Kyrie Irving trečiųjų žemo profilio kedų Nike Kyrie Low 3 apžvalga

Pasaulyje vis labiau įsitvirtinant perdirbimo tendencijoms, kuriomis siekiama taupyti išteklius bei tokiu būdu tausoti gamtą, Nike į tai pažiūrėjo labai tiesmukai ir kurdami trečiuosius Kyrie Low serijos batelius Nike Kyrie Low 3 iš esmės panaudojo viską, kas buvo antruose bei pridėjo Nike Kyrie 6 naudojamą dirželį.

Į tai galima pažiūrėti dvejopai. Vienas požiūris būtų jog kas nesugadinta tai to ir nereikia taisyti. Nike Kyrie Low 2 buvo ypač populiarus pasirinkimas tarp krepšininkų, todėl galbūt buvo norėta suteikti galimybę labai panašius kedus įsigyti metais ilgiau ir jei buvote pamėgę antruosius Kyrie Low serijos kedus, tai ir Kyrie Low 3 jums tikrai tiks.

Antrasis požiūris būtų, jog perkant vardinius krepšinio batelius norėtųsi gauti kažką naujo. Kad jie išlaikytų pirmtako kryptį, tačiau juos apsiavus pajaustumei, kad nešioji naujus batus, o ne ankstesniųjų kopiją. Iš tokios kompanijos kaip Nike, tikimasi kad bus skiriamas didesnis dėmesys naujai išleidžiamam vardiniam krepšinio bateliui. Bet apie viską plačiau:

Padas.
Padas yra identiškas Nike Kyrie Low 2 padui. Panaudotas tas pats raštas, kuris sudarytas iš daugybės brūkšnelių, kurie suformuoja priekinėje bato dalyje du apskritimus, o kulne vieną. Svarbu pažymėti, jog naudojama ypač minkšta guma, todėl jaučiamas ypač geras sukibimas, tačiau ši guma nepasižymi ilgaamžiškumu bei naudojant juos lauke, raštas nusitrins gerokai greičiau nei kietos gumos padas.

Minkštumą užtikrina priekinėje batelio dalyje paslėpta plona Zoom oro pagalvė, o kulno dalyje standžios putos. Tad šie kedai nėra skirti ieškantiems minkštų batelių, tačiau jaus malonumą tie, kurie ieško kedų, su kuriais galima atlikti staigius judesius.

Dydis / plotis.
Dydis ir plotis yra identiškas antriesiems Kyrie Low serijos kedams. Jie yra siauresni nei vidutinio pločio, todėl puikiai tiks siaurų pėdų savininkams bei tiems, kurie turi vidutinio pločio pėdas bei mėgsta kuomet kedai stipriai apglėbia pėdą iš visų pusių. Jei turite plačią pėdą – šių kedų jums rekomenduoti negalėtume.

Kedų ilgis atitinka įprastą Nike kedų ilgį.

Batviršis.
Batviršis vėlgi labai panašus į antruosius Kyrie Low serijos kedus, tik ryškiausias skirtumas yra tai, jog Nike Kyrie Low 3 keduose panaudotas dirželis iš Kyrie 6 kedų, kurio išskirtinumas yra viduryje išraižyta visa matantis akis piramidėje. Kedų galinėje dalyje panaudota oda ant kurios ypač išskirtinai išsiuvinėtas Swoosh‘as. Batų priekinėje dalyje panaudotas tinklelis, o ant priekinių keturių raištelių kilpų vėlgi išsiuvinėtos visa matančios akys.

Nike Kyrie Low 3 yra ypač panašūs į praėjusių metų Nike Kyrie Low 2 kedus, todėl galima daryti išvadą, jog ir tretieji bus ypač populiarūs tarp žemesnių, greitų ir vikrių krepšininkų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *