Nike Kyrie 6 krepšinio batelių apžvalga

Tokių krepšininkų, kaip Kyrie Irving, šiais laikais yra labai nedaug. Jis yra ne tik elitinis krepšininkas, tačiau ir išskirtinė asmenybė su savo pasaulėžiūra, kuriam svarbi kiekviena detalė ir jis nieko nedaro paviršutiniškai. Kartais tai nuveda į priešpriešą su gerbėjais ar susilaukia hate už savo pasisakymus, bet turėti nuomonę šiais laikais reiškia jog kartais turi atsidurti už populiariosios nuomonės ribų ir prisiimti tave teisiančių žmonių susmigusius rodomuosius pirštus. Visgi Kyrie turi savo kelią ir juo eina drąsiai iškelės galvą, o jo vardiniai krepšinio bateliai sukuriami ne tik kaip įrankis pasiekti kuo aukštesnių rezultatų aikštelėje, bet ir perteikti jam svarbius įvykius. Juk būtent apie tai ir turėtų būti visi vardiniai kedai.

Kyrie svarbiausias skaičius yra 11. Tai ir jo marškinėlių numeris, tai ir numeris, su kuriuo žaidė jo tėtis, tai ir „Kyrie Irving“ simbolių kiekis – 11, tai ir metai, kuriais Kyrie pateko į NBA (2011), tai ir diena (kovo 11), kuomet Kyrie peržengė 11 000 taškų ribą, todėl nenuostabu, jog kedų pristatymo data buvo pasirinkta 11/11 su vienuolika skirtingų Kyrie 6 modelio spalvų, vienuolikoje skirtingų miestų nuo Tokyo iki Los Angeles. Bet apie viską detaliau:

Padas.
Priekinėje pado dalyje esanti Turbo Zoom oro pagalvė yra tikra bomba! Ji nesuteikia ypač daug minkštumo, tačiau to ir nereikia greitiems bei vikriems krepšininkams. Tokiems krepšininkams kaip Kyrie, svarbiausia ypač greita reakcija, o ši pagalvė tai ir pasiūlys. Pėda bus arti žemės ir galėsite lengvai keisti kryptį, o kad lengviau būtų suklaidinti varžovą, prie to prisidės ir ypač unikalus pado raštas, užlipantis ant batelio šono bei dėl to palaikantis sukibimą 360 laipsnių kampu. Pade panaudota dalis klasikinio eglutės rašto, tačiau taip pat jis lyg piešinys iš daugybės brūkšnelių, kurie sukuria visą matančią akį. Be akies, pado viduryje, ryškiai matomas Kyrie parašas, neleidžiantis suabejoti kieno tai vardiniai kedai, o šoninėje pado dalyje įspausta ir Kyrie dukros Azurie gimimo data.

Dydis / Plotis.
Pirmiausiai tai nėra lengviausiai apsiaunami kedai. Juos reikia pilnai atsivarstyti ir tik tuomet patogiai įkišite pėdą į batą. O pėdai esant bate, jaučiamas šioks toks spaudimas iš priekio. Taigi labai priklauso nuo pėdos, bet šiuo atveju rekomenduotume užsakyti puse dydžio didesnius nei įprastai nešiojate, kad priekiniai pirštai nenusimuštų žaidimo metu. Nepamirškite, jog tarp piršto ir bato priekio turėtų būti apie 0.5 cm laisvos vietos. Plotis tinka siaurai ir vidutinei pėdai. Platesnės pėdos savininkams reikėtų prieš perkant pasimatuoti ir bandyti bent puse dydžio didesnius nei įprastai nešiojate.

Batviršis.
Tai vieni iš nedaugelio šiuo metu gaminamų profesionalių krepšinio kedų, kurie puikiai tinka ir aikštelėje, ir už jos ribų. O tai visai nenuostabu, nes dizainerio Benjamin Nethongkome vienas įkvėpimo šaltinių buvo Nike Yeezy kedų serija. Priekinėje batelių dalyje panaudotas standus smulkaus rašto tinklelis, kurio šoninė dalis padengta standžia guma ir tai suteikia dar daugiau stabilumo. Ši guma sudaryta iš daugybės taškelių, kurie vienoje dalyje yra sujungiami linijomis ir tai vėlgi Kyrie atspindintis simbolis, jog iš daugybės minioje esančių nuomonių, kiekvienas šias nuomones (taškus) gali sujungti pagal save ir gauti skirtingas išvadas. Batelio viduryje naudojamas didelis dirželis, kuris nesuteikia ypač daug papildomos apsaugos, tačiau naudojamas daugiau dėl dizaino bei tai suteikia modeliui daugiau išskirtinumo. Dirželio viršuje išraižyta visa matantis akis piramidėje, o dirželio šone matomas romėniškas skaičius VI (Kyrie serijos numeris) bei po juo parašyta, jog bateliai sukurti pagal Kyrie Irving specifikacijas. Ant liežuvio įspaustas ryškus Kyrie logotipas, o batelio gale dar vienas Kyrie svarbus simbolis – Hamsa ranka, kuri kilusi iš Vidurinių Rytų ir tikima, jog ji apsaugo nuo velnio akies.

Nike Kyrie 6 skirti greitiems, daug judantiems ir driblinguojantiems krepšininkams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *