Nike Air Zoom G.T. Hustle 2 krepšinio batelių apžvalga

What’s good!

Kaip visada su jumis sveikinasi Daumantas iš Baller.lt komandos. Šiandien iš arti apžvelgsime ir įvertinsime Nike G.T. serijos naujausią papildymą – Nike Zoom G.T. Hustle 2.

Let’s get it!

MEDŽIAGOS

Kaip ir daugelis pastarųjų Nike krepšinio modelių, Nike G.T. Hustle 2 pasižymi minimalistine bei lengva batviršio konstrukcija, kurios didžiąją dalį dengia tekstilės ir tinklelio kombinacija.

Priekinę pėdos zoną dengiantis tinklelis, kartu su liežuvio srityje esančiomis didžiulėmis ventiliacinėmis ertmėmis, užtikrina efektyvią oro cirkuliaciją, išlaikant optimalią pėdos temperatūrą žaidimo metu. Be to, ties pado linija, batviršį dengiantis sintetinės odos sluoksnis bei tankaus tekstilės rašto šoninės batelio panelės, sukuria patikimą ir tvirtą šoninį pėdos prilaikymą, išlaikant puikų batviršio lankstumą.

AMORTIZACIJA

Nike G.T. Hustle 2 įrodinėja savo vertę, šioje kategorijoje tapdamas vienu iš stipriausiai atrodančių modelių esamoje “Swoosh” kompanijos rotacijoje.

Pilno ilgio Zoom Strobel pagalvė integruota pado paviršiuje, kartu su žemo profilio cushlon putomis, sukuria universalią platformą, kuri prisitaikys prie daugelio žaidėjų reikalavimų. Šiame G.T. serijos modelyje, Zoom Strobel sistema pasižymi visame pado ilgyje tolygiai paskirstyta ir itin efektyvia amortizacija. Tai leidžia pėdai sparčiau pakilti nuo parketo panaudojant sukauptą energiją bei ilgiau išlaiko žaidėjo aukštą efektyvumą žaidimo metu.

Aktyvią amortizacinę sistemą, papildo plona cushlon putų platforma priekyje, išlaikant tikslų aikštelės pojūtį, o kulno zonoje – šiek tiek storesnis sluoksnis užtikrina pakankamą smūgio sugėrimo ir kompresijos kiekį, kurio pakaks atletiškiems ar galingesniems žaidėjams.

SUKIBIMAS

Tai tikriausiai yra pats tyliausias sukibimo raštas debiutavęs šiame sezone, bet tai visiškai netrukdo Nike Zoom G.T. Hustle 2 patikimai atlikti savo darbą aikštelėje.

Išskirtinį pado dizainą sudarančios įvairių dydžių individualios protektoriaus zonos, naudoja legendinį herringbone sukibimo raštą bei dviejų tipų gumos mišinius. Svarbiausiose pado srityse – priekyje ir kulno zonose, protektorių sudaro skaidri ir minkštesnė guma, o centrinėje dalyje – kietesnis gumos mišinys. Ši struktūra suteikia stebinančiai patikimą, daugiakryptį sukibimą bei momentinę sustojimo jėgą, net tik idealiai prižiūrimose aikštelėse, bet ir esant nešvarumams, retkarčiais perbraukiant padus delnu.

Nepaisant, jog išskirtinė pado struktūra efektyviai veikia vidaus aikštelėse, šio modelio nerekomenduojame naudoti lauko aikštelėse.

FIT

Nors Nike Zoom G.T. Hustle 2 siluetas atrodo pakankamai masyvus, naujasis G.T. serijos modelis savo svoriu visiškai nenusileidžia lengviausiems rinkos bateliams.

Dėka aptakių formų priekinėje batelio dalyje, jau pirmo užsidėjimo metu, lanksčios batviršio medžiagos lengvai prisitaiko prie pėdos bei glaudžiai apgaubia ją, nereikalaujant jokio adaptacinio proceso.

Vidutinio aukščio auliukas pasižymi galingu paminkštinimo sluoksniu, tiek viduje, tiek išorėje, suteikiant ne tik puikų komforto lygį, bet ir padedant patikimiau užrakinti kulną ant platformos. Be to, mažas batelio svoris, tandeme su šoklia amortizacine sistema, leidžia nevaržomai ir efektyviai judėti aikštelėje.

Standartinių matmenų batelio konstrukcija, leis daugeliui pasirinkti savo einamą dydį, o turintiems platesnę pėdą – rekomenduojame rinktis pusės dydžio didesnę porą.

STABILUMAS

Nors tai nėra vienas iš stabiliausių krepšinio batelių šiuo metu, tai ką gali pasiūlyti Nike Zoom G.T. Hustle 2, daugeliui žaidėjų tikrai pakaks.

Minimalistinės, tačiau tvirtos ir tamprumui atsparios batviršio medžiagos bei jas dengianti gumos sienelė, užtikrina patikimą šoninę pėdos atramą, kurios patikimumas priklauso nuo tinkamo batraiščių užveržimo.

Žemo profilio pado konstrukcija, turi pastebimą išplatėjimą priekinėje pėdos dalyje, kuris taip pat suteikia papildomo stabilumo ir tikslumo judėjimo metu. Verta paminėti, jog kaip ir Nike Zoom Freak 5, šis modelis neturi integruotos stabilumo plokštės, tačiau tai daugeliui nesukels jokių stabilumo problemų.

VERDIKTAS

Unikalus Nike Zoom G.T. Hustle 2 dizainas, kurį inspiravo legendiniai Nike Talaria bėgimo bateliai, slepia stulbinančiai puikią ir universalią avėjimo patirtį.

Naujasis G.T. serijos modelis yra sukurtas greičiui ir sprogstamai jėgai. Šie bateliai žaidėjui suteikia visišką judėjimo laisvę, kuri atkeliauja iš itin lengvos konstrukcijos, o galingu šoklumu pasižyminti žemo profilio platforma, kartu su patikimu sukibimo raštu, užtikrina maksimalų efektyvumą kiekviename žingsnyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *