Kevin Durant tryliktųjų krepšinio batelių apžvalga

Nors Kevin Durant nežaidė viso 2019 / 2020 metų sezono, tačiau vardinių kedų linija dėl to nenutrūko ir 2020 metais buvo pristatyti jau tryliktieji jo vardiniai krepšinio bateliai. Kevin yra aukštas ir universalus krepšininkas, todėl ir kedai buvo kuriami taip, kad atitiktų šiuolaikinio krepšininko, kuris aikštelėje gali daryti viską, poreikius.

Dar neišpakavus kedų, pirmas dėmesys visada nukrypsta į batų dėžę. Vieniems tai tik įpakavimas, kuris nieko nepasako, o kitiems tai pirmas įspūdis, kuris pasako apie brand‘o dėmesį atletui. Iškart prisiminėme pačius pirmus Kevin vardinius batelius, kurie dėl jo noro išlaikyti seriją nebrangią ir prieinamą visiems, buvo vieni pigiausių rinkoje. Kedai buvo vardiniai, tačiau gana paprasti. Visgi bėgant metams ir Durant tapus elitiniu krepšininku, serija nebegalėjo laikytis biudžetinių kedų lentynose ir ji augo bei tobulėjo kartu su krepšininko pasiekimas. Todėl dar net neišpakavus kedų, o tik paėmus dėžę į rankas, iškart jauti kaip krepšininko serija evoliucionavo iš paprastos į elitinę. Tai tapo subrendusio ir gerai apmokamo krepšininko serija. Minimalistinė batelių dėžė su ant jos įspaustu naujuoju Durant marškinėlių numeriu No. 7 yra lyg aliuzija į klasika tapusius kvepalus Chanel No. 5.

Padas.
Nike KD 13 pado raštas labai primena kito Nike atleto Paul George trečiųjų vardinių batelių pado raštą. Raštas sudarytas iš apskritimų, kurie lyg čiuptuvai įsigeria į parketą, o vietomis, kur reikalingos kitos sukibimo savybės, šie apskritimai yra pratęsiami ir tampa panašūs į elipses. Dėl panaudotos minkštos gumos, padas netarnaus labai ilgai ir jie sukurti siekiantiems maksimalių rezultatų, bet neieškantiems ilgaamžių kedų.

Judant į viršų, pade slepiasi turbūt pagrindinė priežastis, kodėl šie kedai susilaukia tiek daug gerų įvertinimų – tai komfortą suteikiančios net dvi air Zoom oro pagalvės. Viena suspausto oro pagalvė yra per visa padą, o kita slepiasi po ja priekinėje batelio dalyje. Nepamirškime dar minkštų putų bei ši kombinacija leidžia pėdai būti gana arti parketo, tačiau tuo pačiu jaustis komfortabiliai.

Dydis / plotis
Batelių dydis atitinka įprastą Nike kedų dydį, tačiau plotis juose yra gan apgaulingas. Nors kedai jaučiami vidutinio pločio, tačiau priekinė dalis yra siauresnė ir galimas spaudimas iš šonų. Taigi šie kedai nėra rekomenduojami plačių pėdų savininkams, o turintys siaurą ir vidutinę (artimesnę siaurai) pėdas turėtų jaustis komfortiškai įsigiję įprastai nešiojamą kedų dydį.

Batviršis.
Batviršis šiuose keduose vertinamas prieštaringai ir vieniems jis atrodo pagamintas per paprastai, o kitiems kaip tik priešingai – atrodo elitinis ir atsikratęs nereikalingo svorio, lyginant su KD 12. Taigi visas batelio batviršis yra pagamintas iš audinio su smulkiu tinkleliu, kuris priklausomai nuo versijos, gali turėti pačius įvairiausius spalvų derinius. Kulno srityje panaudota lengva sintetinė atraiža, per kurią pervėrus raištelius galima tvirtai įtvirtinti čiurną. Išskirtiniausios detalės šiame batelyje yra į padą lendantis Swoosh’as kedų šone bei ant bato niekur nenaudojamas skaičius 13 (batelio serijos numeris), bet vietoje to naudojamas skaičius 7 (Kevin Durant naujasis marškinėlių numeris).

Nike KD 13 yra universalaus žaidėjo pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *