rinkoje. Visa Jordan Luka 2 platforma fokusuojasi į pagrindinį Luka Doncicstep-back” žaidimo veiksmą. Tad jei Tu aikštelėje pasižymi panašiu žaidimo stiliumi bei iš batelių reikalauji patikimo sukibimo, stabilumo ir efektyviai reaguojančios amortizacinės sistemos – Jordan Luka 2 yra vienas iš geriausių pasirinkimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *