Nike Kyrie Flytrap III kedų aprašymas

Kažkada rinktis vardinius kedus buvo privilegija ir tai buvo prabangos simbolis į kurį visi aplinkiniai žiūrėdavo kaip į kažką nerealus. Šiais laikais vardiniai kedai nebėra tokia retenybė ir jie nebėra renkamasi kaip kažkas išskirtinio, tačiau tai tampa lyg patarimas besirenkančiajam kurie kedai turėtų geriausiai tikti. Vardiniai kedai kuriami konkrečiam žaidėjui pagal jo žaidimo savybes, taigi jei esi greitas gynėjas, Kyrie Flytrap III yra sukurti būtent tau.

Flytrap serija yra biudžetinė Kyrie Irving serija, kuri kainuoja mažiau nei pagrindiniai jo kedai ir dažniausiai naudojami treniruotėms ar lauko krepšiniui.

Padas.
Renkantis kedus krepšiniui, vienas svarbiausių aspektų būna padas ir kaip jausi krepšinio aikštelę. Jei praėjusį sezoną žaidei su Flytrap II kedais, tai didelio skirtumo nepajusi, kadangi panaudotas lygiai tas pats padas ir naujajame Flytrap III modelyje. Priekinėje batelio dalyje panaudota plona Zoom pagalvė, o pado raštas iš daugybės skirtingomis kryptimis išraižytų brūkšnelių leidžia bateliams pakankamai gerai sukibti su krepšinio danga. Visgi turime būti atviri ir nors panaudota minkšta guma, kuri įprastai gerai sukimba, visgi šis sukibimas nėra pats geriausias ir jei aikštelė dulkėta, didelė tikimybė jog retkarčiais paslysi, todėl rekomenduojama ant suolelio turėti skudurą, su kuriuo pasivalysi dulkes arba dar geriau įsigyti purškiklį, pagerinantį batelio sukibimą su danga. Taip pat, kadangi tai greitiems žaidėjams sukurti kedai, tad juose plona Zoom pagalvė nesuteikia didelio minkštumo, tačiau gerai jaučiamas parketas, atliekant staigius judesius.

Dydis / plotis.
Kedų dydis atitinka įprastą Nike kedų dydį, o plotis šiek tiek siauresnis nei standartinis. Visgi jei pėda vidutinio pločio jie tikrai tiks, tačiau reikia būti pasiruošus, jog jie sukurti taip, kad koja bate jaustųsi standžiai. Todėl šie kedai tinka siaurų ir vidutinių pėdų savininkams, o jei turi platesnę pėdą, turbūt reikėtų rinktis kitą modelį.

Batviršis.
Priekinė kedų dalis pagaminta iš standaus tinklelio, o galinė dalis iš sintetinės odos. Šis medžiagų derinys plačiai naudojamas sportinėje avalynėje, kadangi tinklelis leidžia pėdai kvėpuoti, o sintetika yra lengvesnė nei oda bei išlaiko savo formą ir neišsitampo ilgą laiką. Kaip ypač ryškus elementas panaudotas dirželis su įvairiais trikampiais raižiniais, o jo šone įspausta Kyrie dukros Azurie Elizabeth Irving gimimo data – 11.23. Visgi šis dirželis naudojamas labiau kaip akcentas leidžiantis kedams supanašėti su pagrindiniu Kyrie modeliu Kyrie 6, nei funkciją atliekantis elementas. Ar dirželį užklijavus stipriai ar lengvai, pėda bate juda gan panašiai. Kiti ryškūs akcentai tai ant liežuvėlio Kyrie logotipas, o batelio gale persijungiantys du skaičiai 11 (krepšininko marškinėlių numeris).

Šiuos kedus rekomenduojame įsigyti lengviems gynėjams, turintiems siaurą bei vidutinio pločio pėdą, kurie yra staigūs bei daug driblinguoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *